Hledat

Ubytování

Farma Javor Penzion

Farma Javor 903, 976 81 Horná Lehota, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Farma Javor. Farma Javor se nachází v Horné Lehotě a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí sdílenou kuchyň a terasu. Ubytování Farma Javor se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytování Farma Javor

Nabízí sdílenou kuchyň a terasu. Farma Javor se nachází v Horné Lehotě a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Penzion nabízí rodinné pokoje. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň. Penzion stojí 49 km od Štrbského Plesa a 31 km od Banské Bystrice. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. V Horné Lehotě a okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a dalším aktivitám. Farma Javor poskytuje pokoje s vlastní koupelnou a ložním prádlem. Farma Javor stojí 57 km od letiště Poprad-Tatry.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Horná Lehota

Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška

10

Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška

Ubytování (Apartmán) Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška. Ubytování se nachází v Demänovské Dolině, 2,6 km od Chopku. Ubytování Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Chopok Juh Romantika 14

9,8

Apartmán Chopok Juh Romantika 14

Ubytování (Apartmán) Apartmán Chopok Juh Romantika 14. Apartmanovy dom Romantika sídlí ve 2. patře chaty Tragoška – Chopok Juh, jen pár metrů od lyžařského vleku, a hostům nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartmán Chopok Juh Romantika 14 se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Chopok Juh Romantika 14 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Chopok Juh Romantika 14 momentálně evidujeme 70 recenzí.

Chalet Tatry

9,7

Chalet Tatry

Ubytování (Horské chaty) Chalet Tatry. Chalet Tatry se nachází uprostřed národního parku Nízké Tatry, 2 km od obce Horná Lehota a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné... Ubytování Chalet Tatry se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chalet Tatry má celkové hodnocení 9,7. Pro Horské chaty Chalet Tatry momentálně evidujeme 134 recenzí.

Chopok Juh - Ambiente Apartment

9,6

Chopok Juh - Ambiente Apartment

Ubytování (Apartmán) Chopok Juh - Ambiente Apartment. Chopok Juh - Ambiente Apartment se nachází v Tále a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Chopok Juh - Ambiente Apartment se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Emilka Tále pri potoku, výhľad do lesa

9,5

Apartmán Emilka Tále pri potoku, výhľad do lesa

Ubytování (Apartmán) Apartmán Emilka Tále pri potoku, výhľad do lesa. Apartmán Emilka Tálka se nachází v Horní Lehotě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Emilka Tále pri potoku, výhľad do lesa se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chopok Juh Apartman Horec

9,5

Chopok Juh Apartman Horec

Ubytování (Apartmán) Chopok Juh Apartman Horec. Ubytování se nachází v samém srdci národního parku Nízké Tatry a pouhých 800 metrů od lyžařského vleku Srdiečko-Kosodrevina. Ubytování Chopok Juh Apartman Horec se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chopok Juh Apartman Horec má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Chopok Juh Apartman Horec momentálně evidujeme 60 recenzí.

Apartmán Ježko

9,5

Apartmán Ježko

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ježko. Featuring mountain views, Apartmán Ježko provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Ski Tale. Ubytování Apartmán Ježko se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Ježko má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Ježko momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmán Chopok Juh Nadia

9,5

Apartmán Chopok Juh Nadia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Chopok Juh Nadia. Apartmán Chopok Juh Nadia se nachází v obci Horná Lehota a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán Chopok Juh Nadia se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Chopok Juh Nadia má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Chopok Juh Nadia momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh

9,4

Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh

Ubytování (Penzion) Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh. Apartmánový dům Poludnica se nachází v lyžařském středisku Chopok Juh, asi 20 km od Brezna, a nabízí ubytování s výhledem na hory, balkonem a bezplatným... Ubytování Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále

9,4

Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále

Ubytování (Apartmán) Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále. Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále se nachází v Trangošce uprostřed národního parku Nízké Tatry, do 7 km od 3 lyžařských areálů Chopok-Juh, Ski Tále a... Ubytování Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmán Chopok juh Anka

9,3

Apartmán Chopok juh Anka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Chopok juh Anka. Apartmán Chopok juh Anka se nachází v obci Horná Lehota v Banskobystrickém kraji a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Apartmán Chopok juh Anka se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Chopok juh Anka má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Chopok juh Anka momentálně evidujeme 18 recenzí.

