Hledat

Ubytování

Ferienwohnung Tritscher Apartmány

39 Obsmarktstraße, 5760 Saalfelden am Steinernen Meer, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Tritscher. Ferienwohnung Tritscher se nachází v Saalfeldenu am Steinernen Meer. Schönau am Königssee leží 22 km daleko. Ubytování Ferienwohnung Tritscher se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Popis ubytování Ferienwohnung Tritscher

A. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na hory. Ferienwohnung Tritscher stojí 25 km od Berchtesgadenu a 44 km od Salcburku. Ferienwohnung Tritscher se nachází v Saalfeldenu am Steinernen Meer. Na salcburské letiště W. Mozarta je to 42 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Schönau am Königssee leží 22 km daleko. Na místě je k dispozici lyžárna a v okolí se lze věnovat lyžování a cyklistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Saalfelden am Steinernen Meer

Ferienwohnung Kracherbauer

9,9

Ferienwohnung Kracherbauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kracherbauer. Ferienwohnung Kracherbauer se nachází v Saalfeldenu am Steinernen Meer. Schönau am Königssee leží 26 km daleko. Ubytování Ferienwohnung Kracherbauer se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Örgenbauer

9,8

Ferienwohnung Örgenbauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Örgenbauer. Ferienwohnung Örgenbauer je apartmán s vlastním stravováním, který se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer. Ubytování Ferienwohnung Örgenbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Herzog

9,8

Appartement Herzog

Ubytování (Apartmán) Appartement Herzog. Appartement Herzog is situated in Saalfelden am Steinernen Meer. Ubytování Appartement Herzog se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Stefflhof

9,8

Stefflhof

Ubytování (Apartmány) Stefflhof. Stefflhof se nachází v Saalfeldenu, 3 km nebo 5 minut jízdy od obchodů, kluziště, sáňkařské dráhy, venkovního bazénu a jezera Ritzen. Ubytování Stefflhof se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Steinerner Meerblick

9,8

Chalet Steinerner Meerblick

Ubytování (Chata) Chalet Steinerner Meerblick. Chata Steinerner Meerblick se nachází na klidném místě uprostřed luk a polí, 3 km od obce Maria Alm a 4 km od centra města Saalfelden am Steinernen Meer. Ubytování Chalet Steinerner Meerblick se nachází ve městě Hof 1 (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Sisi

9,7

Chalet Sisi

Ubytování (Apartmán) Chalet Sisi. Located in Saalfelden am Steinernen Meer, Chalet Sisi provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Chalet Sisi se nachází ve městě Haid 164 (Rakousko - Salcbursko).

Oberhaslinghof

9,7

Oberhaslinghof

Ubytování (Farma) Oberhaslinghof. Z penzionu Oberhaslinghof se otevírá panoramatický výhled na pohoří Leoganger Steinberge a Steinernes Meer. Ubytování Oberhaslinghof se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Klampfererhof

9,7

Klampfererhof

Ubytování (Farma) Klampfererhof. Farma Klampfererhof se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer, 15 km od města Zell am See, a nabízí restauraci a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Klampfererhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gasthaus Brandlwirt

9,6

Gasthaus Brandlwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Brandlwirt. Nově zrekonstruovaný Gasthaus Brandlwirt se nachází v centru Saalfeldenu am Steinernen Meer, 3,4 km od Biberg Bahn. Ubytování Gasthaus Brandlwirt se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Hansenbauer

9,6

Ferienwohnung Hansenbauer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Hansenbauer. Ferienwohnung Hansenbauer se nachází na farmě s mnoha zvířaty, 8 minut jízdy jižně od obce Saalfelden am Steinernen Meer, a nabízí plně vybavenou kuchyň,... Ubytování Ferienwohnung Hansenbauer se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

sunside Wiesersberg

9,6

sunside Wiesersberg

Ubytování (Apartmán) sunside Wiesersberg. Sunside Wiesersberg is situated in Saalfelden am Steinernen Meer and offers a bar and a terrace. Ubytování sunside Wiesersberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Faustlinghof

9,5

Faustlinghof

Ubytování (Penzion) Faustlinghof. Faustlinghof se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer, 3 minuty autem od jezera Ritzen. Ubytování Faustlinghof se nachází ve městě Pabing 68 (Rakousko - Salcbursko).

