Hledat

Ubytování

Engelwirtskeusch'n- idyllisches Ferienhaus beim Ossiacher See Prázdninové domy

Töbringer Straße 13, 9523 Oberdorf, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninové domy) Engelwirtskeusch'n- idyllisches Ferienhaus beim Ossiacher See. Engelwirtskeusch'n- idyllisches se nachází v Oberdorfu v Korutanech. Ferienhaus beim Ossiacher See má balkon a výhled do zahrady. 45 km od Weissensee. Ubytování Engelwirtskeusch'n- idyllisches Ferienhaus beim Ossiacher See se nachází ve městě Oberdorf (Rakousko - Korutany).

Popis ubytování Engelwirtskeusch'n- idyllisches Ferienhaus beim Ossiacher See

Engelwirtskeusch'n- idyllisches se nachází v Oberdorfu v Korutanech. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. 45 km od Weissensee. Engelwirtskeusch'n- idyllisches leží 14 km od Velden am Wörthersee. Ferienhaus beim Ossiacher See stojí 36 km od Bledu. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. Na letiště Klagenfurt je to 35 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Prázdninový dům má terasu. Prázdninový dům má 2 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, lednicí, pračkou, sporákem a varnou deskou. Ferienhaus beim Ossiacher See má balkon a výhled do zahrady.

Jiná ubytování ve městě Oberdorf

Ferienwohnung Rennweg am Katschberg

Ferienwohnung Rennweg am Katschberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rennweg am Katschberg. Apartmán Katschberg se nachází 6 km od lyžařského vleku Katschberg, je obklopený loukami a horami, a nabízí balkon a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Ferienwohnung Rennweg am Katschberg se nachází ve městě Oberdorf (Rakousko - Korutany).