Hledat

Ubytování

Ciasa Sommavilla Calendula Apartmán

Str. Larcionè 20, 38039 Vigo di Fassa, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Ciasa Sommavilla Calendula. Ciasa Sommavilla Calendula se nachází v obci Vigo di Fassa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ciasa Sommavilla Calendula se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Popis ubytování Ciasa Sommavilla Calendula

Apartmán má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a 1 koupelnu se sprchou, fénem a pračkou. Na letiště Bolzano je to 43 km. Ciasa Sommavilla Calendula se nachází v obci Vigo di Fassa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nachází se 11 km od jezera Carezza a nabízí zahradu a bezplatné parkování. Ciasa Sommavilla Calendula stojí 26 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. Na místě je k dispozici lyžárna a v okolí se lze věnovat lyžování.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Ciasa Sommavilla Calendula

 • Parkování na ulici
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • Sprcha
 • Satelitní programy
 • Topení
 • Venkovní nábytek
 • Zahrada
 • Lyžárna
 • Lyžování
 • Výhled na hory
 • Výhled do zahrady
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • německy
 • řecky
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • portugalsky

Jiná ubytování ve městě Vigo di Fassa

casa Lory

9,7

casa Lory

Ubytování (Apartmán) casa Lory. casa Lory se nachází v obci Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování casa Lory se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Fabio Deluca - VIF750

9,7

Locazione Turistica Fabio Deluca - VIF750

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Fabio Deluca - VIF750. Locazione Turistica Fabio Deluca - VIF750 se nachází v obci Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza a 25 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Locazione Turistica Fabio Deluca - VIF750 se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Sas da le Doudesc

9,6

Ciasa Sas da le Doudesc

Ubytování (Apartmán) Ciasa Sas da le Doudesc. Ciasa Sas da le Doudesc se nachází v obci Vigo di Fassa a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 25 km od průsmyku Sella a 41 km od Saslong. Ubytování Ciasa Sas da le Doudesc se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Savoy

9,6

Ciasa Savoy

Ubytování (Apartmány) Ciasa Savoy. Ciasa Savoy se nachází v obci Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ciasa Savoy se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

La casa!

9,6

La casa!

Ubytování (Chata) La casa!. La casa! se nachází v obci Vigo di Fassa, 10 km od jezera Carezza, 26 km od průsmyku Pordoi a 27 km od průsmyku Sella. Ubytování La casa! se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Weiss

9,5

Residence Weiss

Ubytování (Aparthotel) Residence Weiss. Residence Weiss je vzdálená 5 minut chůze od centra obce Vigo di Fassa, pouhých 150 metrů od lanovky Catinaccio. Ubytování Residence Weiss se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Ghetta

9,5

Locazione Turistica Ghetta

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Ghetta. Locazione Turistica Ghetta se nachází v obci Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza a 25 km od průsmyku Pordoi. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Locazione Turistica Ghetta se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Family Hotel La Grotta

9,5

Family Hotel La Grotta

Ubytování (Hotel) Family Hotel La Grotta. Family Hotel La Grotta se nachází ve velké zahradě uprostřed Dolomit v obci Vigo di Fassa. Hosté mohou využívat wellness centrum a neplacené parkoviště. Ubytování Family Hotel La Grotta se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Ciasa Ciaslir

9,4

Appartamento Ciasa Ciaslir

Ubytování (Apartmán) Appartamento Ciasa Ciaslir. Appartamento Ciasa Ciaslir se nachází v obci Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza a 25 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Ciasa Ciaslir se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Olympic SPA Hotel - Adults Only

9,4

Olympic SPA Hotel - Adults Only

Ubytování (Hotel) Olympic SPA Hotel - Adults Only. Olympic SPA Hotel se nachází ve Val di Fassa uprostřed Dolomit a nabízí vyhřívaný venkovní bazén. Ubytování Olympic SPA Hotel - Adults Only se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Belvedere

9,4

Albergo Belvedere

Ubytování (Hotel) Albergo Belvedere. Albergo Belvedere se nachází 10 minut chůze od centra města Vigo di Fassa a 500 metrů od lanovky Catinaccio. Ubytování Albergo Belvedere se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Mazzel - Cima 12

