Hledat

Ubytování

City center apartment Apartmán

třída Karla IV., Hradec Králové, 500 02, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) City center apartment. City center apartment se nachází v Hradci Králové a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 20 km od Pardubic. Ubytování City center apartment se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování City center apartment

Apartmán je vzdálený 39 km od města Kudowa-Zdrój a 46 km od města Duszniki Zdrój. Letiště Pardubice odtud leží 23 km. Tento apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s jídelním koutem a 1 koupelnu se sprchou a pračkou. City center apartment se nachází v Hradci Králové a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 20 km od Pardubic.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkoviště
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Hradec Králové

Střešní apartmán s terasou

10

Střešní apartmán s terasou

Ubytování (Apartmán) Střešní apartmán s terasou. Ubytování v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji, Střešní apartmán s terasou má balkon a výhled na město. Ubytování Střešní apartmán s terasou se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Byt V Klidu

9,9

Byt V Klidu

Ubytování (Apartmán) Byt V Klidu. BYT V KLIDU nabízí výhled na řeku, balkon, rychlovarnou konvici a Wi-Fi zdarma. Tento apartmán má ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyni. Ubytování Byt V Klidu se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Byt V Klidu má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Byt V Klidu momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmány Přemyslova

9,9

Apartmány Přemyslova

Ubytování (Apartmány) Apartmány Přemyslova. Apartmány Přemyslova se nacházejí na okraji historické části Hradce Králové, nedaleko lesa a 8 km od letiště Hradec Králové. Ubytování Apartmány Přemyslova se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment Holata

9,9

Apartment Holata

Ubytování (Apartmán) Apartment Holata. Apartmán Holata se nachází v Hradci Králové a nabízí terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. V budově je k dispozici také restaurace. Ubytování Apartment Holata se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Holata má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Holata momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartment Velke namesti

9,9

Apartment Velke namesti

Ubytování (Apartmán) Apartment Velke namesti. Apartmán Velké náměstí se nachází v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji a nabízí balkon. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Velke namesti se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Velke namesti má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Velke namesti momentálně evidujeme 74 recenzí.

Timber House

9,7

Timber House

Ubytování (Apartmán) Timber House. Timber House se nachází v Hradci Králové. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Timber House se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Timber House má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Timber House momentálně evidujeme 11 recenzí.

Malý útulný byt V Lipkách

9,7

Malý útulný byt V Lipkách

Ubytování (Apartmán) Malý útulný byt V Lipkách. Malý útulný byt V Lipkách se nachází v Hradci Králové, 24 km od Pardubic. Ubytování Malý útulný byt V Lipkách se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Malý útulný byt V Lipkách má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Malý útulný byt V Lipkách momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartment Mrstikova

9,7

Apartment Mrstikova

Ubytování (Apartmán) Apartment Mrstikova. Apartmán Mrštíkova s výhledem na hory se nachází v Hradci Králové a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Mrstikova se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Mrstikova má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Mrstikova momentálně evidujeme 76 recenzí.

Gonda Apartments

9,6

Gonda Apartments

Ubytování (Apartmán) Gonda Apartments. Gonda Apartments v Hradci Králové se nachází na poklidném místě v rezidenční čtvrti plné zeleně, nedaleko ramene Labe a 2 km od historického centra města. Ubytování Gonda Apartments se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Gonda Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Gonda Apartments momentálně evidujeme 97 recenzí.

Apartmán Kristýna

9,6

Apartmán Kristýna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kristýna. Apartmán Kristýna se nachází v Hradci Králové a nabízí zahradu a gril. Apartmán je vzdálený 47 km od města Kudowa-Zdrój a 27 km od Pardubic. Ubytování Apartmán Kristýna se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Kristýna má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Kristýna momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány U Stříbrných

9,5

Apartmány U Stříbrných

Ubytování (Aparthotel) Apartmány U Stříbrných. Apartmány U Stříbrných je aparthotel situovaný v Hradci Králové. Nabízí apartmány s terasou, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány U Stříbrných se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány U Stříbrných má celkové hodnocení 9,5. Pro Aparthotel Apartmány U Stříbrných momentálně evidujeme 37 recenzí.

Unique Central SQUARE business apt.

9,5

Unique Central SQUARE business apt.

