Hledat

Ubytování

Charming Chalet in Mühlbach am Hochkönig with Garden Chata

5505 Mühlbach am Hochkönig, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Charming Chalet in Mühlbach am Hochkönig with Garden. Set 7 km from Hochkönig, Charming Chalet in Mühlbach am Hochkönig with Garden is in Mühlbach am Hochkönig and has a garden and a terrace. Ubytování Charming Chalet in Mühlbach am Hochkönig with Garden se nachází ve městě Mühlbach am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Popis ubytování Charming Chalet in Mühlbach am Hochkönig with Garden

The chalet offers a sauna. A. Set 7 km from Hochkönig, Charming Chalet in Mühlbach am Hochkönig with Garden is in Mühlbach am Hochkönig and has a garden and a terrace. Guests staying at this chalet have access to a fully equipped kitchen. The chalet features a TV. Salzburg W. Mozart Airport is 47 km from the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Charming Chalet in Mühlbach am Hochkönig with Garden

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Varná deska
 • Lednička
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Další koupelna
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Terasa
 • Zahrada
 • Sauna
 • Samostatná budova

Jiná ubytování ve městě Mühlbach am Hochkönig

Ferienwohnung Haus Meissl

9,9

Ferienwohnung Haus Meissl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Meissl. In a quiet location 400 metres from the centre of Mühlbach am Hochkönig and 1 km from the cable car, Ferienwohnung Haus Meissl features free WiFi, an... Ubytování Ferienwohnung Haus Meissl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Rieding

9,8

Landhaus Rieding

Ubytování (Privát) Landhaus Rieding. Landhaus Rieding se nachází v obci Mühlbach, 5 km od jejího centra a 2 minuty jízdy autem od nejbližšího vleku lyžařského areálu Amadé, a nabízí pokoje a... Ubytování Landhaus Rieding se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Lausbuam

9,7

Apartment Lausbuam

Ubytování (Apartmán) Apartment Lausbuam. Set in Mühlbach am Hochkönig, 6 km from Hochkönig, Apartment Lausbuam offers accommodation with barbecue facilities, free WiFi, an ATM, and a tour desk. Ubytování Apartment Lausbuam se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Wohl

9,6

Haus Wohl

Ubytování (Apartmány) Haus Wohl. Haus Wohl v Mühlbachu stojí do 500 metrů od lyžařského areálu Ski Amadé Hochkönig, zastávky skibusu, venkovního bazénu, restaurace i supermarketu. Ubytování Haus Wohl se nachází ve městě Mühlbach am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Appartmenthaus Hochkönig Top 6

9,6

Appartmenthaus Hochkönig Top 6

Ubytování (Apartmán) Appartmenthaus Hochkönig Top 6. Located in Mühlbach and offering views of Hochkönig, this apartment features a balcony and a garden with a barbecue and a sun terrace. Ubytování Appartmenthaus Hochkönig Top 6 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Elisabeth

9,6

Haus Elisabeth

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Elisabeth. Haus Elisabeth je penzion situovaný mezi loukami v obci Mühlbachu am Hochkönig, 5 minut chůze od centra. Kolem vedou turistické a cyklistické trasy. Ubytování Haus Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Rainer

9,6

Haus Rainer

Ubytování (Prázdninové domy) Haus Rainer. Haus Rainer se nachází v malebném venkovském prostředí nad obcí Mühlbach am Hochkönig, asi 10 minut chůze od centra a 1,3 km od lyžařského areálu. Ubytování Haus Rainer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Huber

9,6

Haus Huber

Ubytování (Apartmány) Haus Huber. Haus Huber se nachází 2 minuty jízdy od lyžařského areálu Hochkönig a 10 minut jízdy od centra vesnice Mühlbach, zastávky skibusů, restaurací a... Ubytování Haus Huber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Reith-Gut

9,6

Reith-Gut

Ubytování (Penzion) Reith-Gut. Reith-Gut se nachází ve vesnici Mühlbach am Hochkönig, 5 km od lyžařského areálu Hochkönig. Ubytování Reith-Gut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus Marion

9,6

Ferienwohnung Haus Marion

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Marion. Ferienwohnung Haus Marion stojí jen 200 metrů od centra obce Mühlbach am Hochkönig a 800 metrů od lanovky Karbachalm. Ubytování Ferienwohnung Haus Marion se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Mitterlechner

