Hledat

Ubytování

Duha Pastviny Kemp

564 01 Pastviny, Pastviny, 564 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Kemp) Duha Pastviny. Duha Pastviny se nachází v obci Pastviny a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Všechny apartmány mají posezení a jídelní kout. Ubytování Duha Pastviny se nachází ve městě Pastviny (Česko - Pardubický kraj).

Popis ubytování Duha Pastviny

Duha Pastviny se nachází v obci Pastviny a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Toto ubytování se nachází 5 minut chůze od pláže. Všechny apartmány mají posezení a jídelní kout. Na letiště Pardubice je to 60 km. Kemp stojí 36 km od obce Polanica-Zdrój a 46 km od města Kudowa-Zdrój.

Jiná ubytování ve městě Pastviny

Penzion Pastviny

8,7

Penzion Pastviny

Ubytování (Penzion) Penzion Pastviny. Penzion Pastviny se nachází v obci Pastviny a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Penzion Pastviny se nachází ve městě Pastviny (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Pastviny

8,5

Penzion Pastviny

Ubytování (Penzion) Penzion Pastviny. Penzion Pastviny se nachází v Pastvinách. Nabízí restauraci, bar, sdílený lounge, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a neplacené parkování. Ubytování Penzion Pastviny se nachází ve městě Pastviny (Česko - Pardubický kraj).

Hotel Pastviny

7,9

Hotel Pastviny

Ubytování (Hotel) Hotel Pastviny. Hotel Pastviny se nachází v obci Pastviny. K zázemí patří restaurace a zahrada. Hotel poskytuje také rodinné pokoje. Ubytování Hotel Pastviny se nachází ve městě Pastviny (Česko - Pardubický kraj).

Chata Pastviny

Chata Pastviny

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Pastviny. Chata Pastviny se nachází v obci Pastviny. 39 km od Kladska. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Pastviny se nachází ve městě Pastviny (Česko - Pardubický kraj).