Hledat

Ubytování

Chata Tesla Apartmány

Smržovka 702, Smržovka, 468 51, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Chata Tesla. Chata Tesla se nachází ve Smržovce, 37 km od Kurortu Oybin, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Tesla se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování Chata Tesla

Chata Tesla se nachází ve Smržovce, 37 km od Kurortu Oybin, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají vybavený kuchyňský kout s lednicí, obývací pokoj s pohovkou a TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Nechybí ani varná deska a rychlovarná konvice. Na letiště Pardubice je to 89 km. Chata Tesla stojí 48 km od Zhořelce a 36 km od Karpacze. K dispozici je zahrada, gril a dětské hřiště.

Jiná ubytování ve městě Smržovka

SKY one & two

9,6

SKY one & two

Ubytování (Prázdninové domy) SKY one & two. SKY one & two se nachází ve Smržovce, 23 km od města Szklarska Poręba, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování SKY one & two se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Holiday Home Smržovka

9,6

Holiday Home Smržovka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Smržovka. Prázdninový dům Smržovka se nachází ve Smržovce a nabízí gril, zahradu, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Holiday Home Smržovka se nachází ve městě Smržovka (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Holiday Home Smržovka má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Holiday Home Smržovka momentálně evidujeme 11 recenzí.

Portus Apartment

9,5

Portus Apartment

Ubytování (Apartmán) Portus Apartment. Apartmán Portus se nachází ve Smržovce a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Budete mít výhled na bazén. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Portus Apartment se nachází ve městě Smržovka (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Portus Apartment má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Portus Apartment momentálně evidujeme 8 recenzí.

U Nás

9,5

U Nás

Ubytování (Apartmán) U Nás. U Nás se nachází ve Smržovce, 6 km od lyžařského střediska Tanvaldský Špičák v Jizerských horách. Ubytování U Nás se nachází ve městě Smržovka (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování U Nás má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán U Nás momentálně evidujeme 40 recenzí.

Penzion Severka

9,2

Penzion Severka

Ubytování (Penzion) Penzion Severka. Rodinný Penzion Severka je obklopený Jizerskými horami, nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma a satelitní LCD TV. Ubytování Penzion Severka se nachází ve městě Smržovka (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Severka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Severka momentálně evidujeme 75 recenzí.

Relax pension u Nosků

9,2

Relax pension u Nosků

Ubytování (Penzion) Relax pension u Nosků. Relax penzion u Nosků se nachází ve městě Smržovka a nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu a terasu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Relax pension u Nosků se nachází ve městě Smržovka (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Relax pension u Nosků má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Relax pension u Nosků momentálně evidujeme 20 recenzí.

Privát Saxán

9,2

Privát Saxán

Ubytování (Apartmán) Privát Saxán. Privát Saxán jsou apartmány s možností vlastního stravování situované ve Smržovce. Ubytování Privát Saxán se nachází ve městě Smržovka (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Privát Saxán má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Privát Saxán momentálně evidujeme 34 recenzí.

Penzion Kuba

9,1

Penzion Kuba

Ubytování (Apartmán) Penzion Kuba. Penzion Kuba se nachází v Smržovce a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, sezónní venkovní bazén, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Penzion Kuba se nachází ve městě Smržovka (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Kuba má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Penzion Kuba momentálně evidujeme 80 recenzí.

Ubytování U Trůdy

9

Ubytování U Trůdy

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování U Trůdy. Ubytování U Trůdy se nachází ve městě Smržovka. Nabízí přímý přístup na sjezdovku a terasu. Do Harrachova je to 18 km. Ubytování Ubytování U Trůdy se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Parkhotel Smržovka

8,7

Parkhotel Smržovka

Ubytování (Hotel) Parkhotel Smržovka. Parkhotel Smržovka se nachází ve městě Smržovka, pouhý 1 km od lyžařského vleku Filip a 5 km od lyžařského střediska Tanvaldský Špičák v Jizerských horách,... Ubytování Parkhotel Smržovka se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Holiday Home Jelení kout

