Hledat

Ubytování

charming house with beautiful landscape Prázdninový dům

Sestroňovice 26, Frýdštejn, 463 42, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) charming house with beautiful landscape. Okouzlující dům s krásnou krajinou se nachází ve Frýdštejně a nabízí restauraci a zahradu. 33 km od Szklarské Poręby. Ubytování charming house with beautiful landscape se nachází ve městě Frýdštejn (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování charming house with beautiful landscape

Okouzlující dům s krásnou krajinou se nachází ve Frýdštejně a nabízí restauraci a zahradu. Prázdninový dům stojí 45 km od Karpacze a 35 km od Kurort Oybin. 33 km od Szklarské Poręby. Na letiště Pardubice je to 83 km. Prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Jiná ubytování ve městě Frýdštejn

Guest House Vila Frýdštejn

9,2

Guest House Vila Frýdštejn

Ubytování (Penzion) Guest House Vila Frýdštejn. Guest House Vila Frýdštejn se nachází ve Frýdštejně a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a pokoje s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou. Ubytování Guest House Vila Frýdštejn se nachází ve městě Frýdštejn (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Guest House Vila Frýdštejn má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Guest House Vila Frýdštejn momentálně evidujeme 69 recenzí.

Penzion Bartošova pec

Penzion Bartošova pec

Ubytování (Penzion) Penzion Bartošova pec. Penzion Bartošova pec in Frýdštejn has a garden and a terrace. The guest house features family rooms. Ubytování Penzion Bartošova pec se nachází ve městě Frýdštejn (Česko - Liberecký kraj).