Ubytování (Apartmán) Unique Central SQUARE business apt.. Unique Central SQUARE business apt. se nachází v Hradci Králové. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Unique Central SQUARE business apt. se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Unique Central SQUARE business apt. má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Unique Central SQUARE business apt. momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmán v rodinném domě

9,4

Apartmán v rodinném domě

Ubytování (Apartmán) Apartmán v rodinném domě. Apartmán v rodinném domě se nachází v Hradci Králové a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán v rodinném domě se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Fifty Shades of Gray studio, city center

9,4

Fifty Shades of Gray studio, city center

Ubytování (Apartmán) Fifty Shades of Gray studio, city center. Pětihvězdičkový apartmán Fifty Shades of Gray studio, city center se nachází v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji a nabízí bezplatné Wi-Fi a plně... Ubytování Fifty Shades of Gray studio, city center se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Fifty Shades of Gray studio, city center má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Fifty Shades of Gray studio, city center momentálně evidujeme 39 recenzí.

Meditation Corner w/ wonderful city view

9,4

Meditation Corner w/ wonderful city view

Ubytování (Apartmán) Meditation Corner w/ wonderful city view. Meditation Corner w/ wonderful city view se nachází v Hradci Králové. 20 km od Pardubic. Ubytování Meditation Corner w/ wonderful city view se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Spi v Kuklenách

9,4

Spi v Kuklenách

Ubytování (Apartmán) Spi v Kuklenách. Spi v Kuklenách se nachází v Hradci Králové, 23 km od Pardubic. Nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Spi v Kuklenách se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Nad Oborou

9,4

Penzion Nad Oborou

Ubytování (Penzion) Penzion Nad Oborou. Penzion Nad Oborou sídlí ve zrekonstruovaném statku v klidné lokalitě na kraji Hradce Králové, 2 km od centra. Nabízí tenisový kurt, saunu a vířivku. Ubytování Penzion Nad Oborou se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Nad Oborou má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Nad Oborou momentálně evidujeme 210 recenzí.

°°°Carolina's Modern Apartment °°°

9,3

°°°Carolina's Modern Apartment °°°

Ubytování (Apartmán) °°°Carolina's Modern Apartment °°°. Modern Apartment ° Carolina's Modern Apartment °Apartmán °° má balkon. 18 km od Pardubic. Ubytování °°°Carolina's Modern Apartment °°° se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Boromeum Residence

9,3

Boromeum Residence

Ubytování (Aparthotel) Boromeum Residence. Rezidence Boromeum je situovaná v historické, památkově chráněné budově v centru Hradce Králové a nabízí vkusně zařízené apartmány s kuchyňským koutem a... Ubytování Boromeum Residence se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Boromeum Residence má celkové hodnocení 9,3. Pro Aparthotel Boromeum Residence momentálně evidujeme 335 recenzí.

Rooftop Triplex Apartment in Centre

9,3

Rooftop Triplex Apartment in Centre

Ubytování (Apartmán) Rooftop Triplex Apartment in Centre. Klimatizovaný střešní apartmán Rooftop Triplex Apartment in Centre se nachází v Hradci Králové, 1,1 km od místního fotbalového stadionu, a nabízí terasu s... Ubytování Rooftop Triplex Apartment in Centre se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Rooftop Triplex Apartment in Centre má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Rooftop Triplex Apartment in Centre momentálně evidujeme 57 recenzí.

EA Hotel Tereziánský dvůr

9,2

EA Hotel Tereziánský dvůr

Ubytování (Hotel) EA Hotel Tereziánský dvůr. Hotel Tereziánský Dvůr se nachází jen 5 minut chůze od historického centra Hradce Králové. Ubytování EA Hotel Tereziánský dvůr se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování EA Hotel Tereziánský dvůr má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel EA Hotel Tereziánský dvůr momentálně evidujeme 204 recenzí.

Chata u Orlice - HK

9,2

Chata u Orlice - HK

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u Orlice - HK. Chata u Orlice – HK se nachází v Hradci Králové a nabízí zahradu, terasu, plně vybavenou kuchyň, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chata u Orlice - HK se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chata u Orlice - HK má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chata u Orlice - HK momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové

9,2

Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové

Ubytování (Apartmán) Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové. Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové se nachází v Hradci Králové. Je zde k dispozici zahrada, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartments - Penzion Lena

9,2

Apartments - Penzion Lena

Ubytování (Penzion) Apartments - Penzion Lena. Penzion Lena se nachází v Hradci Králové a nabízí soukromé parkoviště, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, gril a dětské hřiště. Ubytování Apartments - Penzion Lena se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartments - Penzion Lena má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Apartments - Penzion Lena momentálně evidujeme 164 recenzí.

