Hledat

Ubytování

Ubytování město Vigo di Fassa

Ve městě Vigo di Fassa (Itálie) máme celkem 98 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vigo di Fassa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vigo di Fassa

Ciasa Sommavilla Calendula

10

Ciasa Sommavilla Calendula

Ubytování (Apartmán) Ciasa Sommavilla Calendula. Ciasa Sommavilla Calendula se nachází v obci Vigo di Fassa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ciasa Sommavilla Calendula se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

casa Lory

9,7

casa Lory

Ubytování (Apartmán) casa Lory. casa Lory se nachází v obci Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování casa Lory se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eco-Green Fiores Agriturismo

9,7

Eco-Green Fiores Agriturismo

UbytováníEco-Green Fiores Agriturismo. Eco-Green Fiores Agriturismo se nachází v obci Vigo di Fassa, 13 km od jezera Carezza. Ubytování Eco-Green Fiores Agriturismo se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Fabio Deluca - VIF750

9,7

Locazione Turistica Fabio Deluca - VIF750

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Fabio Deluca - VIF750. Locazione Turistica Fabio Deluca - VIF750 se nachází v obci Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza a 25 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Locazione Turistica Fabio Deluca - VIF750 se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Sas da le Doudesc

9,6

Ciasa Sas da le Doudesc

Ubytování (Apartmán) Ciasa Sas da le Doudesc. Ciasa Sas da le Doudesc se nachází v obci Vigo di Fassa a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 25 km od průsmyku Sella a 41 km od Saslong. Ubytování Ciasa Sas da le Doudesc se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Savoy

9,6

Ciasa Savoy

Ubytování (Apartmány) Ciasa Savoy. Ciasa Savoy se nachází v obci Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ciasa Savoy se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

La casa!

9,6

La casa!

Ubytování (Chata) La casa!. La casa! se nachází v obci Vigo di Fassa, 10 km od jezera Carezza, 26 km od průsmyku Pordoi a 27 km od průsmyku Sella. Ubytování La casa! se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ciasa Alpe

9,6

Residence Ciasa Alpe

UbytováníResidence Ciasa Alpe. Residence Ciasa Alpe se nachází v centru města Vigo di Fassa, 1 km od stanice lanovky Vigo Catinaccio. Ubytování Residence Ciasa Alpe se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Weiss

9,5

Residence Weiss

Ubytování (Aparthotel) Residence Weiss. Residence Weiss je vzdálená 5 minut chůze od centra obce Vigo di Fassa, pouhých 150 metrů od lanovky Catinaccio. Ubytování Residence Weiss se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Ghetta

9,5

Locazione Turistica Ghetta

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Ghetta. Locazione Turistica Ghetta se nachází v obci Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza a 25 km od průsmyku Pordoi. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Locazione Turistica Ghetta se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Weiss

9,5

Ciasa Weiss

UbytováníCiasa Weiss. Ciasa Weiss se nachází ve městě Vigo di Fassa, jen 150 metrů od sjezdovek na hoře Catinaccio. Ubytování Ciasa Weiss se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Family Hotel La Grotta

9,5

Family Hotel La Grotta

Ubytování (Hotel) Family Hotel La Grotta. Family Hotel La Grotta se nachází ve velké zahradě uprostřed Dolomit v obci Vigo di Fassa. Hosté mohou využívat wellness centrum a neplacené parkoviště. Ubytování Family Hotel La Grotta se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Villa Dani

9,5

Appartamenti Villa Dani

UbytováníAppartamenti Villa Dani. Appartamenti Villa Dani se nachází v obci Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza a 25 km od průsmyku Pordoi, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Appartamenti Villa Dani se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Marta Dolomiti

9,4

Casa Marta Dolomiti

UbytováníCasa Marta Dolomiti. Casa Marta Dolomiti se nachází v obci Vigo di Fassa, pouhých 12 km od jezera Carezza, a nabízí zahradu, terasu a parkoviště pro jízdní kola. Ubytování Casa Marta Dolomiti se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Achillea Bed & Breakfast

