Hledat

Ubytování

Chata Modesta Prázdninový dům

Janov 174, Děčín, 405 02, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Modesta. Chata Modesta se nachází v Děčíně a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. 25 km od Pirny. Ubytování Chata Modesta se nachází ve městě Janov (Česko - Ústecký kraj).

Popis ubytování Chata Modesta

Na letiště Václava Havla Praha je to 84 km. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Chata Modesta se nachází v Děčíně a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Prázdninový dům stojí 42 km od Drážďan a 10 km od Bad Schandau. 25 km od Pirny. V ubytování Chata Modesta máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Prázdninový dům má terasu, výhled do zahrady, 2 ložnice, obývací pokoj, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň a 1 koupelnu s vanou nebo sprchou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Janov

Penzion Pod Devítkou

9,5

Penzion Pod Devítkou

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Pod Devítkou. Penzion Pod Devítkou se nachází v Janově a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Pod Devítkou se nachází ve městě Janov (Česko - Ústecký kraj).

Natočně-dům

9,2

Natočně-dům

Ubytování (Prázdninový dům) Natočně-dům. Natočně-dům is situated in Janov and offers barbecue facilities, a garden and a terrace. Ubytování Natočně-dům se nachází ve městě Janov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Natočně-dům má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Natočně-dům momentálně evidujeme 10 recenzí.

Hotel Devítka

9,2

Hotel Devítka

Ubytování (Hotel) Hotel Devítka. Hotel Devítka se nachází v Janově, 43 km od Drážďan. V hotelu je restaurace a na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Devítka se nachází ve městě Janov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Devítka má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Devítka momentálně evidujeme 363 recenzí.

Penzion Pod Rozhlednou

8,9

Penzion Pod Rozhlednou

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Rozhlednou. Penzion Pod Rozhlednou se nachází v Janově. Toto ​​5hvězdičkové ubytování nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Penzion Pod Rozhlednou se nachází ve městě Janov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Pod Rozhlednou má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Pod Rozhlednou momentálně evidujeme 110 recenzí.

Pension U Václava

8,2

Pension U Václava

Ubytování (Penzion) Pension U Václava. Penzion U Václava se nachází u lesa a má velkou zahradu s ohništěm a grilem, letní terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension U Václava se nachází ve městě Janov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Pension U Václava má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Pension U Václava momentálně evidujeme 222 recenzí.

Chalupa Janov 178

8,2

Chalupa Janov 178

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Janov 178. Chalupa Janov 178 se nachází v Janově. Poskytuje výhled na hory a stojí 14 km od města Bad Schandau. Ubytování Chalupa Janov 178 se nachází ve městě Janov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chalupa Janov 178 má celkové hodnocení 8,2. Pro Prázdninový dům Chalupa Janov 178 momentálně evidujeme 24 recenzí.

Holiday home in Janov 40827

Holiday home in Janov 40827

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Janov 40827. Situated in Janov in the Usti nad Labem region, Holiday home in Janov 40827 has a balcony. Guests can enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytování Holiday home in Janov 40827 se nachází ve městě Janov (Česko - Ústecký kraj).

Dům FLORA v Českosaském Švýcarsku

Dům FLORA v Českosaském Švýcarsku

Ubytování (Apartmán) Dům FLORA v Českosaském Švýcarsku. Dům FLORA v Českosaském Švýcarsku is located in Janov. This apartment features a terrace. The apartment is fitted with a flat-screen TV and a living room. Ubytování Dům FLORA v Českosaském Švýcarsku se nachází ve městě Janov (Česko - Ústecký kraj).