Hledat

Ubytování

Chatka Johanna Apartmán

405 Janov nad Nisou, Janov nad Nisou, 468 11, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Chatka Johanna. Chatka Johanna se nachází v Janově nad Nisou a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chatka Johanna se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování Chatka Johanna

Chatka Johanna stojí 45 km od Zhořelce a 40 km od Karpacze. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Apartmán má balkon, výhled na bazén, 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí a 1 koupelnu se sprchou. Chatka Johanna se nachází v Janově nad Nisou a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. K dispozici je také gril a terasa.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Janov nad Nisou

Apartmán Janina

10

Apartmán Janina

Ubytování (Apartmán) Apartmán Janina. Apartmán Janina se nachází v Janově nad Nisou, 26 km od Sklářské Poruby. Nabízí soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Janina se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Brejlovka

9,8

Brejlovka

Ubytování (Chata) Brejlovka. Chata Brejlovka se nachází v Janově nad Nisou, 4 km od vleků Loučky I a II. Nabízí výhled na hory a sdílenou kuchyni. Ubytování Brejlovka se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Brejlovka má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Brejlovka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartman Aya

9,7

Apartman Aya

Ubytování (Apartmán) Apartman Aya. Apartman Aya se nachází v Janově nad Nisou, jen 2,4 km od vleku Jih - Kotva, a 2,7 km od vleku Loučky II. Nabízí Wi-Fi zdarma a společný obývací pokoj. Ubytování Apartman Aya se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartman Aya má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Aya momentálně evidujeme 35 recenzí.

Baráček

9,7

Baráček

Ubytování (Prázdninový dům) Baráček. Prázdninový dům Baráček stojí v Janově nad Nisou, 1 km od lyžařského areálu Severák-Hrabětice. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Baráček se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Baráček má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Baráček momentálně evidujeme 14 recenzí.

Penzion Pod Kopcem

9,6

Penzion Pod Kopcem

Ubytování (Privát) Penzion Pod Kopcem. Penzion Pod Kopcem se nachází v Janově nad Nisou, 2,1 km od lyžařského vleku Jih-Kotvy. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Pod Kopcem se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Pod Kopcem má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Penzion Pod Kopcem momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartments Dřevona II

9,6

Apartments Dřevona II

Ubytování (Apartmán) Apartments Dřevona II. Apartmán Dřevona II se nachází v budově z roku 2002 v Janově nad Nisou, 400 metrů od vleku Zalomený a 300 metrů od pohyblivého pásu Sun Kid. Ubytování Apartments Dřevona II se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartments Dřevona II má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments Dřevona II momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmány Solaris

9,6

Apartmány Solaris

Ubytování (Apartmán) Apartmány Solaris. Apartmány Solaris jsou obklopeny zahradou a nacházejí se 400 metrů od centra Janova nad Nisou a obchodu s potravinami. Ubytování Apartmány Solaris se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Solaris má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Solaris momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzion Lazy Daisy

9,6

Penzion Lazy Daisy

Ubytování (Penzion) Penzion Lazy Daisy. Penzion Lazy Daisy se nachází v Janově nad Nisou, 600 metrů od lanovek Loučky II a Loučky I, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a dětské hřiště. Ubytování Penzion Lazy Daisy se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Lazy Daisy má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Lazy Daisy momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartmán Hrabětice Jizerské Hory

9,5

Apartmán Hrabětice Jizerské Hory

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hrabětice Jizerské Hory. Apartmán Hrabětice Jizerské Hory se nachází v Janově nad Nisou, 300 metrů od vleku Pohyblivý pás Sun Kid a 400 metrů od vleku Zalomený a od vleku Proti... Ubytování Apartmán Hrabětice Jizerské Hory se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán Hrabětice Jizerské Hory má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Hrabětice Jizerské Hory momentálně evidujeme 20 recenzí.

Hotel Premier

9,5

Hotel Premier

Ubytování (Hotel) Hotel Premier. Hotel Premier je obklopen ´Jizerskými horami a nabízí stylové pokoje s TV s plochou obrazovkou, přímo pod vyhlídkovou věží Královka, 2 km od Bedřichova a 8... Ubytování Hotel Premier se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Premier má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Premier momentálně evidujeme 148 recenzí.

