Hledat

Ubytování

Ubytování město Verano

Ve městě Verano (Itálie) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Verano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Verano

Almhütte Jägerrast

10

Almhütte Jägerrast

Ubytování (Prázdninové domy) Almhütte Jägerrast. Almhütte Jägerrast se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 33 km od Ortisei. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Almhütte Jägerrast se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eichernhof Apartment Apfelblüte

10

Eichernhof Apartment Apfelblüte

Ubytování (Apartmány) Eichernhof Apartment Apfelblüte. Eichernhof Apartment Apfelblüte se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 34 km od Ortisei. Ubytování Eichernhof Apartment Apfelblüte se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof Appartement Katrin

10

Thalerhof Appartement Katrin

Ubytování (Apartmán) Thalerhof Appartement Katrin. Thalerhof Appartement Katrin se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 35 km od Ortisei. Ubytování Thalerhof Appartement Katrin se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Rosmarin - Kuenhof

10

Apartment Rosmarin - Kuenhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosmarin - Kuenhof. Apartment Rosmarin - Kuenhof se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Apartment Rosmarin - Kuenhof se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Thymian - Kuenhof

10

Apartment Thymian - Kuenhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Thymian - Kuenhof. Apartment Thymian - Kuenhof se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování Apartment Thymian - Kuenhof se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Sonnwies

10

Apartment Sonnwies

Ubytování (Apartmány) Apartment Sonnwies. Apartment Sonnwies se nachází ve Veranu, 41 km od Selva di Val Gardena, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Sonnwies se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haughof Apartement Bauerngarten

10

Haughof Apartement Bauerngarten

Ubytování (Apartmán) Haughof Apartement Bauerngarten. Haughof Apartement Bauerngarten se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 33 km od Ortisei. Ubytování Haughof Apartement Bauerngarten se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haughof Apartement Blumenwiese

9,7

Haughof Apartement Blumenwiese

Ubytování (Apartmán) Haughof Apartement Blumenwiese. Haughof Apartement Blumenwiese se nachází v Eschiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 33 km od Ortisei. Ubytování Haughof Apartement Blumenwiese se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bergchalet Fuchsberger

9,7

Bergchalet Fuchsberger

Ubytování (Chata) Bergchalet Fuchsberger. Bergchalet Fuchsberger se nachází v obci Verano, 19 km od muzea Touriseum, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má balkon a výhled na hory. Ubytování Bergchalet Fuchsberger se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Salahaus

9,7

Salahaus

Ubytování (Farma) Salahaus. Salahaus se nachází v obci Verano a nabízí gril. Nabízí zahradu a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Salahaus se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Spitalerhof

9,4

Spitalerhof

Ubytování (Apartmán) Spitalerhof. Spitalerhof se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Nabízí terasu. Ubytování Spitalerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Rossboden

9,3

Residence Rossboden

Ubytování (Aparthotel) Residence Rossboden. Náš apartmánový dům se nachází nad údolí Etsch na náhorní plošině ("Tschöggelberg") ve výšce 1250 metrů. Ubytování Residence Rossboden se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Greif - Apartment B

9

Greif - Apartment B

Ubytování (Apartmán) Greif - Apartment B. Greif - Apartment B se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Greif - Apartment B se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eichernhof Apartment Kirschblüte ii

9

Eichernhof Apartment Kirschblüte ii

Ubytování (Apartmány) Eichernhof Apartment Kirschblüte ii. Boasting garden views, Eichernhof Apartment Kirschblüte ii provides accommodation with a balcony and a kettle, around 19 km from The Gardens of... Ubytování Eichernhof Apartment Kirschblüte ii se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Boznermüllerhof - Geranie

9

Boznermüllerhof - Geranie

Ubytování (Apartmán) Boznermüllerhof - Geranie. Boznermüllerhof - Geranie se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Boznermüllerhof - Geranie se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rotsteinhof Apartement Sonnenschein

9

Rotsteinhof Apartement Sonnenschein

Ubytování (Apartmány) Rotsteinhof Apartement Sonnenschein. Rotsteinhof Apartement Sonnenschein se nachází asi 17 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Rotsteinhof Apartement Sonnenschein se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof zum Grünen Baum

8,7

Gasthof zum Grünen Baum

Ubytování (Hotel) Gasthof zum Grünen Baum. Gasthof zum Grünen Baum se nachází v obci Verano, 20 km od muzea Touriseum, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Gasthof zum Grünen Baum se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Greif - Apartment C

