Hledat

Ubytování

Dráchovský apartmán a vejminek Venkovský dům

Dráchov 41, Dráchov, 392 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Dráchovský apartmán a vejminek. Dráchovský apartmán a vejminek se nachází v Dráchově, 33 km od Českých Budějovic, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dráchovský apartmán a vejminek se nachází ve městě Dráchov (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Dráchovský apartmán a vejminek

Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, posezení, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s vířivkou. Dráchovský apartmán a vejminek se nachází v Dráchově, 33 km od Českých Budějovic, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Dráchovský apartmán a vejminek stojí 25 km od Třeboně a 21 km od Tábora. Venkovský dům má dětské hřiště, gril a terasu. K dispozici je lednice, sporák, varná deska a rychlovarná konvice.

Jiná ubytování ve městě Dráchov

Holiday home Drachov

Holiday home Drachov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Drachov. Holiday home Drachov is located in Dráchov. The accommodation is 39 km from České Budějovice. Ubytování Holiday home Drachov se nachází ve městě Dráchov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Drachov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.