Hledat

Ubytování

Chalupa v Suchohrdlech - Znojmo Vila

Polní, Suchohrdly, 669 02, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Chalupa v Suchohrdlech - Znojmo. Chalupa v Suchohrdlech - Znojmo se nachází v Suchohrdlech a nabízí sdílený lounge a zázemí pro vodní sporty. Ubytování Chalupa v Suchohrdlech - Znojmo se nachází ve městě Suchohrdly (Česko - Jihomoravský kraj).

Popis ubytování Chalupa v Suchohrdlech - Znojmo

Vila má 4 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén. Vila stojí 3,9 km od Znojma a 17 km od Retzu. Chalupa v Suchohrdlech - Znojmo se nachází v Suchohrdlech a nabízí sdílený lounge a zázemí pro vodní sporty. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Chalupa v Suchohrdlech - Znojmo stojí 54 km od letiště Brno-Tuřany. Hosté si mohou zaplavat v krytém bazénu nebo rybařit.

Jiná ubytování ve městě Suchohrdly

Penzion Belle Donne

9,5

Penzion Belle Donne

Ubytování (Penzion) Penzion Belle Donne. Penzion Belle Donne se nachází v Suchohrdlech, 41 km od Mikulova a 27 km od města Laa an der Thaya. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Penzion Belle Donne se nachází ve městě Suchohrdly (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Belle Donne má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Belle Donne momentálně evidujeme 59 recenzí.

Ubytování Alena

9,1

Ubytování Alena

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování Alena. Ubytování Alena se nachází v Suchohrdlech a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Tento venkovský dům disponuje grilem. Ubytování Ubytování Alena se nachází ve městě Suchohrdly (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Alena má celkové hodnocení 9,1. Pro Venkovský dům Ubytování Alena momentálně evidujeme 31 recenzí.

Prázdninový dům u lesa

8,8

Prázdninový dům u lesa

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům u lesa. Prázdninový dům u lesa se nachází ve Znojmě a nabízí zahradu, venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero a na bazén. Ubytování Prázdninový dům u lesa se nachází ve městě Suchohrdly (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Prázdninový dům u lesa má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Prázdninový dům u lesa momentálně evidujeme 22 recenzí.

Havranův dům Suchohrdly

7,9

Havranův dům Suchohrdly

Ubytování (Hostel) Havranův dům Suchohrdly. Hostel Havranův dům Suchohrdly se nachází v obci Suchohrdly a nabízí zahradu, terasu i sdílený lounge. Ubytování Havranův dům Suchohrdly se nachází ve městě Suchohrdly (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Havranův dům Suchohrdly má celkové hodnocení 7,9. Pro Hostel Havranův dům Suchohrdly momentálně evidujeme 95 recenzí.

Chalupa Lucie Znojmo

6,8

Chalupa Lucie Znojmo

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Lucie Znojmo. Tento prázdninový dům se zahradou a grilem se nachází v obci Suchohrdly. Hosté mohou využívat terasu. V celém domě je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Lucie Znojmo se nachází ve městě Suchohrdly (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chalupa Lucie Znojmo má celkové hodnocení 6,8. Pro Prázdninový dům Chalupa Lucie Znojmo momentálně evidujeme 7 recenzí.