Hledat

Ubytování

Chalupa U Mohelky Prázdninový dům

Letařovice, Bílá, 463 43, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa U Mohelky. Chalupa U Mohelky se nachází v Bílé a nabízí bar, sdílený lounge a zahradu. 33 km od Žitavy. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa U Mohelky se nachází ve městě Bílá (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování Chalupa U Mohelky

Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Na místě je dětské hřiště a terasa. Prázdninový dům má 4 ložnice, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady. Chalupa U Mohelky se nachází v Bílé a nabízí bar, sdílený lounge a zahradu. Chalupa U Mohelky je vzdálená 30 km od města Kurort Oybin a 42 km od města Szklarska Poręba. 33 km od Žitavy. Na letiště Václava Havla Praha je to 78 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Bílá

Holiday Home Zdenek

Holiday Home Zdenek

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Zdenek. Prázdninový dům Zdenek se nachází v obci Bílá, 42 km od Harrachova, a nabízí soukromý bazén. Ubytování Holiday Home Zdenek se nachází ve městě Bílá (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Zdenek nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Lovely historic cottage in the foothills of Jested

Lovely historic cottage in the foothills of Jested

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely historic cottage in the foothills of Jested. Located just 18 km from Ještěd, Lovely historic cottage in the foothills of Jested provides accommodation in Liberec with access to a shared lounge, a... Ubytování Lovely historic cottage in the foothills of Jested se nachází ve městě Bílá (Česko - Liberecký kraj).