Hledat

Ubytování

Eichernhof Apartment Apfelblüte Apartmány

Via Unterdorf 20, 39010 Verano, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Eichernhof Apartment Apfelblüte. Eichernhof Apartment Apfelblüte se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 34 km od Ortisei. Ubytování Eichernhof Apartment Apfelblüte se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Popis ubytování Eichernhof Apartment Apfelblüte

K dispozici je také sauna. 34 km od Ortisei. Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s lednicí a varnou deskou a 1 koupelnu se sprchou. Eichernhof Apartment Apfelblüte se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Eichernhof Apartment Apfelblüte stojí 15 km od Bolzana a 44 km od Canazei. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Eichernhof Apartment Apfelblüte

 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Sprcha
 • Venkovní nábytek
 • Balkon
 • Zahrada
 • Kávovar
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Lednička
 • Topení
 • Výhled na hory
 • Výhled do zahrady
 • Kabelové programy
 • Satelitní programy
 • TV
 • Parkování na ulici
 • Sauna
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • německy
 • řecky
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • portugalsky

Jiná ubytování ve městě Verano

Almhütte Jägerrast

10

Almhütte Jägerrast

Ubytování (Prázdninové domy) Almhütte Jägerrast. Almhütte Jägerrast se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 33 km od Ortisei. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Almhütte Jägerrast se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof Appartement Katrin

10

Thalerhof Appartement Katrin

Ubytování (Apartmán) Thalerhof Appartement Katrin. Thalerhof Appartement Katrin se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 35 km od Ortisei. Ubytování Thalerhof Appartement Katrin se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet am Waldrand

10

Chalet am Waldrand

UbytováníChalet am Waldrand. Chalet am Waldrand se nachází v obci Verano, 20 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, 20 km od parku Parco Maia a 21 km od parku Elizabeth. Ubytování Chalet am Waldrand se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eggerhof Familienparadies

10

Eggerhof Familienparadies

UbytováníEggerhof Familienparadies. Eggerhof Familienparadies se nachází ve městě Verano a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Eggerhof Familienparadies se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Rosmarin - Kuenhof

10

Apartment Rosmarin - Kuenhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosmarin - Kuenhof. Apartment Rosmarin - Kuenhof se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Apartment Rosmarin - Kuenhof se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Living Apartment Larcher

10

Living Apartment Larcher

UbytováníLiving Apartment Larcher. Living Apartment Larcher se nachází ve Vollanu, 19 km od muzea Touriseum, 19 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a 20 km od Parco Maia. Ubytování Living Apartment Larcher se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Thymian - Kuenhof

10

Apartment Thymian - Kuenhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Thymian - Kuenhof. Apartment Thymian - Kuenhof se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování Apartment Thymian - Kuenhof se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eggerhof Suite

10

Eggerhof Suite

UbytováníEggerhof Suite. Eggerhof Suite se nachází v obci Verano, pouhých 16 km od muzea Touriseum, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Eggerhof Suite se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Sonnwies

10

Apartment Sonnwies

Ubytování (Apartmány) Apartment Sonnwies. Apartment Sonnwies se nachází ve Veranu, 41 km od Selva di Val Gardena, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Sonnwies se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haughof Apartement Bauerngarten

10

Haughof Apartement Bauerngarten

Ubytování (Apartmán) Haughof Apartement Bauerngarten. Haughof Apartement Bauerngarten se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 33 km od Ortisei. Ubytování Haughof Apartement Bauerngarten se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haughof Apartement Blumenwiese

9,7

Haughof Apartement Blumenwiese

Ubytování (Apartmán) Haughof Apartement Blumenwiese. Haughof Apartement Blumenwiese se nachází v Eschiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 33 km od Ortisei. Ubytování Haughof Apartement Blumenwiese se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bergchalet Fuchsberger

9,7

Bergchalet Fuchsberger

Ubytování (Chata) Bergchalet Fuchsberger. Bergchalet Fuchsberger se nachází v obci Verano, 19 km od muzea Touriseum, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má balkon a výhled na hory. Ubytování Bergchalet Fuchsberger se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Salahaus