9,4

Achillea Bed & Breakfast

UbytováníAchillea Bed & Breakfast. Achillea Bed & Breakfast se nachází v obci Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza a 24 km od průsmyku Pordoi. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Achillea Bed & Breakfast se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Ciasa Ciaslir

9,4

Appartamento Ciasa Ciaslir

Ubytování (Apartmán) Appartamento Ciasa Ciaslir. Appartamento Ciasa Ciaslir se nachází v obci Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza a 25 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Ciasa Ciaslir se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Olympic SPA Hotel - Adults Only

9,4

Olympic SPA Hotel - Adults Only

Ubytování (Hotel) Olympic SPA Hotel - Adults Only. Olympic SPA Hotel se nachází ve Val di Fassa uprostřed Dolomit a nabízí vyhřívaný venkovní bazén. Ubytování Olympic SPA Hotel - Adults Only se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Belvedere

9,4

Albergo Belvedere

Ubytování (Hotel) Albergo Belvedere. Albergo Belvedere se nachází 10 minut chůze od centra města Vigo di Fassa a 500 metrů od lanovky Catinaccio. Ubytování Albergo Belvedere se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Mazzel - Cima 12

9,3

Villa Mazzel - Cima 12

Ubytování (Apartmán) Villa Mazzel - Cima 12. Villa Mazzel - Cima 12 se nachází ve Vigo di Fassa a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Mazzel - Cima 12 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Roda A Parte

9,3

Roda A Parte

Ubytování (Apartmán) Roda A Parte. Roda A Parte se nachází v obci Vigo di Fassa, 10 km od jezera Carezza a 26 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Roda A Parte se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Pilat

9,2

Ciasa Pilat

Ubytování (Apartmány) Ciasa Pilat. Ubytování ve Vigu di Fassa v regionu Trentino Alto Adige a Carezza Lake Ciasa Pilat se nachází 12 km od ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování Ciasa Pilat se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villetta Enrosadira

9,2

Villetta Enrosadira

Ubytování (Apartmány) Villetta Enrosadira. Villetta Enrosadira nabízí apartmány v alpském stylu s pračkou. Nabízí bezplatné parkování v garáži a stojí 3 minuty jízdy autem od lanovky... Ubytování Villetta Enrosadira se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciampedie Luxury Alpine Spa Hotel

9,2

Ciampedie Luxury Alpine Spa Hotel

Ubytování (Hotel) Ciampedie Luxury Alpine Spa Hotel. Nachází se ve Vigu di Fassa, 12 km od jezera CarezzaCiampedie Luxury Alpine Spa Hotel nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Ciampedie Luxury Alpine Spa Hotel se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nature Wellness Hotel Renato

9,2

Nature Wellness Hotel Renato

UbytováníNature Wellness Hotel Renato. Hotel Renato in Vigo di Fassa nabízí komfortní pokoje s balkonem. Ubytování Nature Wellness Hotel Renato se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garnì Carpe Diem

9,1

Hotel Garnì Carpe Diem

Ubytování (Hotel) Hotel Garnì Carpe Diem. Hotel Carpe Diem je malý hotel typu garni s volným vstupem do wellness centra. Ubytování Hotel Garnì Carpe Diem se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Design & Suite Hotel Ciarnadoi

9,1

Design & Suite Hotel Ciarnadoi

UbytováníDesign & Suite Hotel Ciarnadoi. Hotel Ciarnadoi se nachází na klidném místě nedaleko Vigo di Fassa a nabízí volný vstup do velkého wellness centra. Ubytování Design & Suite Hotel Ciarnadoi se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cima Dodici

9,1

Hotel Cima Dodici

Ubytování (Hotel) Hotel Cima Dodici. Rodinný Hotel Cima Dodici se nachází kousek chůze od centra lyžařského letoviska Vigo v údolí Fassa. Ubytování Hotel Cima Dodici se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Family Hotel Andes - Only for Family