9,3

Villa Mazzel - Cima 12

Ubytování (Apartmán) Villa Mazzel - Cima 12. Villa Mazzel - Cima 12 se nachází ve Vigo di Fassa a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Mazzel - Cima 12 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Roda A Parte

9,3

Roda A Parte

Ubytování (Apartmán) Roda A Parte. Roda A Parte se nachází v obci Vigo di Fassa, 10 km od jezera Carezza a 26 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Roda A Parte se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Pilat

9,2

Ciasa Pilat

Ubytování (Apartmány) Ciasa Pilat. Ubytování ve Vigu di Fassa v regionu Trentino Alto Adige a Carezza Lake Ciasa Pilat se nachází 12 km od ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování Ciasa Pilat se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciampedie Luxury Alpine Spa Hotel

9,2

Ciampedie Luxury Alpine Spa Hotel

Ubytování (Hotel) Ciampedie Luxury Alpine Spa Hotel. Nachází se ve Vigu di Fassa, 12 km od jezera CarezzaCiampedie Luxury Alpine Spa Hotel nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Ciampedie Luxury Alpine Spa Hotel se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villetta Enrosadira

9,2

Villetta Enrosadira

Ubytování (Apartmány) Villetta Enrosadira. Villetta Enrosadira nabízí apartmány v alpském stylu s pračkou. Nabízí bezplatné parkování v garáži a stojí 3 minuty jízdy autem od lanovky... Ubytování Villetta Enrosadira se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garnì Carpe Diem

9,1

Hotel Garnì Carpe Diem

Ubytování (Hotel) Hotel Garnì Carpe Diem. Hotel Carpe Diem je malý hotel typu garni s volným vstupem do wellness centra. Ubytování Hotel Garnì Carpe Diem se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cima Dodici

9,1

Hotel Cima Dodici

Ubytování (Hotel) Hotel Cima Dodici. Rodinný Hotel Cima Dodici se nachází kousek chůze od centra lyžařského letoviska Vigo v údolí Fassa. Ubytování Hotel Cima Dodici se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Family Hotel Andes - Only for Family

9,1

Family Hotel Andes - Only for Family

Ubytování (Hotel) Family Hotel Andes - Only for Family. Hotel Andes Wellness & SPA se nachází v tradiční horské budově stojící v nadmořské výšce 1 390 metrů, 20 metrů od lanovky, která vás vyveze ke sjezdovkám... Ubytování Family Hotel Andes - Only for Family se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Family & Wellness Hotel Fontana

9

Family & Wellness Hotel Fontana

Ubytování (Hotel) Family & Wellness Hotel Fontana. Fontana je 3hvězdičkový superior hotel s wellness centrem a posilovnou. Nachází se v srdci údolí Fassa a nabízí krásný výhled na Dolomity. Ubytování Family & Wellness Hotel Fontana se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Bucaneve

9

B&B Bucaneve

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Bucaneve. B&B Bucaneve se nachází 600 metrů od vleku Catinaccio a 1 km od vleku Buffaure-Pozza. Skibus ke sjezdovkám staví přímo před budovou. Ubytování B&B Bucaneve se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Majon d'Aisciuda

9

Majon d'Aisciuda

Ubytování (Apartmány) Majon d'Aisciuda. Majon d'Aisciuda se nachází 200 metrů od golfového hřiště, kam mají hosté vstup zdarma, a 300 metrů od lanovky Ciampedie. Ubytování Majon d'Aisciuda se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Savoy

8,9

Hotel Savoy

Ubytování (Hotel) Hotel Savoy. Hotel Savoy se nachází na úpatí Dolomit. Nabízí bezplatné lázeňské centrum se saunou, vířivkou a krytým bazénem. Wi-Fi a parkování jsou také zdarma. Ubytování Hotel Savoy se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gran Mugon

