Hledat

Ubytování

Chalupa Pod Lesem Prázdninový dům

Mladkov 148, Mladkov, 561 67, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Pod Lesem. Chalupa Pod Lesem se nachází v Mladkově a nabízí bar a terasu. 38 km od Kladska. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Pod Lesem se nachází ve městě Mladkov (Česko - Pardubický kraj).

Popis ubytování Chalupa Pod Lesem

Prázdninový dům stojí 35 km od města Polanica-Zdrój a 47 km od města Kudowa-Zdrój. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny se sprchou. 38 km od Kladska. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Chalupa Pod Lesem se nachází v Mladkově a nabízí bar a terasu. Na letiště Pardubice je to 64 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Mladkov

ubytování v apartmánu

9,3

ubytování v apartmánu

Ubytování (Venkovský dům) ubytování v apartmánu. Ubytování v apartmánu se nachází v obci Mladkov a nabízí sezónní venkovní bazén, výhled na řeku a zázemí pro grilování. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování ubytování v apartmánu se nachází ve městě Mladkov (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování ubytování v apartmánu má celkové hodnocení 9,3. Pro Venkovský dům ubytování v apartmánu momentálně evidujeme 27 recenzí.