Hledat

Ubytování

Popis ubytování Chatička na Cikánce

Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Chatička na Cikánce stojí 48 km od Jihlavy a 26 km od Litomyšle. Na letiště Pardubice je to 40 km. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady. Chatička na Cikánce se nachází ve Svratce v Pardubickém kraji a nabízí terasu.

Jiná ubytování ve městě Svratka

Apartment Vysocina

9,4

Apartment Vysocina

Ubytování (Apartmán) Apartment Vysocina. Tento apartmán se nachází v obci Svratka, 42 km od Pardubic, a nabízí terasu a ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Vysocina se nachází ve městě Svratka (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartment Vysocina má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Vysocina momentálně evidujeme 26 recenzí.

Penzion Pod Dratnikem

9,3

Penzion Pod Dratnikem

Ubytování (Hotel) Penzion Pod Dratnikem. Čtyřhvězdičkový Penzion Pod Drátníkem se nachází v obci Svratka. Tento 4hvězdičkový hotel nabízí lyžárnu, Wi-Fi zdarma, zahradu a dětské hřiště. Ubytování Penzion Pod Dratnikem se nachází ve městě Svratka (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Pod Dratnikem má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Penzion Pod Dratnikem momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion na Křižánkách

8,8

Penzion na Křižánkách

Ubytování (Penzion) Penzion na Křižánkách. Penzion Na Křižánkách nabízí slunnou terasu, českou kuchyni i snídaně a Wi-Fi zdarma. Nachází se v přírodě kousek od vesnice Křižánky. Ubytování Penzion na Křižánkách se nachází ve městě Svratka (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion na Křižánkách má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion na Křižánkách momentálně evidujeme 18 recenzí.

Hotel Mánes

8,3

Hotel Mánes

Ubytování (Hotel) Hotel Mánes. Hotel Mánes se nachází ve Svratce na Vysočině, 21 km od Vysočina Areny v Novém Městě na Moravě. Ubytování Hotel Mánes se nachází ve městě Svratka (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Mánes má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Mánes momentálně evidujeme 112 recenzí.

Apartmán Pod Drátníkem

Apartmán Pod Drátníkem

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Drátníkem. Apartmán Pod Drátníkem se nachází ve Svratce v Pardubickém kraji, 49 km od Pardubic. Nabízí klimatizované ubytování. Ubytování Apartmán Pod Drátníkem se nachází ve městě Svratka (Česko - Pardubický kraj).

Svratka

Svratka

Ubytování (Prázdninový dům) Svratka. Svratka se nachází ve Svratce. Do Pardubic je to 42 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Svratka se nachází ve městě Svratka (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán U Šlechtů

Apartmán U Šlechtů

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Šlechtů. Apartmán U Šlechtů se nachází ve Svratce a nabízí restauraci, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Ubytování Apartmán U Šlechtů se nachází ve městě Svratka (Česko - Pardubický kraj).

HOTEL SVRATKA

HOTEL SVRATKA

Ubytování (Hotel) HOTEL SVRATKA. Located in Svratka, HOTEL SVRATKA offers a restaurant, bar and garden. This 3-star hotel offers a 24-hour front desk. Ubytování HOTEL SVRATKA se nachází ve městě Svratka (Česko - Pardubický kraj).