Hledat

Ubytování

Fenti Hotel & Camp Hotel

اسوان - غرب سهيل - بجوار مركز شباب غرب سهيل, 81526 Ash Shallāl, Egypt - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Fenti Hotel & Camp. Fenti Hotel & Camp se nachází v Ash Shallāl a nabízí ubytování pouze pro dospělé, restauraci, venkovní bazén a zahradu. Ubytování Fenti Hotel & Camp se nachází ve městě Shellal (Egypt - Aswan Governorate).

Popis ubytování Fenti Hotel & Camp

K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, pokojová služba a směnárna. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí bankomat a služby concierge. Fenti Hotel & Camp zajišťuje službu půjčení aut. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří rybaření. K dispozici je také gril. Ubytování je vzdálené 6 km od Aswanu. Fenti Hotel & Camp se nachází v Ash Shallāl a nabízí ubytování pouze pro dospělé, restauraci, venkovní bazén a zahradu. Pokoje mají vlastní koupelnu, bezplatné toaletní potřeby a ložní prádlo. Na mezinárodní letiště Aswan je to 10 km.

Jiná ubytování ve městě Shellal

Wanas Kato Guest House

9,6

Wanas Kato Guest House

Ubytování (Penzion) Wanas Kato Guest House. Wanas Kato Guest House se nachází u pláže Ash Shallāl a nabízí restauraci a bar. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Wanas Kato Guest House se nachází ve městě Shellal (Egypt - Aswan Governorate).

Kulih Nubian House

Kulih Nubian House

Ubytování (Hotel) Kulih Nubian House. Kulih Nubian House se nachází v Ash Shallālu a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Kulih Nubian House se nachází ve městě Shellal (Egypt - Aswan Governorate).

Onaty Ka Guest House

Onaty Ka Guest House

Ubytování (Hotel) Onaty Ka Guest House. اونتي كا Onaty Ka Guest House provides beachfront accommodation in Ash Shallāl. Ubytování Onaty Ka Guest House se nachází ve městě Shellal (Egypt - Aswan Governorate).

Nubian Plaza Guest House

Nubian Plaza Guest House

Ubytování (Bed and breakfast) Nubian Plaza Guest House. Located in Ash Shallāl, less than 1 km from Aswan, Nubian Plaza Guest House provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Nubian Plaza Guest House se nachází ve městě Shellal (Egypt - Aswan Governorate).