Hledat

Ubytování

Apartmán Janina Apartmán

Hraničná 1376, Janov nad Nisou, 468 11, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Janina. Apartmán Janina se nachází v Janově nad Nisou, 26 km od Sklářské Poruby. Nabízí soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Janina se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování Apartmán Janina

Apartmán je vzdálený 42 km Karpacze a 32 km od Špindlerova Mlýna. Nabízí soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Apartmán Janina se nachází v Janově nad Nisou, 26 km od Sklářské Poruby. Tento apartmán má ložnici, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a ledničkou.

Vybavení ubytování Apartmán Janina

 • Parkování na ulici
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Dětská jídelní židlička
 • Jídelní stůl
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna
 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Vana nebo sprcha
 • Toaleta
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • Sprcha
 • Pohovka
 • TV s plochou obrazovkou
 • TV
 • Zásuvka u postele
 • Sušák na prádlo
 • Skládací postel
 • Pro alergiky
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Výhled na hory
 • Apartmán v budově
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • Požární alarmy

Jiná ubytování ve městě Janov nad Nisou

Chalupa Střelenka

10

Chalupa Střelenka

UbytováníChalupa Střelenka. Chalupa Střelenka se nachází v Janově nad Nisou, 25 km od Ještědu a 38 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz. Ubytování Chalupa Střelenka se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Šalet Hrabětice

10

Šalet Hrabětice

UbytováníŠalet Hrabětice. Šalet Hrabětice se nachází v Janově nad Nisou v Libereckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Šalet Hrabětice se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán v Jizerkách

10

Apartmán v Jizerkách

UbytováníApartmán v Jizerkách. Apartmán v Jizerkách se nachází v Janově nad Nisou, pouhých 25 km od Ještědu, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán v Jizerkách se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Farma Severák

9,9

Farma Severák

UbytováníFarma Severák. Farma Severák se nachází 26 km od Ještědu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Farma Severák se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Brejlovka

9,8

Brejlovka

Ubytování (Chata) Brejlovka. Chata Brejlovka se nachází v Janově nad Nisou, 4 km od vleků Loučky I a II. Nabízí výhled na hory a sdílenou kuchyni. Ubytování Brejlovka se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Brejlovka má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Brejlovka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartman Aya

9,7

Apartman Aya

Ubytování (Apartmán) Apartman Aya. Apartman Aya se nachází v Janově nad Nisou, jen 2,4 km od vleku Jih - Kotva, a 2,7 km od vleku Loučky II. Nabízí Wi-Fi zdarma a společný obývací pokoj. Ubytování Apartman Aya se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartman Aya má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Aya momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartman Jizerky

9,7

Apartman Jizerky

UbytováníApartman Jizerky. Apartmán Jizerky se nachází v Janově nad Nisou, 25 km od Ještědu a 37 km od vodopádu Szklarki, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartman Jizerky se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Baráček

9,7

Baráček

Ubytování (Prázdninový dům) Baráček. Prázdninový dům Baráček stojí v Janově nad Nisou, 1 km od lyžařského areálu Severák-Hrabětice. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Baráček se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Baráček má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Baráček momentálně evidujeme 14 recenzí.

Horský apartmán Stella

9,7

Horský apartmán Stella

UbytováníHorský apartmán Stella. Horský apartmán Stella se nachází v Janově nad Nisou, 25 km od Ještědu a 37 km od vodopádu Szklarki. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Horský apartmán Stella se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Semerink

9,7

Penzion Semerink

UbytováníPenzion Semerink. Penzion Semerink stojí u lesa v Janově nad Nisou, jen 200 metrů od lyžařského vleku Severák, a nabízí bezplatné Wi-Fi, společný obývací pokoj s krbem,... Ubytování Penzion Semerink se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Rábenka

9,7

Rábenka

UbytováníRábenka. Rábenka se nachází v Janově nad Nisou a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Rábenka se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Pod Kopcem

9,6

Penzion Pod Kopcem

Ubytování (Privát) Penzion Pod Kopcem. Penzion Pod Kopcem se nachází v Janově nad Nisou, 2,1 km od lyžařského vleku Jih-Kotvy. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Pod Kopcem se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Pod Kopcem má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Penzion Pod Kopcem momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartments Dřevona II

9,6

Apartments Dřevona II

Ubytování (Apartmán) Apartments Dřevona II. Apartmán Dřevona II se nachází v budově z roku 2002 v Janově nad Nisou, 400 metrů od vleku Zalomený a 300 metrů od pohyblivého pásu Sun Kid. Ubytování Apartments Dřevona II se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartments Dřevona II má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments Dřevona II momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmány Solaris

9,6

Apartmány Solaris

Ubytování (Apartmán) Apartmány Solaris. Apartmány Solaris jsou obklopeny zahradou a nacházejí se 400 metrů od centra Janova nad Nisou a obchodu s potravinami. Ubytování Apartmány Solaris se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Solaris má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Solaris momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzion Lazy Daisy

9,6

Penzion Lazy Daisy

Ubytování (Penzion) Penzion Lazy Daisy. Penzion Lazy Daisy se nachází v Janově nad Nisou, 600 metrů od lanovek Loučky II a Loučky I, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a dětské hřiště. Ubytování Penzion Lazy Daisy se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Lazy Daisy má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Lazy Daisy momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartmán Hrabětice Jizerské Hory

9,5

Apartmán Hrabětice Jizerské Hory

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hrabětice Jizerské Hory. Apartmán Hrabětice Jizerské Hory se nachází v Janově nad Nisou, 300 metrů od vleku Pohyblivý pás Sun Kid a 400 metrů od vleku Zalomený a od vleku Proti... Ubytování Apartmán Hrabětice Jizerské Hory se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán Hrabětice Jizerské Hory má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Hrabětice Jizerské Hory momentálně evidujeme 20 recenzí.