9,7

Salahaus

Ubytování (Farma) Salahaus. Salahaus se nachází v obci Verano a nabízí gril. Nabízí zahradu a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Salahaus se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Spitalerhof

9,4

Spitalerhof

Ubytování (Apartmán) Spitalerhof. Spitalerhof se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Nabízí terasu. Ubytování Spitalerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Restaurant Waldbichl

9,4

Hotel Restaurant Waldbichl

UbytováníHotel Restaurant Waldbichl. Hotel Restaurant Waldbichl se nachází v obci Verano, 23 km od muzea Touriseum, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, terasu a restauraci. Ubytování Hotel Restaurant Waldbichl se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Rossboden

9,3

Residence Rossboden

Ubytování (Aparthotel) Residence Rossboden. Náš apartmánový dům se nachází nad údolí Etsch na náhorní plošině ("Tschöggelberg") ve výšce 1250 metrů. Ubytování Residence Rossboden se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Oberwirt

9,1

Hotel Oberwirt

UbytováníHotel Oberwirt. Hotel Oberwirt se nachází ve městě Verano, 19 km od muzea Touriseum, a nabízí ubytování s fitness centrem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a... Ubytování Hotel Oberwirt se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Greif - Apartment B

9

Greif - Apartment B

Ubytování (Apartmán) Greif - Apartment B. Greif - Apartment B se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Greif - Apartment B se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eichernhof Apartment Kirschblüte ii

9

Eichernhof Apartment Kirschblüte ii

Ubytování (Apartmány) Eichernhof Apartment Kirschblüte ii. Boasting garden views, Eichernhof Apartment Kirschblüte ii provides accommodation with a balcony and a kettle, around 19 km from The Gardens of... Ubytování Eichernhof Apartment Kirschblüte ii se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Boznermüllerhof - Geranie

9

Boznermüllerhof - Geranie

Ubytování (Apartmán) Boznermüllerhof - Geranie. Boznermüllerhof - Geranie se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Boznermüllerhof - Geranie se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rotsteinhof Apartement Sonnenschein

9

Rotsteinhof Apartement Sonnenschein

Ubytování (Apartmány) Rotsteinhof Apartement Sonnenschein. Rotsteinhof Apartement Sonnenschein se nachází asi 17 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Rotsteinhof Apartement Sonnenschein se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof zum Grünen Baum

8,7

Gasthof zum Grünen Baum

Ubytování (Hotel) Gasthof zum Grünen Baum. Gasthof zum Grünen Baum se nachází v obci Verano, 20 km od muzea Touriseum, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Gasthof zum Grünen Baum se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Greif - Apartment C

8,5

Greif - Apartment C

Ubytování (Apartmán) Greif - Apartment C. Greif - Apartment C se nachází v obci Verano, 19 km od muzea Touriseum, zahrad zámku Trauttmansdorff a 20 km od parku Maia. Ubytování Greif - Apartment C se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haughof Apartement Lärchenweide

8,5

Haughof Apartement Lärchenweide

Ubytování (Apartmán) Haughof Apartement Lärchenweide. Haughof Apartement Lärchenweide se nachází přibližně 22 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem... Ubytování Haughof Apartement Lärchenweide se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Restaurant Alber

8,5

Hotel Restaurant Alber

UbytováníHotel Restaurant Alber. Hotel Restaurant Alber se nachází ve městě Verano a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi a saunu. Na místě je bar. Ubytování Hotel Restaurant Alber se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rotsteinhof Apartement Bergblick

8

Rotsteinhof Apartement Bergblick

Ubytování (Apartmány) Rotsteinhof Apartement Bergblick. Rotsteinhof Apartement Bergblick se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 35 km od Ortisei. Ubytování Rotsteinhof Apartement Bergblick se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eggerhof Familiennestl

8

Eggerhof Familiennestl

UbytováníEggerhof Familiennestl. Eggerhof Familiennestl se nachází asi 16 km od muzea Touriseum a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Eggerhof Familiennestl se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rotsteinhof Ferienwohnung Abendrot

Rotsteinhof Ferienwohnung Abendrot

Ubytování (Apartmány) Rotsteinhof Ferienwohnung Abendrot. Rotsteinhof Ferienwohnung Abendrot se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 35 km od Ortisei. Ubytování Rotsteinhof Ferienwohnung Abendrot se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Untermathonhof Morgensonne