9,1

Family Hotel Andes - Only for Family

Ubytování (Hotel) Family Hotel Andes - Only for Family. Hotel Andes Wellness & SPA se nachází v tradiční horské budově stojící v nadmořské výšce 1 390 metrů, 20 metrů od lanovky, která vás vyveze ke sjezdovkám... Ubytování Family Hotel Andes - Only for Family se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Family & Wellness Hotel Fontana

9

Family & Wellness Hotel Fontana

Ubytování (Hotel) Family & Wellness Hotel Fontana. Fontana je 3hvězdičkový superior hotel s wellness centrem a posilovnou. Nachází se v srdci údolí Fassa a nabízí krásný výhled na Dolomity. Ubytování Family & Wellness Hotel Fontana se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Bucaneve

9

B&B Bucaneve

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Bucaneve. B&B Bucaneve se nachází 600 metrů od vleku Catinaccio a 1 km od vleku Buffaure-Pozza. Skibus ke sjezdovkám staví přímo před budovou. Ubytování B&B Bucaneve se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Majon d'Aisciuda

9

Majon d'Aisciuda

Ubytování (Apartmány) Majon d'Aisciuda. Majon d'Aisciuda se nachází 200 metrů od golfového hřiště, kam mají hosté vstup zdarma, a 300 metrů od lanovky Ciampedie. Ubytování Majon d'Aisciuda se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Catinaccio

9

Hotel Catinaccio

UbytováníHotel Catinaccio. Jen 100 metrů od sjezdovek Catinaccio-Ciampedie ve Vigu di FassaHotel Catinaccio nabízí zdarma finskou saunu a vířivku. Ubytování Hotel Catinaccio se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Majon Vajolet - Apartments Luisa

9

Majon Vajolet - Apartments Luisa

UbytováníMajon Vajolet - Apartments Luisa. Rodinný Majon Vajolet stojí v Dolomitech v obci Vigo di Fassa, pouhých 350 metrů od sjezdovek Catinaccio-Ciampedie. Všechny apartmány mají balkon. Ubytování Majon Vajolet - Apartments Luisa se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Savoy

8,9

Hotel Savoy

Ubytování (Hotel) Hotel Savoy. Hotel Savoy se nachází na úpatí Dolomit. Nabízí bezplatné lázeňské centrum se saunou, vířivkou a krytým bazénem. Wi-Fi a parkování jsou také zdarma. Ubytování Hotel Savoy se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolasilla Park Hotel

8,9

Dolasilla Park Hotel

UbytováníDolasilla Park Hotel. Located in Vigo di Fassa, Dolasilla Park Hotel is just 300 metres from the Vigo - Catinaccio ski lift. Ubytování Dolasilla Park Hotel se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Ciampedie

8,9

Ciasa Ciampedie

UbytováníCiasa Ciampedie. Ciasa Ciampedie se nachází v obci Vigo di Fassa, 24 km od průsmyku Pordoi a 25 km od průsmyku Sella. Nabízí sluneční terasu a sdílený lounge. Ubytování Ciasa Ciampedie se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gran Mugon

8,9

Hotel Gran Mugon

Ubytování (Hotel) Hotel Gran Mugon. Hotel Gran Mugon se nachází 3 km od centra obce Vigo di Fassa a 5 minut jízdy autem od lyžařského vleku Vigo - Catinaccio. Ubytování Hotel Gran Mugon se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Millenniumhotel

8,9

Millenniumhotel

Ubytování (Hotel) Millenniumhotel. Millenniumhotel se nachází v obci Vigo di Fassa a nabízí bar. Pokoje mají TV i vlastní koupelnu. Ubytování Millenniumhotel se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mason La Zondra

8,9

Mason La Zondra

Ubytování (Aparthotel) Mason La Zondra. Rodinný hotel Mason La Zondra se nachází v obci Vigo di Fassa, 200 metrů od sjezdovek Catinaccio a Ciampedie. Nabízí zahradu s hračkami a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mason La Zondra se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Soreie - Azienda Agricola Biologica

