Hledat

Ubytování

Chata Maxík Chata

Dolní Maxov, Josefův Důl, 468 44, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Chata Maxík. Chata Maxík se nachází v Josefově Dole v Libereckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Kurort Oybin je vzdálený 36 km. Ubytování Chata Maxík se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování Chata Maxík

Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Chata Maxík stojí 46 km od Zhořelce a 36 km od Karpacze. Na místě je zahrada a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Chata Maxík se nachází v Josefově Dole v Libereckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Kurort Oybin je vzdálený 36 km. Chata má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Domácí zvířata povolena
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Josefův Důl

Hotel Peklo

10

Hotel Peklo

Ubytování (Hotel) Hotel Peklo. Hotel Peklo se nachází v Josefově Dole. Nabízí restauraci, bar, zahradu, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Hotel Peklo se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Josefáč se saunou

9,8

Apartmány Josefáč se saunou

UbytováníApartmány Josefáč se saunou. Apartmány Josefáč se saunou se nachází v Josefově Dole a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a... Ubytování Apartmány Josefáč se saunou se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Ala ubytovani

9,6

Ala ubytovani

Ubytování (Apartmán) Ala ubytovani. Ubytování Ala se nachází v blízkosti lesa a říčky Kamenice a nabízí nekuřácké ubytování 700 metrů od sjezdovek v lyžařském středisku Lucifer. Ubytování Ala ubytovani se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Ala ubytovani má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Ala ubytovani momentálně evidujeme 48 recenzí.

Penzion Medvídek

9,5

Penzion Medvídek

Ubytování (Penzion) Penzion Medvídek. Penzion Medvídek se nachází v Josefově Dole, 6 km od stanice lanovky Špičák 1 a 7 km od lyžařského vleku Přibližovák, a nabízí možnost lyžování až k budově... Ubytování Penzion Medvídek se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Medvídek má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Medvídek momentálně evidujeme 26 recenzí.

Chalupa u Josefa

9,4

Chalupa u Josefa

Ubytování (Penzion) Chalupa u Josefa. Chalupa U Josefa se nachází v Josefově Dole, 5 km od lanovky Špičák 1. Ubytování Chalupa u Josefa se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Karlov

9,3

Apartmány Karlov

UbytováníApartmány Karlov. Apartmány Karlov se nachází v Josefově Dole, 28 km od Ještědu a 35 km od vodopádu Szklarki. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmány Karlov se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

HORSKÝ PENZION U SPLAVU

9,2

HORSKÝ PENZION U SPLAVU

Ubytování (Penzion) HORSKÝ PENZION U SPLAVU. HORSKÝ PENZION U SPLAVU se nachází v Josefově dole a poskytuje ubytování s barem, zahradou a terasou. Za příplatek je k dispozici soukromé parkoviště. Ubytování HORSKÝ PENZION U SPLAVU se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Penzion U Walterů

9,2

Penzion U Walterů

Ubytování (Penzion) Penzion U Walterů. Penzion U Walterů se nachází v Josefově dole, 4,2 km od vleku Špičák 1 a 5 km od vleku Přibližovák. Ubytování Penzion U Walterů se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Prázdninový dům Josefův Důl

9,2

Prázdninový dům Josefův Důl

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Josefův Důl. Prázdninový dům Josefův Důl se nachází 4,1 km od lyžařského vleku Špičák 1 a 5 km od lyžařského vleku Přibližovák, a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a... Ubytování Prázdninový dům Josefův Důl se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Prázdninový dům Josefův Důl má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Prázdninový dům Josefův Důl momentálně evidujeme 6 recenzí.

Hotel v Nebi

9,2

Hotel v Nebi

Ubytování (Penzion) Hotel v Nebi. Hotel v Nebi se nachází na klidném místě na kopci, 600 metrů od centra Josefova Dolu, a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, restauraci s nabídkou à-la-carte... Ubytování Hotel v Nebi se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel v Nebi má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Hotel v Nebi momentálně evidujeme 164 recenzí.

Ubytování U Kramárů

9,1

Ubytování U Kramárů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Kramárů. Ubytování U Kramárů se nachází v Josefově Dole, 2,8 km od Špičáku 1 a 2,9 km od Přibližováku, a nabízí možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování U Kramárů se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Ubytování U Kramárů má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Ubytování U Kramárů momentálně evidujeme 26 recenzí.

Chata Čert

9,1

Chata Čert

UbytováníChata Čert. Chata Čert se nachází 31 km od Ještědu a nabízí zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Chata Čert se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Chalette Jasan

9

Chalette Jasan

UbytováníChalette Jasan. Chalette Jasan se nachází v Josefově Dole a nabízí vířivku. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalette Jasan se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Chata U Vleku

9

Chata U Vleku

Ubytování (Chata) Chata U Vleku. Chata U vleku se nachází v Josefově Dole a nabízí půjčovnu lyžařského vybavení, bezplatné parkoviště i přístup do lyžařského areálu Ski Lucifer na lyžích... Ubytování Chata U Vleku se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chata U Vleku má celkové hodnocení 9. Pro Chata Chata U Vleku momentálně evidujeme 14 recenzí.