Mosshamhof

9,5

Mosshamhof

Ubytování (Apartmány) Mosshamhof. Mosshamhof se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer a nabízí ubytování s kuchyňským koutem, Wi-Fi zdarma a výhledem na hory. Ubytování Mosshamhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Sommerbichler

9,5

Appartement Sommerbichler

Ubytování (Apartmán) Appartement Sommerbichler. Tento prostorný apartmán je vzdálen 3,5 km od centra Saalfeldenu a 7 km od lyžařského areálu Hinterglemm-Leogang. Ubytování Appartement Sommerbichler se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Hoferbichlgut

9,5

Hoferbichlgut

Ubytování (Apartmány) Hoferbichlgut. Bio farma Hoferbichlgut se nachází v památkově chráněné historické budově z 16. století ve městě Saalfelden am Steinernen Meer. Ubytování Hoferbichlgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Unterlettlhof

9,5

Unterlettlhof

Ubytování (Apartmány) Unterlettlhof. Apartmány Unterlettlhof se nacházejí ve městě Saalfelden am Steinernen Meer, 26 km od Kaprunu, a nabízejí zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Unterlettlhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Spitzbua

9,5

Spitzbua

Ubytování (Apartmán) Spitzbua. Spitzbua se nachází v Saalfeldenu am Steinernen Meer v Salcbursku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Schönau am Königssee leží 21 km daleko. Ubytování Spitzbua se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Baumgarten

9,5

Ferienhaus Baumgarten

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Baumgarten. Ferienhaus Baumgarten se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer. Nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Ferienhaus Baumgarten se nachází ve městě Almdorf 9 (Rakousko - Salcbursko).

Atelierwohnung Jirana

9,5

Atelierwohnung Jirana

Ubytování (Apartmán) Atelierwohnung Jirana. Atelierwohnung Jirana se nachází v Saalfeldenu, 600 metrů od centra, přibližně 8 km od lyžařského areálu Saalbach-Hinterglemm a 10 minut jízdy autem od... Ubytování Atelierwohnung Jirana se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Popelka

9,5

Appartement Popelka

Ubytování (Apartmán) Appartement Popelka. Tento prostorný a moderní apartmán se nachází 3 km od centra Saalfeldenu, jen 50 metrů od zastávky skibusu do lyžařského areálu... Ubytování Appartement Popelka se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Weitblick

9,4

Ferienwohnung Weitblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Weitblick. Ferienwohnung Weitblick se nachází v Saalfeldenu am Steinernen Meer. Ubytování Ferienwohnung Weitblick se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Der Winklhof

9,4

Der Winklhof

Ubytování (Hotel) Der Winklhof. Der Winklhof je moderní hotel stojící v klidném prostředí. Nabízí à la carte restauraci s širokým výběrem jídel a vín. Ubytování Der Winklhof se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Spielbichler

9,4

Ferienwohnung Spielbichler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Spielbichler. Ferienwohnung Spielbichler is located in Saalfelden am Steinernen Meer and offers water sports facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Spielbichler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Sonnleiten

9,4

Landhaus Sonnleiten

Ubytování (Apartmány) Landhaus Sonnleiten. Landhaus Sonnleiten se nachází v Saalfelden am Steinernen Meer, 3 km od lanovky Biberg Bahn, a nabízí zahradu a gril. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Landhaus Sonnleiten se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Zsusanna

9,4

Zsusanna

Ubytování (Apartmán) Zsusanna. Apartmán Zsusanna se nachází 2,5 km od Biberg Bahn ve městě Saalfelden am Steinernen Meer a nabízí zahradu s grilem. Ubytování Zsusanna se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Panoramawohnung Neumayr

9,4

Panoramawohnung Neumayr

Ubytování (Apartmán) Panoramawohnung Neumayr. Panoramawohnung Neumayr se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer. Ubytování Panoramawohnung Neumayr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ramseiderhof

