Hledat

Ubytování

Family Suite Apartmán

39 Neustiftgasse, 7072 Mörbisch am See, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Family Suite. Family Suite se nachází v Mörbisch am See, 2,7 km od festivalového pódia Mörbisch. Ubytování Family Suite se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Popis ubytování Family Suite

Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Family Suite se nachází v Mörbisch am See, 2,7 km od festivalového pódia Mörbisch. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na jezero. Na mezinárodní letiště Vídeň je to 41 km. Výhled směřuje do zahrady. V okolí se lze věnovat cyklistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Mörbisch am See

Lake View Suite

10

Lake View Suite

Ubytování (Apartmán) Lake View Suite. Lake View Suite se nachází v Mörbisch am See, 2,7 km od festivalového pódia Mörbisch. Ubytování Lake View Suite se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Pauli

10

Ferienwohnung Pauli

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Pauli. Ferienwohnung Pauli se nachází v obci Mörbisch am See. Ubytování Ferienwohnung Pauli se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Opatment - die Nussschale

9,9

Opatment - die Nussschale

Ubytování (Prázdninový dům) Opatment - die Nussschale. Opatment - die Nussschale is set in Mörbisch am See and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Opatment - die Nussschale se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Gartenpension Fischl

9,8

Gartenpension Fischl

Ubytování (Penzion) Gartenpension Fischl. Rodinný penzion Fischl se nachází v centru obce Mörbisch, 3 km od Neziderského jezera a pódia festivalu Seebühne. Ubytování Gartenpension Fischl se nachází ve městě Hauptstraße 105 (Rakousko - Burgenland).

Relax Suite

9,8

Relax Suite

Ubytování (Apartmán) Relax Suite. Relax Suite se nachází v Mörbisch am See, 2,7 km od festivalového pódia Mörbisch. Ubytování Relax Suite se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Rossmann Szapary II

9,8

Ferienwohnung Rossmann Szapary II

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Rossmann Szapary II. Located in Eisenberg an der Pinka in the Burgenland region, Ferienwohnung Rossmann Szapary II has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Rossmann Szapary II se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Opatment

9,8

Opatment

Ubytování (Apartmány) Opatment. Apartmány Opatment jsou situované v obci Mörbisch am See, pouhých 2,5 km od místa, kde se pořádá letní operetní festival Seefestspiele Mörbisch. Ubytování Opatment se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnungen zum Briefmarkenhaus

9,7

Ferienwohnungen zum Briefmarkenhaus

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen zum Briefmarkenhaus. Situated in Mörbisch am See, Ferienwohnungen zum Briefmarkenhaus features accommodation with free WiFi, within 2.6 km of Mörbisch Festival Stage. Ubytování Ferienwohnungen zum Briefmarkenhaus se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Mörbisch am See

9,7

Ferienwohnung Mörbisch am See

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mörbisch am See. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung Mörbisch am See is an accommodation set in Mörbisch am See. Ubytování Ferienwohnung Mörbisch am See se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Appartementhaus Freiler

9,6

Appartementhaus Freiler

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Freiler. Appartementhaus Freiler se nachází 2,1 km od sálu Festspielhaus Mörbisch. Nabízí sezónní venkovní bazén a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartementhaus Freiler se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Laubgassl

9,6

Laubgassl

Ubytování (Apartmány) Laubgassl. Set in Mörbisch am See, Laubgassl offers free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Laubgassl se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Casa Zara

9,6

Casa Zara

UbytováníCasa Zara. Casa Zara se nachází v Mörbisch am See, 20 km od Esterházyho paláce, 42 km od hradu Forchtenstein a 45 km od muzea Liszta. Ubytování Casa Zara se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Weingut Sommerhof

9,5

Weingut Sommerhof

Ubytování (Privát) Weingut Sommerhof. Weingut Sommerhof se nachází v obci Mörbisch, 2 km od Neziderského jezera. Tenisové kurty, restaurace a supermarket jsou odtud vzdálené 500 metrů. Ubytování Weingut Sommerhof se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Ferienstube Sonnengruß