Maxova Bouda

8,9

Maxova Bouda

Ubytování (Penzion) Maxova Bouda. Maxova Bouda se nachází pouhých 20 metrů od lyžařského centra Bukovka, 100 metrů od zastávky skibusu i železniční stanice, a nabízí pokoje s bezplatným... Ubytování Maxova Bouda se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Maxova Bouda má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Maxova Bouda momentálně evidujeme 57 recenzí.

Chalupa U Potoka

8,9

Chalupa U Potoka

Ubytování (Penzion) Chalupa U Potoka. Chalupa U Potoka se nachází v Josefově Dole, 6 minut chůze od nejbližší sjezdovky. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Chalupa U Potoka se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chalupa U Potoka má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Chalupa U Potoka momentálně evidujeme 27 recenzí.

Vila Josefina Jizerské hory

8,8

Vila Josefina Jizerské hory

Ubytování (Apartmán) Vila Josefina Jizerské hory. Vila Josefina Jizerské hory se nachází v Josefově Dole a nabízí ubytování se vstupem do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Josefina Jizerské hory se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Vila Josefina Jizerské hory má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Vila Josefina Jizerské hory momentálně evidujeme 41 recenzí.

Penzion Maxov 707

8,8

Penzion Maxov 707

Ubytování (Penzion) Penzion Maxov 707. Penzion Maxov 707 se nachází v horské vesničce Josefův Důl, jen 2 km od lyžařského areálu Špičák a Severák, a nabízí zahradu s grilem a dětské hřiště. Ubytování Penzion Maxov 707 se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Maxov 707 má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Maxov 707 momentálně evidujeme 96 recenzí.

Niky

8,7

Niky

Ubytování (Penzion) Niky. Niky se nachází v Josefově Dole v Jizerských horách, 500 metrů od lyžařského areálu Lucifer, a nabízí saunu a lyžařskou školu za příplatek. Ubytování Niky se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Niky má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Niky momentálně evidujeme 29 recenzí.

Penzion Borovice

8,6

Penzion Borovice

Ubytování (Penzion) Penzion Borovice. Penzion Borovice stojí u lesa v Josefově Dole a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Borovice se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Borovice má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Borovice momentálně evidujeme 17 recenzí.

Chata Peklo

8,5

Chata Peklo

Ubytování (Penzion) Chata Peklo. Chata Peklo se nachází v Josefově Dole. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, dětský klub a dětské hřiště. Ubytování Chata Peklo se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chata Peklo má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Chata Peklo momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chalet Joseph Mine

8,3

Chalet Joseph Mine

Ubytování (Chata) Chalet Joseph Mine. Tato luxusní horská chata Chalet Joseph Mine se nachází v Josefově Dole v Krkonoších v nadmořské výšce 600 metrů. Ubytování Chalet Joseph Mine se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chalet Joseph Mine má celkové hodnocení 8,3. Pro Chata Chalet Joseph Mine momentálně evidujeme 36 recenzí.

Chata Dolní Maxov

8

Chata Dolní Maxov

UbytováníChata Dolní Maxov. Chata Dolní Maxov se nachází asi 31 km od Ještědu a nabízí zahradu, tenisový kurt, gril a výhled na hory. Ubytování Chata Dolní Maxov se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Josefuv Dul

7,9

Penzion Josefuv Dul

Ubytování (Penzion) Penzion Josefuv Dul. Penzion Josefův Důl se nachází v Josefově Dole, 3,9 km od lanovky Špičák 1 a 5 km od lanovky Přibližovák. Nabízí zahradu, gril, terasu a dětské hřiště. Ubytování Penzion Josefuv Dul se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Josefuv Dul má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Josefuv Dul momentálně evidujeme 12 recenzí.

Roubenka

7,8

Roubenka

Ubytování (Chata) Roubenka. Roubenka stojí hned u lyžařského areálu Lucifer v Josefově Dole. Ubytování Roubenka se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Roubenka má celkové hodnocení 7,8. Pro Chata Roubenka momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel Maxov

6,8

Hotel Maxov

Ubytování (Hotel) Hotel Maxov. Hotel Maxov se nachází v Josefově dole, 7 km od lyžařského vleku Špičák 1. Nabízí zahradu, tenisový kurt, lyžárnu, sdílený společenský prostor a... Ubytování Hotel Maxov se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Maxov má celkové hodnocení 6,8. Pro Hotel Hotel Maxov momentálně evidujeme 70 recenzí.

Hotel Perla Jizery

6,4

Hotel Perla Jizery

Ubytování (Hotel) Hotel Perla Jizery. Tento hotel se nachází jen 100 metrů od sjezdovek a lanovek, v malebné obci Josefův Důl v Jizerských horách. Všechny pokoje mají výhled na hory. Ubytování Hotel Perla Jizery se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Perla Jizery má celkové hodnocení 6,4. Pro Hotel Hotel Perla Jizery momentálně evidujeme 11 recenzí.