9,3

Ramseiderhof

Ubytování (Apartmány) Ramseiderhof. Ramseiderhof se nachází 1 500 metrů od centra Saalfeldenu, 3 km od lyžařského centra Ski Amadé v obci Maria Alm a 12 km od jezera ZellSee. Ubytování Ramseiderhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment in Saalfelden am Steinernen Meer with terrace

9,3

Apartment in Saalfelden am Steinernen Meer with terrace

Ubytování (Apartmány) Apartment in Saalfelden am Steinernen Meer with terrace. Apartmán v Saalfeldenu am Steinernen Meer s terasou Nachází se v Saalfeldenu am Steinernen Meer a nabízí zázemí pro vodní sporty a terasu. Ubytování Apartment in Saalfelden am Steinernen Meer with terrace se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Gasthof Hubertus

9,3

Gasthof Hubertus

Ubytování (Apartmány) Gasthof Hubertus. Gasthof Hubertus se nachází 5 minut jízdy od centra Saalfeldenu a nabízí restauraci podávající zvěřinové a rybí speciality, domácí pivo a výběr kvalitních... Ubytování Gasthof Hubertus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ritzenhof - Hotel & Spa am See

9,3

Ritzenhof - Hotel & Spa am See

Ubytování (Hotel) Ritzenhof - Hotel & Spa am See. Ritzenhof stojí na břehu jezera Ritzensee, obklopeném malebnými horami. Ubytování Ritzenhof - Hotel & Spa am See se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Oberdeutinghof

9,2

Oberdeutinghof

Ubytování (Apartmány) Oberdeutinghof. Oberdeutinghof nabízí ubytování se zahradou v obci Saalfelden am Steinernen Meer. Bobová dráha Biberg Bahn vede 5 km odtud. Ubytování Oberdeutinghof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Stony Sea Apartments

9,2

Stony Sea Apartments

Ubytování (Apartmán) Stony Sea Apartments. Stony Sea Apartments se nachází v Saalfeldenu am Steinernen Meer a nabízí zahradu, gril a terasu. 21 km od Schönau am Königssee. Ubytování Stony Sea Apartments se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Brugger

9,2

Landhaus Brugger

Ubytování (Apartmán) Landhaus Brugger. Tento apartmán s terasou se nachází v obci Saalfelden am Steinernen Meer, 3,7 km od lanovky Biberg Bahn. Ubytování Landhaus Brugger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Fuchslechner

9,2

Ferienhaus Fuchslechner

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Fuchslechner. Ferienhaus Fuchslechner se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer a nabízí zahradu s dětským hřištěm i grilem. Ubytování Ferienhaus Fuchslechner se nachází ve městě Wiesing 10 (Rakousko - Salcbursko).

dasLichtenberg westside

9,2

dasLichtenberg westside

Ubytování (Prázdninový dům) dasLichtenberg westside. Tento moderní prázdninový dům v Saalfeldenu nabízí saunu s panoramatickým výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a parkování v garáži zdarma. Ubytování dasLichtenberg westside se nachází ve městě Lichtenbergstraße 12 (Rakousko - Salcbursko).

Hotel die Hindenburg

9,2

Hotel die Hindenburg

Ubytování (Hotel) Hotel die Hindenburg. Tento 4hvězdičkový hotel v centru Saalfeldenu nabízí kouzlo tradičního, stylového městského hotelu. Ubytování Hotel die Hindenburg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

anna

9,2

anna

Ubytování (Apartmán) anna. Set in Saalfelden am Steinernen Meer, anna offers accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment features river views and is 27 km from Kaprun. Ubytování anna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Reitgestüt Waldeck

9,1

Ferienwohnung Reitgestüt Waldeck

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Reitgestüt Waldeck. Ferienwohnung Reitgestüt Waldeck se nachází v hřebčíně ve městě Saalfelden am Steinernen Meer, 10 minut jízdy od lyžařských areálu Maria Alm,... Ubytování Ferienwohnung Reitgestüt Waldeck se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bergblick

9,1

Bergblick

Ubytování (Apartmán) Bergblick. Bergblick se nachází v Saalfeldenu am Steinernen Meer v Salcbursku a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Bergblick se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).