Hledat

Ubytování

Popis ubytování Chalupa pod Ořešníkem

Kurort Oybin je vzdálený 30 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Chalupa pod Ořešníkem stojí 34 km od Görlitzu a 42 km od Karpacze. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, věnovat se pěší turistice nebo relaxovat v zahradě a využívat gril. Na místě je dětské hřiště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Chalupa pod Ořešníkem se nachází v Hejnicích a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Tento prázdninový dům má 4 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 4 koupelny s vanou nebo sprchou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Hejnice

Hejnice Retreat

9,6

Hejnice Retreat

Ubytování (Apartmány) Hejnice Retreat. Hejnice Retreat jsou apartmány situované v Hejnicích. K dispozici je sdílený lounge a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Nechybí ani gril. Ubytování Hejnice Retreat se nachází ve městě Hejnice (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Klášterní 84

9,5

Apartmány Klášterní 84

Ubytování (Apartmány) Apartmány Klášterní 84. Apartmány Klášterní 84 se nachází v Hejnicích a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Klášterní 84 se nachází ve městě Hejnice (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Rychtrovna

9,3

Apartment Rychtrovna

Ubytování (Apartmán) Apartment Rychtrovna. Apartmány Rychtrovna se nacházejí v Bílém Potoce, 5 km od Hejnice a 38 km od polského města Karpacz. Ubytování Apartment Rychtrovna se nachází ve městě Hejnice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartment Rychtrovna má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Rychtrovna momentálně evidujeme 42 recenzí.

Pension Hejnice

8,8

Pension Hejnice

Ubytování (Penzion) Pension Hejnice. Pension Hejnice nabízí ubytování v Hejnicích. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň. Ubytování Pension Hejnice se nachází ve městě Hejnice (Česko - Liberecký kraj).

Mezinárodní centrum duchovní obnovy

8,7

Mezinárodní centrum duchovní obnovy

Ubytování (Penzion) Mezinárodní centrum duchovní obnovy. Mezinárodní centrum duchovní obnovy (International Centre of Spiritual Rehabilitation) je unikátní ubytování, které se nachází v Hejnicích. Ubytování Mezinárodní centrum duchovní obnovy se nachází ve městě Hejnice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Mezinárodní centrum duchovní obnovy má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Mezinárodní centrum duchovní obnovy momentálně evidujeme 259 recenzí.

Ubytování v rodinném domě

8,4

Ubytování v rodinném domě

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování v rodinném domě. Ubytování v rodinném domě se nachází v Hejnicích. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ubytování v rodinném domě se nachází ve městě Hejnice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Ubytování v rodinném domě má celkové hodnocení 8,4. Pro Venkovský dům Ubytování v rodinném domě momentálně evidujeme 28 recenzí.

Chalupa pod vodopády

Chalupa pod vodopády

Ubytování (Apartmán) Chalupa pod vodopády. Chalupa pod vodopády se nachází v obci Hejnice, pouhých 39 km od Sklářské Poruby, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na okolní hory. Ubytování Chalupa pod vodopády se nachází ve městě Hejnice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Chalupa pod vodopády nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

BIKE & COFFEE HOUSE

BIKE & COFFEE HOUSE

Ubytování (Penzion) BIKE & COFFEE HOUSE. BIKE & COFFEE HOUSE features a bar, garden and terrace in Hejnice. Guests can enjoy mountain views. Ubytování BIKE & COFFEE HOUSE se nachází ve městě Hejnice (Česko - Liberecký kraj).

NOVÝ HORSKÝ APARTMÁN v Jizerských Horách

NOVÝ HORSKÝ APARTMÁN v Jizerských Horách

Ubytování (Apartmán) NOVÝ HORSKÝ APARTMÁN v Jizerských Horách. NOVÝ HORSKÝ APARTMÁN v Jizerských Horách is set in Hejnice. The apartment has garden views and is 34 km from Görlitz. Ubytování NOVÝ HORSKÝ APARTMÁN v Jizerských Horách se nachází ve městě Hejnice (Česko - Liberecký kraj).

Byt 1+kk, Hejnice

Byt 1+kk, Hejnice

Ubytování (Privát) Byt 1+kk, Hejnice. Ubytování v soukromí Byt 1+kk, Hejnice se nachází ve městě Hejnice, 42 km od města Karpacz a 34 km od Špindlerova Mlýna, a nabízí bezplatné soukromé... Ubytování Byt 1+kk, Hejnice se nachází ve městě Hejnice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Privát Byt 1+kk, Hejnice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

House U Potoka

House U Potoka

Ubytování (Vila) House U Potoka. Prázdninový dům U Potoka se nachází v Hejnicích, 30 km od Harrachova. Ubytování House U Potoka se nachází ve městě Hejnice (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Adélka

Chalupa Adélka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Adélka. Chalupa Adélka se nachází v městečku Hejnice. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Do Harrachova je to 35 km. Ubytování Chalupa Adélka se nachází ve městě Hejnice (Česko - Liberecký kraj).

Family cottage Ferdinandov

Family cottage Ferdinandov

Ubytování (Prázdninový dům) Family cottage Ferdinandov. Set in Hejnice in the Liberec region, Family cottage Ferdinandov has a patio and mountain views. Ubytování Family cottage Ferdinandov se nachází ve městě Hejnice (Česko - Liberecký kraj).