Château Josefův Důl

Château Josefův Důl

Ubytování (Prázdninový dům) Château Josefův Důl. Château Josefův Důl se nachází v Josefově Dole v Libereckém kraji a nabízí terasu. 34 km od Kurort Oybin. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Château Josefův Důl se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Horská chata Retro

Horská chata Retro

Ubytování (Chata) Horská chata Retro. Horská chata Retro se nachází v Josefově Dole, 3,8 km od lanovky Špičák 1 i od Přibližováku. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Horská chata Retro se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Horská chata Retro nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Herberk U Modré křepelky

Herberk U Modré křepelky

Ubytování (Chata) Herberk U Modré křepelky. Herberk U Modré křepelky is located in Josefuv dul. The property is 46 km from Görlitz, and complimentary private parking is available. Ubytování Herberk U Modré křepelky se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Ašika

Ašika

Ubytování (Chata) Ašika. Ašika nabízí ubytování s grilem, zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi v Josefově Dole, 5 km od skiareálu Špičák. Ubytování Ašika se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Ašika nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Josefuv Dul

Holiday home Josefuv Dul

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Josefuv Dul. Prázdninový dům Josefův Důl se nachází se v Josefově Dole, 4 km od lyžařského areálu Špičák 1 a vleku Přibližovák. Hosté zde mohou využívat kuchyň. Ubytování Holiday home Josefuv Dul se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Josefuv Dul nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Horsky hotel Sport

Horsky hotel Sport

Ubytování (Hotel) Horsky hotel Sport. Horský hotel Sport se nachází v Josefově Dole, 1,8 km od lyžařského vleku Přibližovák a 7 km od Špičáku. Ubytování Horsky hotel Sport se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Hotel Horsky hotel Sport nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Horská chata Bludička

Horská chata Bludička

Ubytování (Chata) Horská chata Bludička. Horská chata Bludička se nachází v Josefově dole a nabízí kuchyň a bezplatné Wi-Fi připojení. Všechny pokoje mají prostor pro posezení a jídelní kout. Ubytování Horská chata Bludička se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Horská chata Bludička nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Three-Bedroom Holiday Home in Josefuv Dul

Three-Bedroom Holiday Home in Josefuv Dul

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Josefuv Dul. Three-Bedroom Holiday Home in Josefuv Dul se nachází v Josefově Dole, jen 5 km od lanovek Špičák 1 a Přibližovák, a nabízí plně vybavenou kuchyň. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Josefuv Dul se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Three-Bedroom Holiday Home in Josefuv Dul nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Isera Mountains healing resort

Isera Mountains healing resort

UbytováníIsera Mountains healing resort. Isera Mountains healing resort se nachází v Josefově Dole a nabízí vířivku. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Isera Mountains healing resort se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Four-Bedroom Holiday Home in Josefuv Dul

Four-Bedroom Holiday Home in Josefuv Dul

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Josefuv Dul. Located in Josefuv dul, just 4.2 km from Spicak 1, Four-Bedroom Holiday Home in Josefuv Dul features accommodation with free WiFi. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Josefuv Dul se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Four-Bedroom Holiday Home in Josefuv Dul nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Josefuv Dul Nr.

Apartment Josefuv Dul Nr.

Ubytování (Apartmán) Apartment Josefuv Dul Nr.. Apartmán Josefův Důl Nr. se nachází 4,2 km od lyžařského vleku Špičák 1 a 5 km od vleku Přibližovák. Ubytování Apartment Josefuv Dul Nr. se nachází ve městě Josefův Důl (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Apartment Josefuv Dul Nr. nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Karlov

Apartmány Karlov

UbytováníApartmány Karlov. Apartmány Karlov, a property with a garden, is set in Josefuv dul, 35 km from Szklarki Waterfall, 35 km from Kamienczyka Waterfall, as well as 36 km from... Ubytování Apartmány Karlov se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Horská chalupa U Advokátů

Horská chalupa U Advokátů

Ubytování (Apartmán) Horská chalupa U Advokátů. Horská chalupa u advokátů is situated in Josefuv dul and offers a bar. This property offers access to free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Horská chalupa U Advokátů se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Penzion u Kremláčků

Penzion u Kremláčků

Ubytování (Prázdninový dům) Penzion u Kremláčků. Penzion u Kremláčků se nachází v Josefově Dole, 5 km od lyžařského vleku Přibližovák. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Penzion u Kremláčků se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Chata u dvou smrků

Chata u dvou smrků

UbytováníChata u dvou smrků. Located in Josefuv dul in the Liberec Region region, Chata u dvou smrků has a balcony. Ubytování Chata u dvou smrků se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Ráj

Penzion Ráj

Ubytování (Penzion) Penzion Ráj. Penzion Ráj se nachází v Josefově Dole. Nabízí bar a zahradu. Všechny pokoje v tomto penzionu mají šatní skříň. Ubytování Penzion Ráj se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

CHATA U SPLAVU 1

CHATA U SPLAVU 1

UbytováníCHATA U SPLAVU 1. CHATA U SPLAVU 1 se nachází v Josefově Dole a nabízí výhled na řeku. Nabízí ubytování, zahradu, terasu a bar. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování CHATA U SPLAVU 1 se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).