Holiday Home Jelení kout

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jelení kout. Holiday Home Jelení rozhledna se nachází ve Smržovce v Libereckém kraji a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Jelení kout se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Holiday home Smrzovka IJ-760

Holiday home Smrzovka IJ-760

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Smrzovka IJ-760. Prázdninový dům Smržovka IJ-760 se nachází ve Smržovce. Nabízí ubytování s vybavenou kuchyní. Tento prázdninový dům má 5 ložnic a k jeho vybavení patří TV. Ubytování Holiday home Smrzovka IJ-760 se nachází ve městě Smržovka (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Smrzovka IJ-760 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Smrzovka XII

Apartment Smrzovka XII

Ubytování (Apartmán) Apartment Smrzovka XII. Apartment Smržovka XII se nachází v Smržovce. Nabízí apartmán s přístupem do vybavené kuchyně. Apartmán má TV, 2 ložnice a obývací pokoj. Ubytování Apartment Smrzovka XII se nachází ve městě Smržovka (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Apartment Smrzovka XII nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

apartmán Glamour

apartmán Glamour

Ubytování (Apartmán) apartmán Glamour. Apartmán Glamour is situated in Smržovka. The accommodation is 50 km from Görlitz. This apartment comes with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a... Ubytování apartmán Glamour se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Chata Smržovka

Chata Smržovka

Ubytování (Chata) Chata Smržovka. Chata Smržovka se nachází v obci Smržovka, 15 km od Harrachova, a nabízí terasu. Chata má 3 oddělené ložnice, 1 koupelnu a obývací pokoj. Ubytování Chata Smržovka se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Apartman Charlie

Apartman Charlie

Ubytování (Apartmán) Apartman Charlie. Apartmán Charlie se nachází ve Smržovce a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Apartman Charlie se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Holiday home Ulice Taborova

Holiday home Ulice Taborova

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Ulice Taborova. Holiday Home Ulice Táborová se nachází ve Smržovce v Libereckém kraji, 33 km od města Szklarska Poręba, a nabízí 3hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday home Ulice Taborova se nachází ve městě Smržovka (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Ulice Taborova nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

U Kopejdy

U Kopejdy

Ubytování (Chata) U Kopejdy. U Kopejdy se nachází v Smržovce, 16 km od Harrachova. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Szklarska Poręba je vzdálená 29 km a Świeradów-Zdrój 49... Ubytování U Kopejdy se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Elene

Apartmán Elene

Ubytování (Apartmán) Apartmán Elene. Apartmán Elene se nachází v Smržovce, 18 km od Harrachova. Nabízí soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Elene se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Chalet Roubenka Smržovka

Chalet Roubenka Smržovka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Roubenka Smržovka. Chata Roubenka Smržovka se nachází na Smržovce v Libereckém kraji, 18 km od Harrachova, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Roubenka Smržovka se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Holiday home Jelení Kout

Holiday home Jelení Kout

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Jelení Kout. Holiday home Jelení Kout se nachází ve Smržovce, 31 km od města Szklarska Poręba. Tento prázdninový dům má kuchyň s myčkou, mikrovlnnou troubou a... Ubytování Holiday home Jelení Kout se nachází ve městě Smržovka (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Jelení Kout nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa U Čápů s wellness

Chalupa U Čápů s wellness

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa U Čápů s wellness. Chalupa U Čápů s wellness se nachází ve Smržovce a nabízí bar, zahradu a terasu. Kurort Oybin je vzdálený 38 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa U Čápů s wellness se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Vila Sára Smržovka

Vila Sára Smržovka

Ubytování (Apartmány) Vila Sára Smržovka. Apartmány Vila Sára Smržovka se nacházejí ve městě Smržovka, 18 km od Harrachova, a nabízejí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Vila Sára Smržovka se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Horská chata - Apartmán Nová Mýtina

Horská chata - Apartmán Nová Mýtina

Ubytování (Apartmán) Horská chata - Apartmán Nová Mýtina. Chata Nová mýtina se nachází v Smržovce. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi připojením a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Horská chata - Apartmán Nová Mýtina se nachází ve městě Smržovka (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Horská chata - Apartmán Nová Mýtina nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.