Hledat

Ubytování

Popis ubytování Easy Time

Šibenik is 28 km from the apartment, while Vodice is 18 km away. Featuring a kitchen with a dishwasher and a microwave, each unit also comes with a satellite flat-screen TV, ironing facilities, desk and a seating area with a sofa. The nearest airport is Zadar Airport, 70 km from Easy Time. Located in Jezera, 36 km from Biograd na Moru, Easy Time provides a terrace and free WiFi. There is a private bathroom with shower in all units, along with a hairdryer and free toiletries.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Easy Time

 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není možná).
 • Parkování na ulici
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Jezera

2Pines House

10

2Pines House

Ubytování (Kemp) 2Pines House. 2Pines House se nachází v obci Jezera a nabízí výhled na moře, restauraci, dětský klub, bar, zahradu, dětské hřiště a gril. Ubytování 2Pines House se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday Home Luce

10

Holiday Home Luce

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Luce. Prázdninový dům Luce se nachází v obci Jezera. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a soukromým balkonem. Ubytování Holiday Home Luce se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

New apartment Lavanda

10

New apartment Lavanda

Ubytování (Apartmán) New apartment Lavanda. New apartment Lavanda is situated in Jezera and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování New apartment Lavanda se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Klarin - old stone house

9,9

Apartman Klarin - old stone house

Ubytování (Apartmán) Apartman Klarin - old stone house. Boasting a terrace, Apartman Klarin - old stone house offers accommodation in Jezera with free WiFi and city views. Ubytování Apartman Klarin - old stone house se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Murter - Jezera Luxury Apartments

9,9

Murter - Jezera Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Murter - Jezera Luxury Apartments. Murter - Jezera Luxury Apartments se nachází v obci Jezera, 750 metrů od pláže Lovisca, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, terasou nebo balkonem a... Ubytování Murter - Jezera Luxury Apartments se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Judita

9,8

Judita

Ubytování (Apartmán) Judita. Apartmmán Judita se nachází v Jezeře, 36 km od Biogradu na Moru, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a výhled do zahrady. Ubytování Judita se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Antonio

9,7

Apartment Antonio

Ubytování (Apartmány) Apartment Antonio. Set in Jezera, Apartment Antonio offers accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Apartment Antonio se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Aparmani Slavica

9,7

Aparmani Slavica

Ubytování (Apartmány) Aparmani Slavica. Aparmani Slavica se nachází v obci Jezera. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu s grilem, klimatizaci a vířivku. Ubytování Aparmani Slavica se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

4 stars - newly built - 3 bedrooms Villa "SEA STONE" with 3 bathrooms, up to 6pax

9,7

4 stars - newly built - 3 bedrooms Villa "SEA STONE" with 3 bathrooms, up to 6pax

Ubytování (Vila) 4 stars - newly built - 3 bedrooms Villa "SEA STONE" with 3 bathrooms, up to 6pax. Ubytování se nachází v obci Jezera, 350 metrů od pláže Lucica a méně než 1 km od Pláž Sv. Ubytování 4 stars - newly built - 3 bedrooms Villa "SEA STONE" with 3 bathrooms, up to 6pax se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Radoslava

9,7

Radoslava

Ubytování (Apartmán) Radoslava. Radoslava se nachází asi 450 metrů od pláže Lucica a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Radoslava se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ks Holidays

9,7

Ks Holidays

Ubytování (Prázdninový areál) Ks Holidays. Ks Holidays nabízí mobilní domy v kempu Jezera Camping, kousek od osady Jezera na ostrově Murter. K dispozici je zázemí pro grilování. Ubytování Ks Holidays se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Daniela

9,6

Apartmani Daniela

Ubytování (Apartmány) Apartmani Daniela. Situated in Jezera, 37 km from Biograd na Moru, Apartmani Daniela features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Daniela se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Levantara

9,6

Levantara

Ubytování (Kemp) Levantara. Levantara se nachází v obci Jezera, 37 km od Biogradu na Moru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Levantara se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Ines

9,5

Villa Ines

Ubytování (Apartmány) Villa Ines. Situated in Jezera, 36 km from Biograd na Moru, Villa Ines features a terrace and free WiFi. Ubytování Villa Ines se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Brošćica 16

9,4

Brošćica 16

Ubytování (Apartmány) Brošćica 16. Apartmány Brošćica 16 se nachází v obci Jezera a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Brošćica 16 se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Zatoke 7a

9,4

Zatoke 7a

Ubytování (Apartmán) Zatoke 7a. Located in Jezera, 2.2 km from Beach Jazina, Zatoke 7a provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Situated 1.1 km from Beach Sv. Ubytování Zatoke 7a se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Nina

9,3

Apartments Nina

Ubytování (Apartmány) Apartments Nina. Located in Jezera, 37 km from Biograd na Moru, Apartments Nina provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Nina se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Kamp Lunga

9,3

Kamp Lunga

Ubytování (Kemp) Kamp Lunga. Kamp Lunga se nachází se ve vesnici Jezera, 36 km od Biogradu na Moru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K relaxaci mohou hosté využít sluneční terasu. Ubytování Kamp Lunga se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

apartman Frančić

9,3

apartman Frančić

Ubytování (Apartmán) apartman Frančić. Set in Jezera, within 450 metres of Lucica Beach and less than 1 km of Beach Sv. Ubytování apartman Frančić se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani i sobe Josica

9,2

Apartmani i sobe Josica

Ubytování (Apartmány) Apartmani i sobe Josica. Ubytování se nachází v obci Jezera v Šibenicko-kninské župě a nabízí pláž Lucica a pláž Sv. Ubytování Apartmani i sobe Josica se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).