Pension U Labe

9,1

Pension U Labe

Ubytování (Penzion) Pension U Labe. Tříhvězdičkový Pension U Labe se nachází v Hradci Králové a nabízí zahradu, pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Pension U Labe se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension U Labe má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pension U Labe momentálně evidujeme 33 recenzí.

Konference Park Hotel

9,1

Konference Park Hotel

Ubytování (Hotel) Konference Park Hotel. Konference Park Hotel se nachází na okraji Hradce Králové, přímo u golfového hřiště a provozuje à-la-carte restauraci, která nabízí mezinárodní kuchyni. Ubytování Konference Park Hotel se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Konference Park Hotel má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Konference Park Hotel momentálně evidujeme 246 recenzí.

Hnízdo Snů

9,1

Hnízdo Snů

Ubytování (Penzion) Hnízdo Snů. Hnízdo Snů se nachází v Hradci Králové a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a vlastní restauraci. Ubytování Hnízdo Snů se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hnízdo Snů má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Hnízdo Snů momentálně evidujeme 284 recenzí.

Lazy Sofa ° Apartment

9

Lazy Sofa ° Apartment

Ubytování (Apartmán) Lazy Sofa ° Apartment. Lazy Sofa ° Apartment se nachází v Hradci Králové. 19 km od Pardubic. Ubytování Lazy Sofa ° Apartment se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

No. 34

9

No. 34

Ubytování (Apartmány) No. 34. Set in Hradec Králové in the Hradec Kralove region, No. 34 provides accommodation with free WiFi. Ubytování No. 34 se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment Komenskeho

9

Apartment Komenskeho

Ubytování (Apartmán) Apartment Komenskeho. Apartmán Komenského se nachází v Hradci Králové. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartment Komenskeho se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Pension Smetanuv statek

8,9

Pension Smetanuv statek

Ubytování (Penzion) Pension Smetanuv statek. Pension Smetanův statek se těší klidné poloze přibližně 7 km od historického centra Hradce Králové a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a TV. Ubytování Pension Smetanuv statek se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Smetanuv statek má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Pension Smetanuv statek momentálně evidujeme 141 recenzí.

Hotel u České koruny

8,9

Hotel u České koruny

Ubytování (Hotel) Hotel u České koruny. Hotel u České koruny se nachází v historické budově stojící v centru Hradce Králové, 300 metrů od Bílé věže a místní katedrály. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel u České koruny se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel u České koruny má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel u České koruny momentálně evidujeme 783 recenzí.

Hotel Okresní Dům

8,9

Hotel Okresní Dům

Ubytování (Hotel) Hotel Okresní Dům. Butikový Hotel Okresní Dům je skvělým příkladem secesní budovy v Hradci Králové. Ubytování Hotel Okresní Dům se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Okresní Dům má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Okresní Dům momentálně evidujeme 513 recenzí.

Hotel Vacek Pod Věží

8,8

Hotel Vacek Pod Věží

Ubytování (Hotel) Hotel Vacek Pod Věží. Hotel Vacek Pod Věží se nachází v historickém centru Hradce Králové. Zdarma poskytuje omezený vstup do posilovny. Ubytování Hotel Vacek Pod Věží se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Vacek Pod Věží má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Vacek Pod Věží momentálně evidujeme 262 recenzí.

Penzion Amátka

8,7

Penzion Amátka

Ubytování (Hotel) Penzion Amátka. Penzion Amátka se nachází v Hradci Králové. Hotel stojí 39 km od města Kudowa-Zdrój a 47 km od Janských Lázní. Na letiště v Pardubicích je to 23 km. Ubytování Penzion Amátka se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Pension u Svateho Jana

8,7

Pension u Svateho Jana

Ubytování (Penzion) Pension u Svateho Jana. Tento penzion je situován na klidném místě ve vesnici Svobodné Dvory. Ubytování Pension u Svateho Jana se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension u Svateho Jana má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Pension u Svateho Jana momentálně evidujeme 332 recenzí.

Restaurace a penzion Zděná Bouda

8,7

Restaurace a penzion Zděná Bouda

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzion Zděná Bouda. Restaurace a penzion Zděná Bouda se nachází v rekreační oblasti u lesa, 5 km od centra Hradce Králové. Ubytování Restaurace a penzion Zděná Bouda se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Restaurace a penzion Zděná Bouda má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Restaurace a penzion Zděná Bouda momentálně evidujeme 257 recenzí.

