Hledat

Ubytování

Essleggerhof Farma

Waggendorf 1, 9556 Fachau, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Farma) Essleggerhof. With pool views, Essleggerhof is situated in Fachau and has free WiFi. Ubytování Essleggerhof se nachází ve městě Waggendorf 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Essleggerhof

With pool views, Essleggerhof is situated in Fachau and has free WiFi. The nearest airport is Klagenfurt, 24 km from the accommodation, and the property offers a free airport shuttle service. A microwave, a fridge and oven are also available, as well as a kettle and a coffee machine. Each unit features a balcony, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a seating area with a sofa, a flat-screen TV, a washing machine, and a private bathroom with hot tub and a hairdryer. Guests can swim in the outdoor swimming pool, go hiking or horse riding, or relax in the garden and use the barbecue facilities. The farm stay offers a children's playground. Klagenfurt is 28 km from Essleggerhof, while Velden am Wörthersee is 45 km from the property.

Vybavení ubytování Essleggerhof

 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Jízda na koni
 • Pěší turistika
 • Dětské hřiště
 • Tenisový kurt
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Bazén
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Sauna Dodatečný poplatek
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Letištní transfer (zdarma)
 • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování ve městě Liebenfels

Chalet zur Schmiede

9,7

Chalet zur Schmiede

Ubytování (Chata) Chalet zur Schmiede. Boasting garden views, Chalet zur Schmiede provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.1 km from Nordlift. Ubytování Chalet zur Schmiede se nachází ve městě Zojach 15 15 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dürnberger

9,7

Ferienwohnung Dürnberger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dürnberger. Featuring mountain views, Ferienwohnung Dürnberger provides accommodation with a balcony and a kettle, around 8 km from Nordlift. Ubytování Ferienwohnung Dürnberger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steurer Hof

9,6

Steurer Hof

Ubytování (Apartmány) Steurer Hof. ​​Steuerer Hof se nachází na klidném malebném místě ve městě Liebenfels, 14 km od jezera Längsee, a nabízí velkou zahradu s venkovním bazénem. Ubytování Steurer Hof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Urlaub am Lacknerhof - Familie Klocker

9,6

Urlaub am Lacknerhof - Familie Klocker

Ubytování (Apartmány) Urlaub am Lacknerhof - Familie Klocker. Ubytování Urlaub am Lacknerhof - Familie Klocker se nachází v Liebenfelsu, 8 km od vyhlídky Nordlift, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a s grilem. Ubytování Urlaub am Lacknerhof - Familie Klocker se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kniebergerhof

9,2

Kniebergerhof

Ubytování (Farma) Kniebergerhof. Tento půvabný penzion má velkou zahradu s venkovním bazénem a dětským hřištěm. Ubytování Kniebergerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Graglerhof

8,9

Graglerhof

Ubytování (Apartmány) Graglerhof. The Graglerhof is an organic farm featuring fully equipped apartments in a scenic location on the Sörgerberg Mountain in Carinthia. Ubytování Graglerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Almhütte Karawankenpanorama 1

Apartment Almhütte Karawankenpanorama 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Almhütte Karawankenpanorama 1. Situated in Liebenfels, just 11 km from Nordlift, Apartment Almhütte Karawankenpanorama 1 features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Almhütte Karawankenpanorama 1 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rauscher 2

Apartment Rauscher 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Rauscher 2. Apartment Rauscher 2 se nachází v Liebenfelsu, 8 km od lyžařského vleku Nordlift. Nabízí zahradu s grilem, bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartment Rauscher 2 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaubsalm Kreuth 6

Urlaubsalm Kreuth 6

Ubytování (Prázdninové domy) Urlaubsalm Kreuth 6. Urlaubsalm Kreuth 6 nabízí ubytování se zahradou v Liebenfelsu, 1,7 km od Nordliftu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Urlaubsalm Kreuth 6 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlintl-Hof

Schlintl-Hof

Ubytování (Farma) Schlintl-Hof. Featuring farm animals like sheep, ponies, cows and rabbits, Schlintl-Hof enjoys a picturesque location on a hillside, 10 km from Liebenfels’ centre and 11... Ubytování Schlintl-Hof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steinerhof

Steinerhof

Ubytování (Farma) Steinerhof. Offering a seasonal outdoor pool and views of the mountain, farm stay Steinerhof is located in Liebenfels in the Carinthia Region. Ubytování Steinerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Sternen-Chalet 1

Chalet Sternen-Chalet 1

Ubytování (Chata) Chalet Sternen-Chalet 1. Situated in Liebenfels, just 11 km from Nordlift, Chalet Sternen-Chalet 1 features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Sternen-Chalet 1 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Almhütte Karawankenpanorama 2

Apartment Almhütte Karawankenpanorama 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Almhütte Karawankenpanorama 2. Located in Liebenfels, just 12 km from Nordlift, Apartment Almhütte Karawankenpanorama 2 provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Almhütte Karawankenpanorama 2 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rauscher 3

Apartment Rauscher 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Rauscher 3. Apartment Rauscher 3 in Liebenfels provides accommodation with free WiFi, 9 km from Nordlift. Ubytování Apartment Rauscher 3 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grosser Troadkasten

Grosser Troadkasten

Ubytování (Prázdninový dům) Grosser Troadkasten. Situated in Liebenfels, 11 km from Nordlift, Grosser Troadkasten features a garden with a barbecue, and free WiFi. Ubytování Grosser Troadkasten se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rauscher 1

Apartment Rauscher 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Rauscher 1. Apartment Rauscher 1 in Liebenfels features accommodation with free WiFi, 9 km from Nordlift. Ubytování Apartment Rauscher 1 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Schmetterling

Ferienwohnung Schmetterling

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Schmetterling. Featuring garden views, Ferienwohnung Schmetterling provides accommodation with a restaurant and a balcony, around 9 km from Nordlift. Ubytování Ferienwohnung Schmetterling se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kleiner Troadkasten

Kleiner Troadkasten

Ubytování (Prázdninový dům) Kleiner Troadkasten. Located in Liebenfels, just 11 km from Nordlift, Kleiner Troadkasten provides accommodation with a garden, barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Kleiner Troadkasten se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuschelnest

Kuschelnest

Ubytování (Apartmán) Kuschelnest. Boasting garden views, Kuschelnest is situated in Liebenfels, around 11 km from Nordlift. This property offers access to a patio and free private parking. Ubytování Kuschelnest se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Almhütte Karawankenpanorama

Holiday home Almhütte Karawankenpanorama

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Almhütte Karawankenpanorama. Situated in Liebenfels, just 12 km from Nordlift, Holiday home Almhütte Karawankenpanorama features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Holiday home Almhütte Karawankenpanorama se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)