8,8

Agritur Soreie - Azienda Agricola Biologica

Ubytování (Farma) Agritur Soreie - Azienda Agricola Biologica. Agritur Soreie - Azienda Agricola Biologica se nachází v obci Vigo di Fassa, 15 km od jezera Carezza a 27 km od průsmyku Pordoi, a nabízí bar, zahradu a... Ubytování Agritur Soreie - Azienda Agricola Biologica se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa di Franz

8,8

Casa di Franz

Ubytování (Penzion) Casa di Franz. Casa di Franz se nachází v obci Vigo di Fassa a nabízí restauraci, bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Casa di Franz se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

A. Paolo Apartments

8,7

A. Paolo Apartments

Ubytování (Apartmány) A. Paolo Apartments. A. Paolo Apartments se nachází necelý 1 km od sjezdovek v Ciampede a centra obce Vigo di Fassa a nabízí kuchyňský kout, terasu, obývací pokoj s TV a... Ubytování A. Paolo Apartments se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villetta Clara

8,7

Villetta Clara

Ubytování (Apartmán) Villetta Clara. Villetta Clara se nachází v obci Vigo di Fassa, 500 metrů od lyžařských vleků Vigo Cantinaccio se spoji do lyžařského areálu Ciampede. Ubytování Villetta Clara se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garnì Ladin

8,6

Garnì Ladin

Ubytování (Hotel) Garnì Ladin. Hotel Garnì Ladin se nachází v centru lyžařského střediska Vigo di Fassa, 200 metrů od eskalátorů k lanovce Catinaccio-Rosengarten. Ubytování Garnì Ladin se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Vigo

8,5

Hotel Vigo

Ubytování (Hotel) Hotel Vigo. Hotel Vigo se nachází v centru obce Vigo di Fassa, jen 50 metrů od lyžařského vleku Catinaccio. Ubytování Hotel Vigo se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Piccolo Hotel

8,5

Al Piccolo Hotel

Ubytování (Hotel) Al Piccolo Hotel. Al Piccolo Hotel se nachází v obci Vigo Di Fassa, 5 minut chůze od centra, a nabízí panoramatický výhled na Dolomity. Ubytování Al Piccolo Hotel se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Deluca Renzo - VIF765

8,5

Locazione Turistica Deluca Renzo - VIF765

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Deluca Renzo - VIF765. Ubytování ve Vigu di Fassa v regionu Trentino Alto Adige, Locazione Turistica Deluca Renzo - VIF765 má terasu a výhled na hory. Ubytování Locazione Turistica Deluca Renzo - VIF765 se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel MILLEFIORI

8,4

Hotel MILLEFIORI

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel MILLEFIORI. Hotel MILLEFIORI se nachází ve Vigo di Fassa a nabízí výhled do zahrady, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel MILLEFIORI se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Majon Ladina

8,4

Appartamenti Majon Ladina

Ubytování (Aparthotel) Appartamenti Majon Ladina. Appartamenti Majon Ladina se nachází v obci Vigo di Fassa, 2 minuty jízdy autem od centra, je obklopený zařízenou zahradou a nabízí apartmány s balkonem... Ubytování Appartamenti Majon Ladina se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Inter Hotel B&B

8,4

Inter Hotel B&B

Ubytování (Hotel) Inter Hotel B&B. Inter Hotel B&B se nachází v zahradě ve Vigo di Fassa, 500 metrů od lyžařských vleků Ciampedie. Ubytování Inter Hotel B&B se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Enrosadira

8,4

Garni Enrosadira

Ubytování (Hotel) Garni Enrosadira. Hotel Garni Enrosadira se nachází v obci Vigo di Fassa, 200 metrů od lanovky Catinaccio. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Garni Enrosadira se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Vigo di Fassa

Město Vigo di Fassa se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 98 hotelů a ubytování ve městě Vigo di Fassa.