Hledat

Ubytování

Chalupa Rychleby Vila

Černá Voda, Černá Voda, 790 54, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Chalupa Rychleby. Chalupa Rychleby se nachází v Černé Vodě a nabízí terasu. 47 km od obce Polanica-Zdrój. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Chalupa Rychleby se nachází ve městě Černá Voda (Česko - Olomoucký kraj).

Popis ubytování Chalupa Rychleby

Vila stojí 38 km od Kłodzka a 23 km od Nysy. Vila má 4 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Chalupa Rychleby se nachází v Černé Vodě a nabízí terasu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. 47 km od obce Polanica-Zdrój.

Jiná ubytování ve městě Černá Voda

apartmány Černá Voda

9,7

apartmány Černá Voda

Ubytování (Apartmán) apartmány Černá Voda. Apartmány Černá Voda se nacházejí v Černé Vodě a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování apartmány Černá Voda se nachází ve městě Černá Voda (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování apartmány Černá Voda má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán apartmány Černá Voda momentálně evidujeme 12 recenzí.

Trail House

9,2

Trail House

Ubytování (Penzion) Trail House. Trail House se nachází v Černé Vodě a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Podává se zde kontinentální snídaně. Ubytování Trail House se nachází ve městě Černá Voda (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Trail House má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Trail House momentálně evidujeme 38 recenzí.

Kovárna Černá Voda

Kovárna Černá Voda

Ubytování (Apartmány) Kovárna Černá Voda. Kovárna Černá Voda se nachází v Černé Vodě, 46 km od Srebrní hory, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kovárna Černá Voda se nachází ve městě Černá Voda (Česko - Olomoucký kraj).

Chalupa Na Andělech

Chalupa Na Andělech

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Na Andělech. Chalupa Na Andělech is situated in Černá Voda and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Chalupa Na Andělech se nachází ve městě Černá Voda (Česko - Olomoucký kraj).

Procházka na louce

Procházka na louce

Ubytování (Chata) Procházka na louce. Featuring accommodation with a terrace, Procházka na louce is set in Černá Voda. The property features garden views and is 9 km from Jeseník. Ubytování Procházka na louce se nachází ve městě Černá Voda (Česko - Olomoucký kraj).

Chalupa Na3

Chalupa Na3

Ubytování (Apartmán) Chalupa Na3. Located in Černá Voda in the Olomouc Region region, Chalupa Na3 has a terrace and garden views. Ubytování Chalupa Na3 se nachází ve městě Černá Voda (Česko - Olomoucký kraj).

Rybářská Bašta Černá Voda

Rybářská Bašta Černá Voda

Ubytování (Apartmán) Rybářská Bašta Černá Voda. Featuring accommodation with a terrace, Rybářská Bašta Černá Voda is set in Černá Voda. Ubytování Rybářská Bašta Černá Voda se nachází ve městě Černá Voda (Česko - Olomoucký kraj).

Rychlebská Pohoda

Rychlebská Pohoda

Ubytování (Apartmán) Rychlebská Pohoda. Rychlebská Pohoda se nachází v Černé Vodě a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Rychlebská Pohoda se nachází ve městě Černá Voda (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Apartmán Rychlebská Pohoda nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.