Chata Fajfrtka

9,5

Chata Fajfrtka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Fajfrtka. Chata Fajfrtka se nachází v Janově nad Nisou, jen 1,3 km od lyžařských vleků Loučky I. a Loučky II., a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Chata Fajfrtka se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chata Fajfrtka má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chata Fajfrtka momentálně evidujeme 11 recenzí.

Timbered House In Jizerské Hory

9,5

Timbered House In Jizerské Hory

Ubytování (Chata) Timbered House In Jizerské Hory. Timbered House In Jizerské Hory nabízí ubytování v Janově nad Nisou. Má terasu a Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech prostorách. Ubytování Timbered House In Jizerské Hory se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Timbered House In Jizerské Hory má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Timbered House In Jizerské Hory momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartment Loucky

9,4

Apartment Loucky

Ubytování (Apartmán) Apartment Loucky. Apartmán Loučky se nachází v Janově nad Nisou, 41 km od Karpacze, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a zahradu. Ubytování Apartment Loucky se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartment Loucky má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Loucky momentálně evidujeme 124 recenzí.

Apartmány Doma

9,4

Apartmány Doma

Ubytování (Apartmán) Apartmány Doma. Apartmány Doma se nacházejí v Janově nad Nisou, 1 hodinu jízdy od Prahy a nabízejí apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Doma se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Doma má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Doma momentálně evidujeme 54 recenzí.

Chata Severák

9,4

Chata Severák

Ubytování (Penzion) Chata Severák. Chata Severák se nachází v Janově nad Nisou a nabízí bar a zahradu. Na místě lze relaxovat na terase. Pokoje v penzionu mají šatní skříň. Ubytování Chata Severák se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Bramborka

9,3

Apartmány Bramborka

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Bramborka. Apartmány Bramborka se nachází 2,3 km od Jihlavy - Kotvy. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Bramborka se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Hají

9,1

Penzion Hají

Ubytování (Penzion) Penzion Hají. Penzion Hají se nachází v Janově nad Nisou a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Hají se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Hají má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Hají momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Apartmán Janov

9

Penzion Apartmán Janov

Ubytování (Apartmán) Penzion Apartmán Janov. Penzion Apartmán Janov se nachází v centru Janova nad Nisou v Jizerských horách a nabízí studia a apartmány s kompletně vybaveným kuchyňským koutem a... Ubytování Penzion Apartmán Janov se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Apartmán Janov má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Penzion Apartmán Janov momentálně evidujeme 131 recenzí.

Penzion Na Rozcestí

9

Penzion Na Rozcestí

Ubytování (Penzion) Penzion Na Rozcestí. Penzion Na Rozcestí se nachází v obci Janov nad Nisou, pouhých 1,5 km od lyžařského střediska Bedřichov, a nabízí restauraci. Ubytování Penzion Na Rozcestí se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Na Rozcestí má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Na Rozcestí momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion Arnika

8,7

Penzion Arnika

Ubytování (Penzion) Penzion Arnika. Penzion Arnika, zrekonstruovaný v roce 2013, se nachází v Jizerských horách v Janově nad Nisou, v těsné blízkosti lyžařského vleku Severák. Ubytování Penzion Arnika se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Arnika má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Arnika momentálně evidujeme 83 recenzí.

Apartmány Severák

8,4

Apartmány Severák

Ubytování (Apartmán) Apartmány Severák. Apartmány Severák se nacházejí v Janově nad Nisou, 30 km od Špindlerova Mlýna a 40 km od Karpacze. Ubytování Apartmány Severák se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Severák má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartmány Severák momentálně evidujeme 81 recenzí.

Holiday Home Bílý

8,4

Holiday Home Bílý

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bílý. Prázdninový dům Bílý se nachází v Janově nad Nisou, 2,5 km od vleku Jih - Kotva a 3,9 km od pohyblivého pásu Sun Kid. Nabízí gril a společný salonek. Ubytování Holiday Home Bílý se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Holiday Home Bílý má celkové hodnocení 8,4. Pro Prázdninový dům Holiday Home Bílý momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chata Tereza

8,2

Chata Tereza

Ubytování (Penzion) Chata Tereza. Penzion Chata Tereza se nachází v obci Janov nad Nisou, přibližně 1,2 km od lyžařského vleku Loučky II, a nabízí terasu. Ubytování Chata Tereza se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chata Tereza má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Chata Tereza momentálně evidujeme 23 recenzí.