9,5

Haus Mitterlechner

Ubytování (Apartmán) Haus Mitterlechner. Situated in Mühlbach am Hochkönig Haus Mitterlechner offers self-catering apartments with free WiFi. Ubytování Haus Mitterlechner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Anneliese

9,5

Anneliese

Ubytování (Apartmán) Anneliese. Anneliese in Bramberg am Wildkogel features accommodation with free WiFi, 1.8 km from Wennser Gletscher I, 1.9 km from Wennser Gletscher II and 3. Ubytování Anneliese se nachází ve městě Mühlbach am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Birnbacher

9,5

Haus Birnbacher

Ubytování (Apartmány) Haus Birnbacher. Haus Birnbacher se nachází 3 minuty chůze od centra obce Mühlbach am Hochkönig a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezpatným Wi-Fi,... Ubytování Haus Birnbacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schmölz 06

9,5

Apartment Schmölz 06

Ubytování (Apartmán) Apartment Schmölz 06. Apartment Schmölz 06, a property with barbecue facilities, is situated in Mühlbach am Hochkönig, 7 km from Hochkönig. Ubytování Apartment Schmölz 06 se nachází ve městě Mühlbach am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Sonneck

9,5

Das Sonneck

Ubytování (Apartmány) Das Sonneck. Situated at 1,347 metres above sea level, Das Sonneck offers apartments with views of the Hochkönig Massif and free WiFi. Ubytování Das Sonneck se nachází ve městě Mandlwandstrasse 317 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Molteraugut

9,5

Molteraugut

Ubytování (Apartmány) Molteraugut. Molteraugut je rodinná farma situovaná na loukách na úpatí hory Hochkönig, 4 km od centra Mühlbachu. Ubytování Molteraugut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bergheimat

9,4

Hotel Bergheimat

Ubytování (Hotel) Hotel Bergheimat. Bergheimat je tradiční 4hvězdičkový hotel situovaný v Mühlbachu am Hochkönig, ve výšce 1 200 metrů nad mořem. Ubytování Hotel Bergheimat se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bauernhof Bachgut

9,4

Bauernhof Bachgut

Ubytování (Farma) Bauernhof Bachgut. Bauernhof Bachgut se nachází v klidné lokalitě horské oblasti Hochkönig, 3,8 km od centra Mühlbachu a 4,9 km od lanovky Karbachalm. Ubytování Bauernhof Bachgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Christl

9,3

Landhaus Christl

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Christl. Landhaus Christl se nachází v obci Mühlbach am Hochkönig, 2,1 km od vleku Hüttenlift, 3,5 km od kabinové lanovky 8er-Kabinenbahn Kings Cab, 5 km od hory... Ubytování Landhaus Christl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Bergtraum

9,3

Aparthotel Bergtraum

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Bergtraum. Aparthotel Bergtraum se nachází v centru obce Mühlbach, 2 minuty jízdy od lyžařského rezortu Hochkönig. Ubytování Aparthotel Bergtraum se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wasserbauer

9,3

Haus Wasserbauer

Ubytování (Apartmány) Haus Wasserbauer. Tento tradiční rodinný penzion se nachází ve městě Mühlbach am Hochkönig v lyžařském areálu Amadé, jen 2 minuty chůze od centra města a zastávky... Ubytování Haus Wasserbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnungen Unterleegut

9,3

Ferienwohnungen Unterleegut

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Unterleegut. Ferienwohnungen Unterleegut nabízí apartmány v útulné farmě nacházející se 2 km od centra Mühlbachu am Hochkönig. Ubytování Ferienwohnungen Unterleegut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schneeberg

9,2

Haus Schneeberg

Ubytování (Apartmány) Haus Schneeberg. Haus Schneeberg is centrally situated in Mühlbach am Hochkönig, 750 metres from the closest ski slope of the Amadé Ski Area and 100 metres from the bus... Ubytování Haus Schneeberg se nachází ve městě Mühlbach am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Nico

9,2

Ferienwohnung Nico

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Nico. Offering garden views, Ferienwohnung Nico is an accommodation set in Mühlbach am Hochkönig, 5 km from Hochkönig and 1 km from Kabinenbahn Karbachalm. Ubytování Ferienwohnung Nico se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxusferienwohnungen Bauer-Müllerhaus