9,5

Ferienstube Sonnengruß

Ubytování (Apartmán) Ferienstube Sonnengruß. Ferienstube Sonnengruß se nachází v obci Mörbisch am See, 2,3 km od místa konání festivalu Mörbisch, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Ferienstube Sonnengruß se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Landhaus Pannonia

9,5

Landhaus Pannonia

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Pannonia. Užijte si klidnou a pohodovou dovolenou v rodinném hotelu Landhaus Pannonia v centru obce Mörbisch na břehu Neziderského jezera. Ubytování Landhaus Pannonia se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Haus Margarethe

9,5

Haus Margarethe

Ubytování (Penzion) Haus Margarethe. Haus Margarethe, obklopen velkou květinovou zahradou, se nachází na klidném místě, 5 minut pěšky od centra města Mörbisch a 1,5 km od jezera Neusiedl. Ubytování Haus Margarethe se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Landhaus Luka

9,5

Landhaus Luka

Ubytování (Apartmány) Landhaus Luka. Landhaus Luka offers spacious apartments with a balcony in a quiet location in Mörbisch, 200 metres from the centre and 1.5 km from Lake Neusiedl. Ubytování Landhaus Luka se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Appartements Regina

9,5

Appartements Regina

Ubytování (Apartmány) Appartements Regina. Appartements Regina nabízí ubytování se zahradou v obci Mörbisch am See. Šoproň leží 10 km odtud. Ubytování Appartements Regina se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Gut Zentgraf

9,5

Gut Zentgraf

Ubytování (Penzion) Gut Zentgraf. Gut Zentgraf se nachází na klidném místě v soukromé boční ulici v centru města Mörbisch, 1,5 km od jezera Neusiedl. Ubytování Gut Zentgraf se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Haus Kranixfeld-Fischl

9,4

Haus Kranixfeld-Fischl

Ubytování (Penzion) Haus Kranixfeld-Fischl. Tento penzion se nachází na klidném místě na kraji obce Mörbisch, jen 2 km od Neziderského jezera, a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Kranixfeld-Fischl se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Appartement "Blumengassl"

9,4

Appartement "Blumengassl"

Ubytování (Apartmán) Appartement "Blumengassl". Appartement "Blumengassl" offers accommodation in Mörbisch am See, 2.6 km from Mörbisch Festival Stage. Ubytování Appartement "Blumengassl" se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Appartementhaus Martina

9,4

Appartementhaus Martina

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Martina. Appartementhaus Martina se nachází na kopci, 500 metrů od centra obce Mörbisch am See, a nabízí apartmány s výhledem na Neziderské jezero, zdarma dostupné... Ubytování Appartementhaus Martina se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnungen Karoly

9,3

Ferienwohnungen Karoly

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Karoly. Featuring garden views, Ferienwohnungen Karoly in Mörbisch am See features accommodation, free bikes, a bar, a garden and barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnungen Karoly se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus - Doris - Wenzl

9,3

Gästehaus - Doris - Wenzl

Ubytování (Privát) Gästehaus - Doris - Wenzl. Gästehaus - Doris - Wenzl se nachází v Mörbisch am See, 9 km od Sopronu, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gästehaus - Doris - Wenzl se nachází ve městě Friedhofgasse 15 1. Stock (Rakousko - Burgenland).

Pension Seeblick

9,3

Pension Seeblick

Ubytování (Penzion) Pension Seeblick. Situated in Mörbisch am See, 2.6 km from Mörbisch Festival Stage, Pension Seeblick features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Pension Seeblick se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Haus Diogenes

9,2

Haus Diogenes

Ubytování (Apartmány) Haus Diogenes. Set in Mörbisch am See in the Burgenland region and Mörbisch Festival Stage reachable within 2. Ubytování Haus Diogenes se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Pension Julia - Haus Elisabeth - Weinhof Lang-Wallner