Hotel Premier

9,5

Hotel Premier

Ubytování (Hotel) Hotel Premier. Hotel Premier je obklopen ´Jizerskými horami a nabízí stylové pokoje s TV s plochou obrazovkou, přímo pod vyhlídkovou věží Královka, 2 km od Bedřichova a 8... Ubytování Hotel Premier se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Premier má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Premier momentálně evidujeme 148 recenzí.

Chata U Skota

9,5

Chata U Skota

UbytováníChata U Skota. Chata U Skota se nachází v Janově nad Nisou v Libereckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Chata U Skota se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Chata Fajfrtka

9,5

Chata Fajfrtka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Fajfrtka. Chata Fajfrtka se nachází v Janově nad Nisou, jen 1,3 km od lyžařských vleků Loučky I. a Loučky II., a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Chata Fajfrtka se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chata Fajfrtka má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chata Fajfrtka momentálně evidujeme 11 recenzí.

Timbered House In Jizerské Hory

9,5

Timbered House In Jizerské Hory

Ubytování (Chata) Timbered House In Jizerské Hory. Timbered House In Jizerské Hory nabízí ubytování v Janově nad Nisou. Má terasu a Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech prostorách. Ubytování Timbered House In Jizerské Hory se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Timbered House In Jizerské Hory má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Timbered House In Jizerské Hory momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartment Loucky

9,4

Apartment Loucky

Ubytování (Apartmán) Apartment Loucky. Apartmán Loučky se nachází v Janově nad Nisou, 41 km od Karpacze, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a zahradu. Ubytování Apartment Loucky se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartment Loucky má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Loucky momentálně evidujeme 124 recenzí.

Apartmány Doma

9,4

Apartmány Doma

Ubytování (Apartmán) Apartmány Doma. Apartmány Doma se nacházejí v Janově nad Nisou, 1 hodinu jízdy od Prahy a nabízejí apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Doma se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Doma má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Doma momentálně evidujeme 54 recenzí.

Chata Severák

9,4

Chata Severák

Ubytování (Penzion) Chata Severák. Chata Severák se nachází v Janově nad Nisou a nabízí bar a zahradu. Na místě lze relaxovat na terase. Pokoje v penzionu mají šatní skříň. Ubytování Chata Severák se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Bramborka

9,3

Apartmány Bramborka

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Bramborka. Apartmány Bramborka se nachází 2,3 km od Jihlavy - Kotvy. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Bramborka se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Janovská chalupa

9,3

Janovská chalupa

UbytováníJanovská chalupa. Janovská chalupa se nachází v Janově nad Nisou, pouhých 24 km od Ještědu. Ubytování Janovská chalupa se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Achát

9,2

Apartmán Achát

UbytováníApartmán Achát. Apartmán Achát se nachází v Janově nad Nisou, 25 km od Ještědu, 37 km od vodopádu Szklarki a 37 km od vodopádu Kamieńczyka. Ubytování Apartmán Achát se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Horský apartmán Achát

9,2

Horský apartmán Achát

UbytováníHorský apartmán Achát. Horský apartmán Achát se nachází v Janově nad Nisou, 25 km od Ještědu a 37 km od vodopádu Szklarki. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Horský apartmán Achát se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Hají

9,1

Penzion Hají

Ubytování (Penzion) Penzion Hají. Penzion Hají se nachází v Janově nad Nisou a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Hají se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Hají má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Hají momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Apartmán Janov

9

Penzion Apartmán Janov

Ubytování (Apartmán) Penzion Apartmán Janov. Penzion Apartmán Janov se nachází v centru Janova nad Nisou v Jizerských horách a nabízí studia a apartmány s kompletně vybaveným kuchyňským koutem a... Ubytování Penzion Apartmán Janov se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Apartmán Janov má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Penzion Apartmán Janov momentálně evidujeme 131 recenzí.