8,9

Hotel Gran Mugon

Ubytování (Hotel) Hotel Gran Mugon. Hotel Gran Mugon se nachází 3 km od centra obce Vigo di Fassa a 5 minut jízdy autem od lyžařského vleku Vigo - Catinaccio. Ubytování Hotel Gran Mugon se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Millenniumhotel

8,9

Millenniumhotel

Ubytování (Hotel) Millenniumhotel. Millenniumhotel se nachází v obci Vigo di Fassa a nabízí bar. Pokoje mají TV i vlastní koupelnu. Ubytování Millenniumhotel se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mason La Zondra

8,9

Mason La Zondra

Ubytování (Aparthotel) Mason La Zondra. Rodinný hotel Mason La Zondra se nachází v obci Vigo di Fassa, 200 metrů od sjezdovek Catinaccio a Ciampedie. Nabízí zahradu s hračkami a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mason La Zondra se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Soreie - Azienda Agricola Biologica

8,8

Agritur Soreie - Azienda Agricola Biologica

Ubytování (Farma) Agritur Soreie - Azienda Agricola Biologica. Agritur Soreie - Azienda Agricola Biologica se nachází v obci Vigo di Fassa, 15 km od jezera Carezza a 27 km od průsmyku Pordoi, a nabízí bar, zahradu a... Ubytování Agritur Soreie - Azienda Agricola Biologica se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa di Franz

8,8

Casa di Franz

Ubytování (Penzion) Casa di Franz. Casa di Franz se nachází v obci Vigo di Fassa a nabízí restauraci, bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Casa di Franz se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

A. Paolo Apartments

8,7

A. Paolo Apartments

Ubytování (Apartmány) A. Paolo Apartments. A. Paolo Apartments se nachází necelý 1 km od sjezdovek v Ciampede a centra obce Vigo di Fassa a nabízí kuchyňský kout, terasu, obývací pokoj s TV a... Ubytování A. Paolo Apartments se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villetta Clara

8,7

Villetta Clara

Ubytování (Apartmán) Villetta Clara. Villetta Clara se nachází v obci Vigo di Fassa, 500 metrů od lyžařských vleků Vigo Cantinaccio se spoji do lyžařského areálu Ciampede. Ubytování Villetta Clara se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garnì Ladin

8,6

Garnì Ladin

Ubytování (Hotel) Garnì Ladin. Hotel Garnì Ladin se nachází v centru lyžařského střediska Vigo di Fassa, 200 metrů od eskalátorů k lanovce Catinaccio-Rosengarten. Ubytování Garnì Ladin se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Vigo

8,5

Hotel Vigo

Ubytování (Hotel) Hotel Vigo. Hotel Vigo se nachází v centru obce Vigo di Fassa, jen 50 metrů od lyžařského vleku Catinaccio. Ubytování Hotel Vigo se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Piccolo Hotel

8,5

Al Piccolo Hotel

Ubytování (Hotel) Al Piccolo Hotel. Al Piccolo Hotel se nachází v obci Vigo Di Fassa, 5 minut chůze od centra, a nabízí panoramatický výhled na Dolomity. Ubytování Al Piccolo Hotel se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Deluca Renzo - VIF765

8,5

Locazione Turistica Deluca Renzo - VIF765

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Deluca Renzo - VIF765. Ubytování ve Vigu di Fassa v regionu Trentino Alto Adige, Locazione Turistica Deluca Renzo - VIF765 má terasu a výhled na hory. Ubytování Locazione Turistica Deluca Renzo - VIF765 se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel MILLEFIORI

8,4

Hotel MILLEFIORI

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel MILLEFIORI. Hotel MILLEFIORI se nachází ve Vigo di Fassa a nabízí výhled do zahrady, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel MILLEFIORI se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Majon Ladina

8,4

Appartamenti Majon Ladina

Ubytování (Aparthotel) Appartamenti Majon Ladina. Appartamenti Majon Ladina se nachází v obci Vigo di Fassa, 2 minuty jízdy autem od centra, je obklopený zařízenou zahradou a nabízí apartmány s balkonem... Ubytování Appartamenti Majon Ladina se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Inter Hotel B&B