Chata Kamila

9,3

Chata Kamila

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Kamila. Chata Kamila se nachází v Horné Lehotě a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Chata Kamila se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Srdiečko Chopok juh

9,2

Apartmán Srdiečko Chopok juh

Ubytování (Apartmán) Apartmán Srdiečko Chopok juh. Apartmán Srdiečko Chopok juh se nachází v Horné Lehotě a nabízí restauraci, tenisový kurt a gril. 39 km od Banské Bystrice. Ubytování Apartmán Srdiečko Chopok juh se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Lieska

9,2

Chata Lieska

Ubytování (Chata) Chata Lieska. Chata Lieska se nachází v Horné Lehotě a nabízí terasu, gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Lieska se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata Lieska má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chata Lieska momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmanovy dom Romantika (Apt 21), Trangoska, Chopok Juh

9

Apartmanovy dom Romantika (Apt 21), Trangoska, Chopok Juh

Ubytování (Apartmán) Apartmanovy dom Romantika (Apt 21), Trangoska, Chopok Juh. Apartmánový dom Romantika (Apt 21), Trangoska, Chopok Juh se nachází v Horné Lehotě a nabízí saunu. 39 km od Banské Bystrice. Ubytování Apartmanovy dom Romantika (Apt 21), Trangoska, Chopok Juh se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Amelia Tale pri lese a potoku, super výhľad

8,7

Apartman Amelia Tale pri lese a potoku, super výhľad

Ubytování (Apartmán) Apartman Amelia Tale pri lese a potoku, super výhľad. Apartman Amelia Tale pri lese a potoku se nachází v Horné Lehotě v Banskobystrickém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartman Amelia Tale pri lese a potoku, super výhľad se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Koliba pri jazere

8,7

Koliba pri jazere

Ubytování (Hotel) Koliba pri jazere. Koliba pri jazere se nachází v Horné Lehotě a nabízí zahradu, terasu, restauraci, sdílený lounge a prodej skipasů. Pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Koliba pri jazere se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Koliba pri jazere má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Koliba pri jazere momentálně evidujeme 14 recenzí.

Silent Hill 1

8,5

Silent Hill 1

Ubytování (Chata) Silent Hill 1. Silent Hill 1 se nachází v obci Krpáčovo, jen 3 km od lyžařského střediska Krpáčovo, 6 km od lyžařského střediska Tále a 16 km od lyžařského střediska... Ubytování Silent Hill 1 se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Silent Hill 1 má celkové hodnocení 8,5. Pro Chata Silent Hill 1 momentálně evidujeme 18 recenzí.

Dependence Hotel Golf

8,1

Dependence Hotel Golf

Ubytování (Hotel) Dependence Hotel Golf. Dependence Hotel Golf se nachází na klidném místě vedle golfového hřiště Gray Bear Holf Course v rezortu Tále v Nízkých Tatrách. Ubytování Dependence Hotel Golf se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Dependence Hotel Golf má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Dependence Hotel Golf momentálně evidujeme 67 recenzí.