Penzion Uno

8,7

Penzion Uno

Ubytování (Penzion) Penzion Uno. Penzion Uno se nachází v Hradci Králové a nabízí restauraci, zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště i letní terasu s grilem. Ubytování Penzion Uno se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Uno má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Uno momentálně evidujeme 103 recenzí.

Hotel U Královny Elišky

8,7

Hotel U Královny Elišky

Ubytování (Hotel) Hotel U Královny Elišky. Tento hezký hotel sídlí v historické budově v centru Hradce Králové, která patří do komplexu městských domů ze 14. století. Ubytování Hotel U Královny Elišky se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel U Královny Elišky má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel U Královny Elišky momentálně evidujeme 282 recenzí.

Wine apartments Hradec centre

8,6

Wine apartments Hradec centre

Ubytování (Apartmány) Wine apartments Hradec centre. Wine apartments Hradec centre se nachází v Hradci Králové, 19 km od Pardubic, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wine apartments Hradec centre se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

EA Congress Hotel Aldis

8,6

EA Congress Hotel Aldis

Ubytování (Hotel) EA Congress Hotel Aldis. EA Congress Hotel Aldis nabízí ubytování v Hradci Králové. Ubytování EA Congress Hotel Aldis se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Harmony Hall

8,5

Harmony Hall

Ubytování (Penzion) Harmony Hall. Harmony Hall je penzion situovaný jen 7 minut chůze od hlavního vlakového a autobusového nádraží v Hradci Králové. Nabízí sdílený lounge s Wi-Fi zdarma. Ubytování Harmony Hall se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Harmony Hall má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Harmony Hall momentálně evidujeme 311 recenzí.

No. 12

8,4

No. 12

Ubytování (Apartmány) No. 12. Apartmány No. 12 se nachází v Hradci Králové a nabízí bezplatné Wi-Fi. Na místě lze relaxovat také na zahradě. Ubytování No. 12 se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion MAR

8,3

Penzion MAR

Ubytování (Penzion) Penzion MAR. Penzion MAR se nachází v Hradci Králové a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion MAR se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion MAR má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion MAR momentálně evidujeme 104 recenzí.

Harmony Hall Apartments

8,3

Harmony Hall Apartments

Ubytování (Apartmán) Harmony Hall Apartments. Harmony Hall Apartments se nachází v Hradci Králové. Některé apartmány mají posezení a/nebo balkon. V okolí se lze věnovat cyklistice. Ubytování Harmony Hall Apartments se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Harmony Hall Apartments má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Harmony Hall Apartments momentálně evidujeme 72 recenzí.

Penzion Pupendo

8,3

Penzion Pupendo

Ubytování (Penzion) Penzion Pupendo. Penzion Pupendo se nachází v Hradci Králové, 15 minut pěšky od historického centra. Nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Pupendo se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Pupendo má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Pupendo momentálně evidujeme 209 recenzí.

Nové Adalbertinum

8,2

Nové Adalbertinum

Ubytování (Hotel) Nové Adalbertinum. Nové Adalbertinum, jedna z dominantních staveb na historickém Velkém náměstí v Hradci Králové, nabízí pěkné pokoje a má kongresové centrum a skvělou... Ubytování Nové Adalbertinum se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Nové Adalbertinum má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Nové Adalbertinum momentálně evidujeme 991 recenzí.

Penzion Černý Kůň

8,1

Penzion Černý Kůň

Ubytování (Penzion) Penzion Černý Kůň. Rodinný Penzion Černý Kůň stojí na klidném místě, 2 km od centra Hradce Králové. Nabízí pokoje se satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Černý Kůň se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Černý Kůň má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Černý Kůň momentálně evidujeme 106 recenzí.

Bungalovy Prima Stříbrný Rybník

8,1

Bungalovy Prima Stříbrný Rybník

Ubytování (Kemp) Bungalovy Prima Stříbrný Rybník. Kemp Bungalovy Prima Stříbrný Rybník se nachází v Hradci Králové. Nabízí kuchyň, bezplatné Wi-Fi připojení a výhled na jezero. Ubytování Bungalovy Prima Stříbrný Rybník se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Bungalovy Prima Stříbrný Rybník má celkové hodnocení 8,1. Pro Kemp Bungalovy Prima Stříbrný Rybník momentálně evidujeme 40 recenzí.