Penzion Heidi

7,9

Penzion Heidi

Ubytování (Penzion) Penzion Heidi. Penzion Heidi se nachází v Janově nad Nisou. Nabízí restauraci, úschovnu zavazadel a zahradu. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Heidi se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Heidi má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Heidi momentálně evidujeme 65 recenzí.

Pension pod vlekem

7,6

Pension pod vlekem

Ubytování (Penzion) Pension pod vlekem. Penzion pod vlekem se nachází v Hraběticích, 400 metrů od sjezdovky a 10 km od Liberce. Ubytování Pension pod vlekem se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension pod vlekem má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Pension pod vlekem momentálně evidujeme 131 recenzí.

Hotel Epocha

7,4

Hotel Epocha

Ubytování (Hotel) Hotel Epocha. Hotel Epocha se nachází v Janově nad Nisou a nabízí restauraci, bar, společný lounge a zahradu. K dispozici jsou i rodinné pokoje a terasa. Ubytování Hotel Epocha se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Fox Apartment

Fox Apartment

Ubytování (Apartmán) Fox Apartment. Apartmán Fox se nachází v Hraběticích v Jizerských horách, jen 200 metrů od malého skiareálu Severák a 4 km od většího lyžařského střediska Bedřichov. Ubytování Fox Apartment se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Holiday home Janou u/Vis GH-761

Holiday home Janou u/Vis GH-761

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Janou u/Vis GH-761. Set 5 km from Loučky II and 5 km from Loučky I in Janov nad Nisou, Holiday home Janou u/Vis GH-761 offers accommodation with a kitchen. Ubytování Holiday home Janou u/Vis GH-761 se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Janou u/Vis GH-761 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Semerink

Apartmán Semerink

Ubytování (Apartmán) Apartmán Semerink. Apartmán Semerink se nachází v Janově nad Nisou, 1,2 km od vleku Jih - Kotva. Nabízí výhled do zahrady, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Semerink se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Apartmán Semerink nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Hraničná 2

Apartment Hraničná 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Hraničná 2. Located in Janov nad Nisou in the Liberec Region region, Apartment Hraničná 2 has a terrace. Ubytování Apartment Hraničná 2 se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Hraničná 1

Apartment Hraničná 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Hraničná 1. Located in Janov nad Nisou in the Liberec Region region, Apartment Hraničná 1 has a terrace. Ubytování Apartment Hraničná 1 se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Severak

Chalupa Severak

Ubytování (Chata) Chalupa Severak. Chalupa Severák se nachází v Janově nad Nisou a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Součástí chaty je jídelní kout, plně vybavená kuchyň a koupelna. Ubytování Chalupa Severak se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Chalupa Severak nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Horní Maxov

Penzion Horní Maxov

Ubytování (Penzion) Penzion Horní Maxov. Penzion Horní Maxov se nachází v Janově nad Nisou, nedaleko pohyblivého pásu SunKid, 400 metrů od vleku Jih - Kotva a 1,8 km od vleku Proti Arnice. Ubytování Penzion Horní Maxov se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Penzion Penzion Horní Maxov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

chata Sokolka

chata Sokolka

Ubytování (Chata) chata Sokolka. Chata Sokolka is situated in Janov nad Nisou and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytování chata Sokolka se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Two-Bedroom Holiday Home in Janov nad Nisou

Two-Bedroom Holiday Home in Janov nad Nisou

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Janov nad Nisou. Two-Bedroom Holiday Home in Janov nad Nisou offers accommodation in Janov nad Nisou, 4.3 km from Loučky II and 4.3 km from Loučky I. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Janov nad Nisou se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Janov nad Nisou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pension Triumph

Pension Triumph

Ubytování (Apartmán) Pension Triumph. Penzion Triumph se nachází v Janově nad Nisou a nabízí plně vybavený kuchyňský kout. Apartmán má TV a 4 ložnice. Ubytování Pension Triumph se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Pension Triumph nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupy na horách

Chalupy na horách

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupy na horách. Chalupy na horách se nachází v Janově nad Nisou a nabízí zahradu a terasu. Z ubytování je to 31 km do obce Kurort Oybin. Ubytování Chalupy na horách se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Janov nad Nisou 1064

Chalupa Janov nad Nisou 1064

Ubytování (Chata) Chalupa Janov nad Nisou 1064. Boasting a sauna, Chalupa Janov nad Nisou 1064 is situated in Janov nad Nisou. Ubytování Chalupa Janov nad Nisou 1064 se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).