9,2

Luxusferienwohnungen Bauer-Müllerhaus

Ubytování (Apartmány) Luxusferienwohnungen Bauer-Müllerhaus. Luxusferienwohnungen Bauer- Müllerhaus stojí uprostřed rozlehlé zahrady v obci Mühlbach am Hochkönig a nabízí apartmány s vlastní infračervenou kabinou a... Ubytování Luxusferienwohnungen Bauer-Müllerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Alpenrose

9,2

Appartementhaus Alpenrose

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Alpenrose. Appartementhaus Alpenrose se nachází v Mühlbach am Hochkönigu, 6 km od Hochkönigu. Nabízí výhled na hory, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartementhaus Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Das Grünholz

9,1

Das Grünholz

Ubytování (Aparthotel) Das Grünholz. Rodinný aparthotel Das Grünholz se nachází v Mühlbachu am Hochkönig, v nadmořské výšce 1 247 metrů. Ubytování Das Grünholz se nachází ve městě Mandelwandstraße 46 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnhof

9,1

Sonnhof

Ubytování (Hotel) Sonnhof. Sonnhof leží v nadmořské výšce 1200 metrů, 4 km od centra obce Mühlbach am Hochkönig, a nabízí přímý přístup na turistické trasy. Ubytování Sonnhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Julia

9,1

Haus Julia

Ubytování (Apartmány) Haus Julia. Haus Julia se nachází ve středisku Mühlbach am Hochkönig, 5 km od hory Hochkönig, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Julia se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Panorama-view

9,1

Panorama-view

Ubytování (Privát) Panorama-view. Boasting mountain views, Panorama-view offers accommodation with a garden and a balcony, around 6 km from Hochkönig. Ubytování Panorama-view se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartementhaus Hochkönig 1

9,1

Appartementhaus Hochkönig 1

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Hochkönig 1. Appartementhaus Hochkönig I se nachází v městečku Mühlbach am Hochkönig, 500 metrů od lyžařského vleku, 20 metrů od autobusové zastávky, a nabízí lyžárnu,... Ubytování Appartementhaus Hochkönig 1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhof Schwaiger

9

Alpenhof Schwaiger

Ubytování (Penzion) Alpenhof Schwaiger. Alpenhof Schwaiger leží nad obcí Mühlbach am Hochkönig a nabízí rozlehlé wellness centrum, sluneční terasu s panoramatickým výhledem na hory a bezplatné... Ubytování Alpenhof Schwaiger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Jagdhof Pichl

9

Jagdhof Pichl

Ubytování (Apartmány) Jagdhof Pichl. Ubytování Jagdhof Pichl se nachází na klidném místě v obci Mühlbach am Hochkönig, 1,5 km od lyžařského vleku Skishaukel Hochkönig. Ubytování Jagdhof Pichl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenrose

9

Hotel Alpenrose

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenrose. Hotel Alpenrose se nachází v centru města Mühlbach am Hochkönig. Ubytování Hotel Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Rosina

8,9

Haus Rosina

Ubytování (Apartmán) Haus Rosina. Apartmán Haus Rosina se nachází v obci Mühlbach am Hochkönig a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Haus Rosina se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpendomizil A13

8,9

Alpendomizil A13

Ubytování (Apartmán) Alpendomizil A13. Alpendomizil A13 se nachází v Mühlbachu am Hochkönig, 60 metrů od Hochkönigu. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Alpendomizil A13 se nachází ve městě Mühlbach am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marmotta Alpin hotel

8,9

Marmotta Alpin hotel

Ubytování (Hotel) Marmotta Alpin hotel. Hotel Marmotta Alpin se nachází 6 km od Hochkönigu a nabízí sdílený lounge, terasu a řadu vybavení včetně fitness centra a wellness centra. Ubytování Marmotta Alpin hotel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Mühlbach Alpendomizil II

8,8

Mühlbach Alpendomizil II

Ubytování (Apartmán) Mühlbach Alpendomizil II. Alpendomizil II se nachází v Mühlbach am Hochkönig, 1,6 km od lanovek Hochkönig a lyžařského areálu Ski Amadé. Ubytování Mühlbach Alpendomizil II se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Fellner

8,7

Gästehaus Fellner

Ubytování (Penzion) Gästehaus Fellner. Penzion Fellner se nachází 3 minuty chůze od centra obce Mühlbach am Hochkönig. Nabízí saunu, infrasaunu a fitness centrum. Ubytování Gästehaus Fellner se nachází ve městě Hochkönigstraße 334 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Bike&Snow Lederer