8,5

Greif - Apartment C

Ubytování (Apartmán) Greif - Apartment C. Greif - Apartment C se nachází v obci Verano, 19 km od muzea Touriseum, zahrad zámku Trauttmansdorff a 20 km od parku Maia. Ubytování Greif - Apartment C se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haughof Apartement Lärchenweide

8,5

Haughof Apartement Lärchenweide

Ubytování (Apartmán) Haughof Apartement Lärchenweide. Haughof Apartement Lärchenweide se nachází přibližně 22 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem... Ubytování Haughof Apartement Lärchenweide se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rotsteinhof Apartement Bergblick

8

Rotsteinhof Apartement Bergblick

Ubytování (Apartmány) Rotsteinhof Apartement Bergblick. Rotsteinhof Apartement Bergblick se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 35 km od Ortisei. Ubytování Rotsteinhof Apartement Bergblick se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Untermathonhof Morgensonne

Untermathonhof Morgensonne

Ubytování (Apartmán) Untermathonhof Morgensonne. Untermathonhof Morgensonne se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 34 km od Ortisei. Ubytování Untermathonhof Morgensonne se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Greif - Apartment A

Greif - Apartment A

Ubytování (Apartmán) Greif - Apartment A. Greif - Apartment A se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a má balkon. Ubytování Greif - Apartment A se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rotsteinhof Ferienwohnung Abendrot

Rotsteinhof Ferienwohnung Abendrot

Ubytování (Apartmány) Rotsteinhof Ferienwohnung Abendrot. Rotsteinhof Ferienwohnung Abendrot se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 35 km od Ortisei. Ubytování Rotsteinhof Ferienwohnung Abendrot se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alber Ferienwohnung Mürri

Alber Ferienwohnung Mürri

Ubytování (Apartmán) Alber Ferienwohnung Mürri. Alber Ferienwohnung Mürri se nachází ve městě Verano a nabízí zahradu a gril. 34 km od Ortisei. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Alber Ferienwohnung Mürri se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof Appartement Verena

Thalerhof Appartement Verena

Ubytování (Apartmán) Thalerhof Appartement Verena. Thalerhof Appartement Verena se nachází v obci Verano a nabízí zahradu a gril. 35 km od Ortisei. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Thalerhof Appartement Verena se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof Appartement Christine

Thalerhof Appartement Christine

Ubytování (Apartmán) Thalerhof Appartement Christine. Thalerhof Appartement Christine se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 35 km od Ortisei. Ubytování Thalerhof Appartement Christine se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eichernhof Apartment Kirschblüte

Eichernhof Apartment Kirschblüte

Ubytování (Apartmány) Eichernhof Apartment Kirschblüte. Eichernhof Apartment Kirschblüte se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 34 km od Ortisei. Ubytování Eichernhof Apartment Kirschblüte se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof Appartement Christoph

Thalerhof Appartement Christoph

Ubytování (Apartmán) Thalerhof Appartement Christoph. Thalerhof Appartement Christoph se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 35 km od Ortisei. Ubytování Thalerhof Appartement Christoph se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Untermathonhof Abendrot

Untermathonhof Abendrot

Ubytování (Apartmán) Untermathonhof Abendrot. Untermathonhof Abendrot se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 34 km od Ortisei. Ubytování Untermathonhof Abendrot se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alber Ferienwohnung Hias

Alber Ferienwohnung Hias

Ubytování (Apartmán) Alber Ferienwohnung Hias. Alber Ferienwohnung Hias se nachází 19 km od muzea Touriseum a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Alber Ferienwohnung Hias se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Boznermüllerhof - Sonnenblume

Boznermüllerhof - Sonnenblume

Ubytování (Apartmán) Boznermüllerhof - Sonnenblume. Boznermüllerhof - Sonnenblume se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Boznermüllerhof - Sonnenblume se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rotsteinhof Apartement Morgentau

Rotsteinhof Apartement Morgentau

Ubytování (Apartmány) Rotsteinhof Apartement Morgentau. Rotsteinhof Apartement Morgentau se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 35 km od Ortisei. Ubytování Rotsteinhof Apartement Morgentau se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Lavendel - Kuenhof

Apartment Lavendel - Kuenhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Lavendel - Kuenhof. Apartment Lavendel - Kuenhof se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Apartment Lavendel - Kuenhof se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Verano

Město Verano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Verano.