Hledat

Ubytování

Chalupa U Stoleté lípy Šléglov Prázdninový dům

Šléglov 27, Šleglov, 788 25, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa U Stoleté lípy Šléglov. Chalupa U Stoleté lípy Šléglov se nachází ve Šleglově a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. 44 km od Nysy. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa U Stoleté lípy Šléglov se nachází ve městě Šléglov (Česko - Olomoucký kraj).

Popis ubytování Chalupa U Stoleté lípy Šléglov

K dispozici je také terasa. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. Tento prázdninový dům má 7 ložnic, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 5 koupelen se sprchou. Na letiště Pardubice je to 90 km. Chalupa U Stoleté lípy Šléglov se nachází ve Šleglově a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Chalupa U Stoleté lípy Šléglov stojí 44 km od obce Polanica-Zdrój a 40 km od Kłodzka. 44 km od Nysy.

Jiná ubytování ve městě Šléglov

Penzion Šléglov

9,6

Penzion Šléglov

Ubytování (Penzion) Penzion Šléglov. Penzion Šléglov se nachází ve Šléglově a nabízí terasu, sdílenou kuchyň, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. K penzionu patří sauna a sdílený lounge. Ubytování Penzion Šléglov se nachází ve městě Šléglov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Šléglov má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Šléglov momentálně evidujeme 114 recenzí.