8,7

Hotel-Restaurant Bike&Snow Lederer

Ubytování (Penzion) Hotel-Restaurant Bike&Snow Lederer. Gasthof Lederer Bike & Snow se nachází v obci Mühlbach am Hochkönig v lyžařském areálu Amadé. Ubytování Hotel-Restaurant Bike&Snow Lederer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Bodner-Scherer

8,7

Haus Bodner-Scherer

Ubytování (Apartmán) Haus Bodner-Scherer. Haus Bodner-Scherer je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází v Mühlbachu am Hochkönig, 7,1 km od Hochkönigu a 1,4 km od kabinové... Ubytování Haus Bodner-Scherer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio "Children of Powdersnow"

8,6

Studio "Children of Powdersnow"

Ubytování (Apartmán) Studio "Children of Powdersnow". Studio "Children of Powdersnow" se nachází v obci Mühlbach am Hochkönig. Nabízí možnost lyžování přímo od budovy, výhled na hory a terasu. Ubytování Studio "Children of Powdersnow" se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof-Hotel Kopphütte

8,5

Alpengasthof-Hotel Kopphütte

Ubytování (Hotel) Alpengasthof-Hotel Kopphütte. Tento tradiční rodinný horský penzion – hostinec Kopphütte stojí v nadmořské výšce 1 307 metrů na úpatí hory Hochkönig, v bezprostřední blízkosti... Ubytování Alpengasthof-Hotel Kopphütte se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Helsen

8,5

Apartments Helsen

Ubytování (Apartmány) Apartments Helsen. Apartmán Helsen stojí na klidném místě uprostřed Berchtesgadenských Alp, 10 minut chůze od centra města Mühlbach am Hochkönig. Ubytování Apartments Helsen se nachází ve městě Mühlbach am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Aldiana Club Hochkönig

8,4

Aldiana Club Hochkönig

Ubytování (Hotel) Aldiana Club Hochkönig. Set in Mühlbach am Hochkönig, 4.4 km from Hochkönig, Aldiana Club Hochkönig offers accommodation with a restaurant, free private parking, a fitness centre... Ubytování Aldiana Club Hochkönig se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienbauernhof Elmaugut

8,4

Ferienbauernhof Elmaugut

Ubytování (Farma) Ferienbauernhof Elmaugut. Elmaugut je zrekonstruovaný, 300 let starý statek poblíž Mühlbachu. Nabízí vyjížďky na koních, velké dětské hřiště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienbauernhof Elmaugut se nachází ve městě Elmau 320 (Rakousko - Salcbursko).

Haus Evelyn

8,4

Haus Evelyn

Ubytování (Apartmány) Haus Evelyn. Haus Evelyn se nachází jen 10 minut chůze od centra obce Mühlbach. Ubytování Haus Evelyn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Alpendomizil Pia

8,3

Alpendomizil Pia

Ubytování (Apartmán) Alpendomizil Pia. Alpendomizil poskytuje ubytování s možností vlastního stravování v obci Mühlbach am Hochkönig, 1,3 km od lanovky Karbachalm a lyžařského areálu... Ubytování Alpendomizil Pia se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartmenthaus Hochkönig

8,2

Appartmenthaus Hochkönig

Ubytování (Apartmán) Appartmenthaus Hochkönig. Tento apartmán v suterénu se nachází v nadmořské výšce 1 400 metrů v regionu Mühlbach am Hochkönig v Salcbursku, uprostřed lyžařské a turistické oblasti a... Ubytování Appartmenthaus Hochkönig se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Birgkarhaus

8,1

Hotel Birgkarhaus

Ubytování (Hotel) Hotel Birgkarhaus. Hotel Birgkarhaus se nachází v Mühlbachu, na kraji lesa při úpatí hory Hochkönig. Ubytování Hotel Birgkarhaus se nachází ve městě Mühlbach am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Appartementhaus Sonnblick Hochkönig

7,9

Appartementhaus Sonnblick Hochkönig

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Sonnblick Hochkönig. Appartementhaus Sonnblick Hochkönig se nachází v obci Mühlbach, jen 100 metrů od místní zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Appartementhaus Sonnblick Hochkönig se nachází ve městě Mühlbach am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)