Silent Hill 2

8,1

Silent Hill 2

Ubytování (Chata) Silent Hill 2. Silent Hill 2 offers accommodation in Krpáčovo. Free private parking is available on site. Ubytování Silent Hill 2 se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Silent Hill 2 má celkové hodnocení 8,1. Pro Chata Silent Hill 2 momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartman číslo 1- Romantika Chopok juh Tale

Apartman číslo 1- Romantika Chopok juh Tale

Ubytování (Apartmán) Apartman číslo 1- Romantika Chopok juh Tale. Apartman číslo 1 se nachází v Horné Lehotě v Banskobystrickém kraji a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Romantika Chopok juh Tale má balkon. Ubytování Apartman číslo 1- Romantika Chopok juh Tale se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

chalupa U Mateja Horna Lehota c12

chalupa U Mateja Horna Lehota c12

Ubytování (Apartmán) chalupa U Mateja Horna Lehota c12. Boasting a sauna, chalupa U Mateja Horna Lehota c12 is located in Horná Lehota. Ubytování chalupa U Mateja Horna Lehota c12 se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Horna Lehota

Chata Horna Lehota

Ubytování (Chata) Chata Horna Lehota. Chata Horná Lehota se nachází v Horné Lehotě v Banskobystrickém kraji. Nabízí terasu a výhled do zahrady a je vzdálená 40 km od Banské Bystrice. Ubytování Chata Horna Lehota se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Chata Chata Horna Lehota nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Silent Hill 3

Silent Hill 3

Ubytování (Chata) Silent Hill 3. Silent Hill 3 offers accommodation is situated in the recreational area of Krpáčovo, only 6 km from the Tale Ski Area and 12 km from Chopok-Juh Ski Area. Ubytování Silent Hill 3 se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Chata Silent Hill 3 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Lúčnica apartments Tále

Lúčnica apartments Tále

Ubytování (Apartmány) Lúčnica apartments Tále. Located in Horná Lehota in the Banskobystrický kraj region, Lúčnica apartments Tále provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Lúčnica apartments Tále se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Grizzly

Chata Grizzly

Ubytování (Chata) Chata Grizzly. Chata Grizzly se nachází v obci Horná Lehota v Banskobystrickém kraji a nabízí zahradu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Chata Grizzly se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Chata Chata Grizzly nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Zázvor

Chata Zázvor

Ubytování (Penzion) Chata Zázvor. Chata Zázvor is situated in Horná Lehota. Guests can make use of a bar. At the guest house, each room is fitted with a wardrobe. Ubytování Chata Zázvor se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná

Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná

Ubytování (Apartmány) Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná. Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná se nachází v obci Tále, 7 km od lyžařského areálu Ski Tale. Ubytování Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Lehota - Nizke Tatry

Chata Lehota - Nizke Tatry

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Lehota - Nizke Tatry. Chata Lehota - Nizke Tatry is located in Horná Lehota and offers a terrace. Including barbecue facilities, this holiday home also features a restaurant. Ubytování Chata Lehota - Nizke Tatry se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Prázdninový dům Chata Lehota - Nizke Tatry nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Tále

Apartmán Tále

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tále. Offering free WiFi and mountain views, Apartmán Tále is an accommodation located in Horná Lehota. Ubytování Apartmán Tále se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán RMNTK Chopok Juh

Apartmán RMNTK Chopok Juh

Ubytování (Apartmán) Apartmán RMNTK Chopok Juh. Apartmán RMNTK Chopok Juh is situated in Horná Lehota. The property has mountain views. Ubytování Apartmán RMNTK Chopok Juh se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Deluxe gray bear apartment

Deluxe gray bear apartment

Ubytování (Apartmán) Deluxe gray bear apartment. Situated in Horná Lehota, Deluxe gray bear apartment offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytování Deluxe gray bear apartment se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Večernica Chopok Juh

Apartmán Večernica Chopok Juh

Ubytování (Apartmán) Apartmán Večernica Chopok Juh. Apartmán Večernica Chopok Juh is set in Horná Lehota. The accommodation is 48 km from Zakopane. The apartment consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytování Apartmán Večernica Chopok Juh se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Alpinka, Chopok Juh

Apartmán Alpinka, Chopok Juh

Ubytování (Apartmán) Apartmán Alpinka, Chopok Juh. Apartmán Alpinka, Chopok Juh is situated in Horná Lehota and offers a restaurant. Ubytování Apartmán Alpinka, Chopok Juh se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).