Penzion Na Rozcestí

9

Penzion Na Rozcestí

Ubytování (Penzion) Penzion Na Rozcestí. Penzion Na Rozcestí se nachází v obci Janov nad Nisou, pouhých 1,5 km od lyžařského střediska Bedřichov, a nabízí restauraci. Ubytování Penzion Na Rozcestí se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Na Rozcestí má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Na Rozcestí momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmán víla Amálka

9

Apartmán víla Amálka

UbytováníApartmán víla Amálka. Apartmán víla Amálka se nachází v Janově nad Nisou, 37 km od vodopádu Szklarki, vodopádu Kamienczyka a 38 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba, a... Ubytování Apartmán víla Amálka se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Emilka

9

Apartmán Emilka

UbytováníApartmán Emilka. Apartmán Emilka se nachází v Janově nad Nisou, 25 km od Ještědu, 37 km od vodopádu Szklarki a 37 km od vodopádu Kamienczyka. Ubytování Apartmán Emilka se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Pension Na Vyhlídce

8,8

Pension Na Vyhlídce

UbytováníPension Na Vyhlídce. Pension Na Vyhlídce se nachází v Janově nad Nisou, 26 km od Ještědu a 37 km od vodopádu Szklarki. Ubytování Pension Na Vyhlídce se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Arnika

8,7

Penzion Arnika

Ubytování (Penzion) Penzion Arnika. Penzion Arnika, zrekonstruovaný v roce 2013, se nachází v Jizerských horách v Janově nad Nisou, v těsné blízkosti lyžařského vleku Severák. Ubytování Penzion Arnika se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Arnika má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Arnika momentálně evidujeme 83 recenzí.

Jizerské apartmány Ha&Ha

8,6

Jizerské apartmány Ha&Ha

UbytováníJizerské apartmány Ha&Ha. Jizerské apartmány Ha&Ha se nachází v Janově nad Nisou v Libereckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Jizerské apartmány Ha&Ha se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Severák

8,4

Apartmány Severák

Ubytování (Apartmán) Apartmány Severák. Apartmány Severák se nacházejí v Janově nad Nisou, 30 km od Špindlerova Mlýna a 40 km od Karpacze. Ubytování Apartmány Severák se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Severák má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartmány Severák momentálně evidujeme 81 recenzí.

Holiday Home Bílý

8,4

Holiday Home Bílý

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bílý. Prázdninový dům Bílý se nachází v Janově nad Nisou, 2,5 km od vleku Jih - Kotva a 3,9 km od pohyblivého pásu Sun Kid. Nabízí gril a společný salonek. Ubytování Holiday Home Bílý se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Holiday Home Bílý má celkové hodnocení 8,4. Pro Prázdninový dům Holiday Home Bílý momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chata Tereza

8,2

Chata Tereza

Ubytování (Penzion) Chata Tereza. Penzion Chata Tereza se nachází v obci Janov nad Nisou, přibližně 1,2 km od lyžařského vleku Loučky II, a nabízí terasu. Ubytování Chata Tereza se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chata Tereza má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Chata Tereza momentálně evidujeme 23 recenzí.

Penzion Heidi

7,9

Penzion Heidi

Ubytování (Penzion) Penzion Heidi. Penzion Heidi se nachází v Janově nad Nisou. Nabízí restauraci, úschovnu zavazadel a zahradu. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Heidi se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Heidi má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Heidi momentálně evidujeme 65 recenzí.

Pension pod vlekem

7,6

Pension pod vlekem

Ubytování (Penzion) Pension pod vlekem. Penzion pod vlekem se nachází v Hraběticích, 400 metrů od sjezdovky a 10 km od Liberce. Ubytování Pension pod vlekem se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension pod vlekem má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Pension pod vlekem momentálně evidujeme 131 recenzí.

Hotel Epocha

7,4

Hotel Epocha

Ubytování (Hotel) Hotel Epocha. Hotel Epocha se nachází v Janově nad Nisou a nabízí restauraci, bar, společný lounge a zahradu. K dispozici jsou i rodinné pokoje a terasa. Ubytování Hotel Epocha se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Fox Apartment

Fox Apartment

Ubytování (Apartmán) Fox Apartment. Apartmán Fox se nachází v Hraběticích v Jizerských horách, jen 200 metrů od malého skiareálu Severák a 4 km od většího lyžařského střediska Bedřichov. Ubytování Fox Apartment se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Holiday home Janou u/Vis GH-761

Holiday home Janou u/Vis GH-761

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Janou u/Vis GH-761. Set 5 km from Loučky II and 5 km from Loučky I in Janov nad Nisou, Holiday home Janou u/Vis GH-761 offers accommodation with a kitchen. Ubytování Holiday home Janou u/Vis GH-761 se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Janou u/Vis GH-761 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Semerink

Apartmán Semerink

Ubytování (Apartmán) Apartmán Semerink. Apartmán Semerink se nachází v Janově nad Nisou, 1,2 km od vleku Jih - Kotva. Nabízí výhled do zahrady, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Semerink se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Apartmán Semerink nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Hraničná 2

Apartment Hraničná 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Hraničná 2. Located in Janov nad Nisou in the Liberec Region region, Apartment Hraničná 2 has a terrace. Ubytování Apartment Hraničná 2 se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Hraničná 1

Apartment Hraničná 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Hraničná 1. Located in Janov nad Nisou in the Liberec Region region, Apartment Hraničná 1 has a terrace. Ubytování Apartment Hraničná 1 se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Chatka Johanna

Chatka Johanna

Ubytování (Apartmán) Chatka Johanna. Chatka Johanna se nachází v Janově nad Nisou a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chatka Johanna se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).