Untermathonhof Morgensonne

Ubytování (Apartmán) Untermathonhof Morgensonne. Untermathonhof Morgensonne se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 34 km od Ortisei. Ubytování Untermathonhof Morgensonne se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Greif - Apartment A

Greif - Apartment A

Ubytování (Apartmán) Greif - Apartment A. Greif - Apartment A se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a má balkon. Ubytování Greif - Apartment A se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obertimpflerhof Wohnung Lola

Obertimpflerhof Wohnung Lola

UbytováníObertimpflerhof Wohnung Lola. Obertimpflerhof Wohnung Lola is situated in Verano, 21 km from Touriseum museum, 21 km from The Gardens of Trauttmansdorff Castle, and 21 km from Parco... Ubytování Obertimpflerhof Wohnung Lola se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alber Ferienwohnung Mürri

Alber Ferienwohnung Mürri

Ubytování (Apartmán) Alber Ferienwohnung Mürri. Alber Ferienwohnung Mürri se nachází ve městě Verano a nabízí zahradu a gril. 34 km od Ortisei. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Alber Ferienwohnung Mürri se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof Appartement Verena

Thalerhof Appartement Verena

Ubytování (Apartmán) Thalerhof Appartement Verena. Thalerhof Appartement Verena se nachází v obci Verano a nabízí zahradu a gril. 35 km od Ortisei. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Thalerhof Appartement Verena se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof Appartement Christine

Thalerhof Appartement Christine

Ubytování (Apartmán) Thalerhof Appartement Christine. Thalerhof Appartement Christine se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 35 km od Ortisei. Ubytování Thalerhof Appartement Christine se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eichernhof Apartment Kirschblüte

Eichernhof Apartment Kirschblüte

Ubytování (Apartmány) Eichernhof Apartment Kirschblüte. Eichernhof Apartment Kirschblüte se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 34 km od Ortisei. Ubytování Eichernhof Apartment Kirschblüte se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof Appartement Christoph

Thalerhof Appartement Christoph

Ubytování (Apartmán) Thalerhof Appartement Christoph. Thalerhof Appartement Christoph se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 35 km od Ortisei. Ubytování Thalerhof Appartement Christoph se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Untermathonhof Abendrot

Untermathonhof Abendrot

Ubytování (Apartmán) Untermathonhof Abendrot. Untermathonhof Abendrot se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 34 km od Ortisei. Ubytování Untermathonhof Abendrot se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obertimpflerhof Wohnung Rosi

Obertimpflerhof Wohnung Rosi

UbytováníObertimpflerhof Wohnung Rosi. Obertimpflerhof Wohnung Rosi is located in Verano, 21 km from Touriseum museum, 21 km from The Gardens of Trauttmansdorff Castle, and 21 km from Parco... Ubytování Obertimpflerhof Wohnung Rosi se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Boznermüllerhof - Sonnenblume

Boznermüllerhof - Sonnenblume

Ubytování (Apartmán) Boznermüllerhof - Sonnenblume. Boznermüllerhof - Sonnenblume se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Boznermüllerhof - Sonnenblume se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alber Ferienwohnung Hias

Alber Ferienwohnung Hias

Ubytování (Apartmán) Alber Ferienwohnung Hias. Alber Ferienwohnung Hias se nachází 19 km od muzea Touriseum a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Alber Ferienwohnung Hias se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rotsteinhof Apartement Morgentau

Rotsteinhof Apartement Morgentau

Ubytování (Apartmány) Rotsteinhof Apartement Morgentau. Rotsteinhof Apartement Morgentau se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 35 km od Ortisei. Ubytování Rotsteinhof Apartement Morgentau se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Lavendel - Kuenhof

Apartment Lavendel - Kuenhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Lavendel - Kuenhof. Apartment Lavendel - Kuenhof se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Apartment Lavendel - Kuenhof se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eggerhof Fernblick

Eggerhof Fernblick

UbytováníEggerhof Fernblick. Eggerhof Fernblick se nachází asi 16 km od muzea Touriseum a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Eggerhof Fernblick se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).