Hledat

Ubytování

Chata pod hradem Penzion

Mikovcova 282, Sloup, 471 52, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Chata pod hradem. Chata pod hradem se nachází ve Sloupu a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají posezení. Ubytování Chata pod hradem se nachází ve městě Sloup v Čechách (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování Chata pod hradem

Všechny pokoje mají posezení. Na letiště Václava Havla Praha je to 73 km. Chata pod hradem stojí 36 km od Bad Schandau a 16 km od Kurort Oybin. Některé pokoje mají kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Chata pod hradem se nachází ve Sloupu a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Chata pod hradem poskytuje ubytování v pokojích s ložním prádlem a ručníky.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Sloup v Čechách

Prázdninový dům Sloup - Sloup v Čechách

9,3

Prázdninový dům Sloup - Sloup v Čechách

Ubytování (Penzion) Prázdninový dům Sloup - Sloup v Čechách. Prázdninový dům Sloup features rooms in Maxov. The property features a garden, as well as a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Prázdninový dům Sloup - Sloup v Čechách se nachází ve městě Sloup v Čechách (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán U paní Věrky

9,2

Apartmán U paní Věrky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U paní Věrky. Apartmán U paní Věrky se nachází ve Sloupu a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán U paní Věrky se nachází ve městě Sloup v Čechách (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa U Potoka

9,1

Chalupa U Potoka

Ubytování (Apartmán) Chalupa U Potoka. Apartmán Chalupa U Potoka se nachází ve Sloupu a nabízí posezení. K dispozici je mikrovlnná troubou, lednice a rychlovarná konvice. Nechybí ani gril. Ubytování Chalupa U Potoka se nachází ve městě Sloup v Čechách (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chalupa U Potoka má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Chalupa U Potoka momentálně evidujeme 15 recenzí.

Ubytování Pod rozhlednou

8,5

Ubytování Pod rozhlednou

Ubytování (Privát) Ubytování Pod rozhlednou. Ubytování Pod rozhlednou je privát situovaný ve Sloupu. Nabízí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Ubytování Pod rozhlednou se nachází ve městě Sloup v Čechách (Česko - Liberecký kraj).

Ubytování Bohemia

7,8

Ubytování Bohemia

Ubytování (Penzion) Ubytování Bohemia. Ubytování Bohemia se nachází ve Sloupu v Čechách a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Bohemia se nachází ve městě Sloup v Čechách (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Ubytování Bohemia má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Ubytování Bohemia momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartman Ema

Apartman Ema

Ubytování (Privát) Apartman Ema. Offering free WiFi and garden views, Penzion Ema is an accommodation located in Maxov. Ubytování Apartman Ema se nachází ve městě Sloup v Čechách (Česko - Liberecký kraj).

Chata pod hradem

Chata pod hradem

Ubytování (Chata) Chata pod hradem. Chata pod hradem se nachází v obci Sloup a nabízí bezplatné Wi-Fi a bar. Každé ráno se v chatě podává kontinentální snídaně. K dispozici je také terasa. Ubytování Chata pod hradem se nachází ve městě Sloup v Čechách (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Až po uši

Chalupa Až po uši

Ubytování (Vila) Chalupa Až po uši. Situated in Sloup, Chalupa Až po uši features accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování Chalupa Až po uši se nachází ve městě Sloup v Čechách (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Vila Chalupa Až po uši nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Sloup

Chata Sloup

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Sloup. Situated in Sloup in the Liberec Region region, Chata Sloup features a terrace and garden views. Ubytování Chata Sloup se nachází ve městě Sloup v Čechách (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Sloup

Penzion Sloup

Ubytování (Penzion) Penzion Sloup. Penzion Sloup in Sloup provides accommodation with a garden, a terrace and a shared lounge. Ubytování Penzion Sloup se nachází ve městě Sloup v Čechách (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Penzion Penzion Sloup nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.