9,2

Pension Julia - Haus Elisabeth - Weinhof Lang-Wallner

Ubytování (Penzion) Pension Julia - Haus Elisabeth - Weinhof Lang-Wallner. Pension Julia - Haus Elisabeth - Weinhof Lang-Wallner se nachází pouhých 5 minut chůze od centra Mörbisch a 1 km od Neziderského jezera. Ubytování Pension Julia - Haus Elisabeth - Weinhof Lang-Wallner se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Zum Hofgassl Haus Flo

9,2

Zum Hofgassl Haus Flo

Ubytování (Apartmán) Zum Hofgassl Haus Flo. Zum Hofgassl Haus Flo se nachází v obci Mörbisch am See v Burgenlandu a nabízí terasu. Ubytování Zum Hofgassl Haus Flo se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Haus Mörbisch

9,2

Haus Mörbisch

Ubytování (Apartmány) Haus Mörbisch. Haus Mörbisch se nachází 2,2 km od festivalového pódia Mörbisch a nabízí terasu a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Mörbisch se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Zentrum Appartements Mörbisch

9,2

Zentrum Appartements Mörbisch

Ubytování (Apartmány) Zentrum Appartements Mörbisch. Zentrum Appartements Mörbisch se nachází v obci Mörbisch am See, 2,4 km od místa konání festivalu Mörbisch Festival Stage, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Zentrum Appartements Mörbisch se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Friendship Suite

9,2

Friendship Suite

Ubytování (Apartmán) Friendship Suite. Friendship Suite se nachází v Mörbisch am See, 2,7 km od festivalového pódia Mörbisch. Ubytování Friendship Suite se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

MyHouseboat 1

9,2

MyHouseboat 1

Ubytování (Ubytování na lodi) MyHouseboat 1. MyHouseboat 1 nabízí ubytování s výhledem na jezero, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 1,1 km od festivalového pódia Mörbisch. Ubytování MyHouseboat 1 se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Zum Hofgassl Haus Isi

9,2

Zum Hofgassl Haus Isi

Ubytování (Apartmán) Zum Hofgassl Haus Isi. Zum Hofgassl Haus Isi se nachází v obci Mörbisch am See. Nachází se 1,7 km od festivalového pódia Mörbisch a nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zum Hofgassl Haus Isi se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Pension Haus Martin

9,2

Pension Haus Martin

Ubytování (Penzion) Pension Haus Martin. Pension Haus Martin se nachází v obci Mörbisch am See, 1 km od břehu jezera Neusiedler See, a nabízí moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi a balkonem s... Ubytování Pension Haus Martin se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Familienferienhaus Amelie

9,2

Familienferienhaus Amelie

Ubytování (Apartmán) Familienferienhaus Amelie. Featuring garden views, Familienferienhaus Amelie provides accommodation with a terrace and a kettle, around 3.3 km from Mörbisch Festival Stage. Ubytování Familienferienhaus Amelie se nachází ve městě 13 Lindengasse Haus (Rakousko - Burgenland).

Das Mittelpunkt

9,1

Das Mittelpunkt

Ubytování (Hotel) Das Mittelpunkt. Das Mittelpunkt je 3hvězdičkový rodinný hotel v klidné lokalitě, 5 minut chůze od centra obce Mörbisch na břehu Neziderského jezera. Ubytování Das Mittelpunkt se nachází ve městě Blumentalgasse 46 (Rakousko - Burgenland).

Haus zum See

9,1

Haus zum See

Ubytování (Prázdninový dům) Haus zum See. Situated in Mörbisch am See in the Burgenland region, Haus zum See has a patio and garden views. Set 1. Ubytování Haus zum See se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Gästezimmer Helga Sommer

9,1

Gästezimmer Helga Sommer

Ubytování (Privát) Gästezimmer Helga Sommer. Situated in Mörbisch am See, just 2.7 km from Mörbisch Festival Stage, Gästezimmer Helga Sommer features accommodation with a garden, a terrace and free... Ubytování Gästezimmer Helga Sommer se nachází ve městě Neustiftgasse 14 (Rakousko - Burgenland).