8,4

Inter Hotel B&B

Ubytování (Hotel) Inter Hotel B&B. Inter Hotel B&B se nachází v zahradě ve Vigo di Fassa, 500 metrů od lyžařských vleků Ciampedie. Ubytování Inter Hotel B&B se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Enrosadira

8,4

Garni Enrosadira

Ubytování (Hotel) Garni Enrosadira. Hotel Garni Enrosadira se nachází v obci Vigo di Fassa, 200 metrů od lanovky Catinaccio. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Garni Enrosadira se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Miramonti

8,3

Hotel Miramonti

Ubytování (Hotel) Hotel Miramonti. Tento alpský hotel se nachází ve Val di Fassa, 200 metrů od lanovky Catinaccio, a nabízí vstup do wellness centra zdarma, restauraci, bezplatné půjčení... Ubytování Hotel Miramonti se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Tieja de Gotart - VIF728

8,3

Locazione Turistica Tieja de Gotart - VIF728

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Tieja de Gotart - VIF728. Locazione Turistica Tieja de Gotart - VIF728 se nachází asi 25 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Locazione Turistica Tieja de Gotart - VIF728 se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel San Giovanni

8,3

Hotel San Giovanni

Ubytování (Hotel) Hotel San Giovanni. Hotel San Giovanni se nachází v údolí Fassa, 800 metrů od lyžařského areálu Catinaccio. Nabízí restauraci, vířivku a bezplatnou bio saunu. Ubytování Hotel San Giovanni se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa De Marugiana

8,2

Ciasa De Marugiana

Ubytování (Apartmán) Ciasa De Marugiana. Ciasa De Marugiana nabízí ubytování s výhledem na město ve Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza a 25 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Ciasa De Marugiana se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cristallo

8,2

Hotel Cristallo

Ubytování (Hotel) Hotel Cristallo. Hotel Cristallo je příjemný rodinný hotel v jedné z nejkrásnějších částí údolí Fassa, jen pár stovek metrů od lyžařského areálu Catinaccio. Ubytování Hotel Cristallo se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Tieja de Gotart - VIF727

8

Locazione Turistica Tieja de Gotart - VIF727

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Tieja de Gotart - VIF727. Ubytování ve Vigu di Fassa v regionu Trentino Alto AdigeLocazione Turistica Tieja de Gotart - VIF727 má balkon a výhled na hory. Ubytování Locazione Turistica Tieja de Gotart - VIF727 se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Stephanie

7,2

Locazione Turistica Stephanie

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Stephanie. Locazione Turistica Stephanie se nachází v obci Vigo di Fassa v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Locazione Turistica Stephanie se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa de Vich

7

Ciasa de Vich

Ubytování (Apartmán) Ciasa de Vich. Ciasa de Vich se nachází v obci Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza a 25 km od průsmyku Pordoi. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Ciasa de Vich se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Tieja de Gotart - VIF725

5,3

Locazione Turistica Tieja de Gotart - VIF725

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Tieja de Gotart - VIF725. Locazione Turistica Tieja de Gotart - VIF725 se nachází asi 25 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Locazione Turistica Tieja de Gotart - VIF725 se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Sommavilla Mansarda

Ciasa Sommavilla Mansarda

Ubytování (Apartmán) Ciasa Sommavilla Mansarda. Ciasa Sommavilla Mansarda se nachází v obci Vigo di Fassa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ciasa Sommavilla Mansarda se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Val di Fassa Passo Costalunga 223, 119, 114

Appartamenti Val di Fassa Passo Costalunga 223, 119, 114

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Val di Fassa Passo Costalunga 223, 119, 114. Nachází se ve Vigu di Fassa, Appartamenti Val di Fassa Passo Costalunga 223, 119, 114 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, barem a... Ubytování Appartamenti Val di Fassa Passo Costalunga 223, 119, 114 se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dimora Chiocchetti

Dimora Chiocchetti

Ubytování (Apartmány) Dimora Chiocchetti. Ubytování ve Vigu di Fassa v regionu Trentino Alto AdigeDimora Chiocchetti nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Dimora Chiocchetti se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).