Hledat

Ubytování

CHALUPA NAD POTOKEM Apartmány

Dolní Údolí, Zlaté Hory, 793 76, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) CHALUPA NAD POTOKEM. CHALUPA NAD POTOKEM se nachází ve Zlatých Horách, 41 km od Dolní Moravy, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také sauna. Ubytování CHALUPA NAD POTOKEM se nachází ve městě Zlaté Hory (Česko - Olomoucký kraj).

Popis ubytování CHALUPA NAD POTOKEM

K dispozici je také mikrovlnná trouba, lednice, sporák, rychlovarná konvice a kávovar. Na místě je dětské hřiště a gril. Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 82 km. K dispozici je také sauna. CHALUPA NAD POTOKEM se nachází ve Zlatých Horách, 41 km od Dolní Moravy, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, krb, posezení, TV s plochou obrazovkou, pračku a vlastní koupelnu se sprchou. CHALUPA NAD POTOKEM stojí 26 km od Nysy a 35 km od města Lądek-Zdrój.

Jiná ubytování ve městě Zlaté Hory

Ubytování Rejvíz

10

Ubytování Rejvíz

Ubytování (Penzion) Ubytování Rejvíz. Ubytování Rejvíz se nachází ve Zlatých Horách. K dispozici je lyžárna, sdílený lounge a zahrada. Ubytování Ubytování Rejvíz se nachází ve městě Zlaté Hory (Česko - Olomoucký kraj).

Horský apartmán Vyhlídka

9,8

Horský apartmán Vyhlídka

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Vyhlídka. Horský apartmán Vyhlídka se nachází v klidné části osady Rejvíz. Má výhled na vrcholky hor Orlík, Vozka a Keprník. Ubytování Horský apartmán Vyhlídka se nachází ve městě Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Horský apartmán Vyhlídka má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Horský apartmán Vyhlídka momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion na náměstí

9,5

Penzion na náměstí

Ubytování (Penzion) Penzion na náměstí. Penzion na náměstí se nachází ve Zlatých Horách, 2,2 km od lyžařského střediska Zlaté Louky, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování, zahradu a... Ubytování Penzion na náměstí se nachází ve městě Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion na náměstí má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion na náměstí momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartmán U Zlaté hroudy

9,5

Apartmán U Zlaté hroudy

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Zlaté hroudy. Apartmán U Zlaté hroudy se nachází ve Zlatých Horách, 2,5 km od lanovky Zlaté Louky. Nabízí výhled na město a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán U Zlaté hroudy se nachází ve městě Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmán U Zlaté hroudy má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán U Zlaté hroudy momentálně evidujeme 41 recenzí.

Gray House Apartmán

9,5

Gray House Apartmán

Ubytování (Apartmán) Gray House Apartmán. Apartmán Zlaté Hory se nachází ve Zlatých Horách. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Apartmán je vzdálený 40 km od Dolní Moravy. Ubytování Gray House Apartmán se nachází ve městě Zlaté Hory (Česko - Olomoucký kraj).

Ranc pod Rejvizem

9,3

Ranc pod Rejvizem

Ubytování (Penzion) Ranc pod Rejvizem. Ranč pod Rejvízem se nachází ve Zlatých Horách, 6 km od lanovky Zlaté Louky, a má terasu. Všechny pokoje nabízí kuchyňský kout a vlastní koupelnu. Ubytování Ranc pod Rejvizem se nachází ve městě Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Ranc pod Rejvizem má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Ranc pod Rejvizem momentálně evidujeme 60 recenzí.

Hotýlek U Pekina

8,9

Hotýlek U Pekina

Ubytování (Penzion) Hotýlek U Pekina. Hotýlek U Pekina se nachází ve městě Zlaté Hory a nabízí přístup na lyžích až ke dveřím, sezónní venkovní bazén, zahradu, bezplatné Wi-Fi, terasu,... Ubytování Hotýlek U Pekina se nachází ve městě Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotýlek U Pekina má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Hotýlek U Pekina momentálně evidujeme 17 recenzí.

U Konrada

8,9

U Konrada

Ubytování (Chata) U Konrada. U Konrada se nachází ve Zlatých horách a nabízí přímý přístup na sjezdovku, terasu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady, plně vybavený... Ubytování U Konrada se nachází ve městě Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování U Konrada má celkové hodnocení 8,9. Pro Chata U Konrada momentálně evidujeme 8 recenzí.

Hotel Praděd Thamm

8,3

Hotel Praděd Thamm

Ubytování (Hotel) Hotel Praděd Thamm. Thamm Hotel Praděd se nachází ve městě Zlaté Hory, nedaleko hned několika snadno dostupných turistických cílů, a nabízí skvělé řešení pro dovolenou v České... Ubytování Hotel Praděd Thamm se nachází ve městě Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel Praděd Thamm má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Praděd Thamm momentálně evidujeme 78 recenzí.

Penzion u modrého zvonku

8,1

Penzion u modrého zvonku

Ubytování (Penzion) Penzion u modrého zvonku. Penzion u modrého zvonku se nachází v obci Zlaté Hory, 2,4 km od lanovky Zlaté Louky, a nabízí Wi-Fi zdarma, terasu, restauraci a pokojovou službu. Ubytování Penzion u modrého zvonku se nachází ve městě Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion u modrého zvonku má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion u modrého zvonku momentálně evidujeme 143 recenzí.

Eko - Farma Orlí vrch

7,9

Eko - Farma Orlí vrch

Ubytování (Chata) Eko - Farma Orlí vrch. Eko-Farma Orlí vrch je fungující farma se spoustou zvířat a restaurací, která se nachází ve slezské obci Rejvíz mezi Zlatými Horami a Jeseníkem a nabízí... Ubytování Eko - Farma Orlí vrch se nachází ve městě Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Eko - Farma Orlí vrch má celkové hodnocení 7,9. Pro Chata Eko - Farma Orlí vrch momentálně evidujeme 46 recenzí.

Złota Chatka

7,7

Złota Chatka

Ubytování (Chata) Złota Chatka. Złota Chatka se nachází ve Zlatých Horách. Nabízí možnost lyžování přímo od budovy, Wi-Fi zdarma, výhled na hory a patio. Ubytování Złota Chatka se nachází ve městě Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Złota Chatka má celkové hodnocení 7,7. Pro Chata Złota Chatka momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel Bohema

7,1

Hotel Bohema

Ubytování (Hotel) Hotel Bohema. Nekuřácký 3hvězdičkový Hotel Bohema se nachází ve Zlatých Horách, 200 metrů od Zlaté Louky, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, restauraci, zahradu, bar,... Ubytování Hotel Bohema se nachází ve městě Zlaté Hory (Česko - Olomoucký kraj).

Chata Osmička

Chata Osmička

Ubytování (Chata) Chata Osmička. Chata Osmička se nachází ve Zlatých Horách, 6 km od obce Jarnołtówek. Nabízí zahradu, gril, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Chata Osmička se nachází ve městě Zlaté Hory (Česko - Olomoucký kraj).

RESTAURANT A PENZION V GRUNTĚ

RESTAURANT A PENZION V GRUNTĚ

Ubytování (Penzion) RESTAURANT A PENZION V GRUNTĚ. RESTAURANT A PENZION V GRUNTĚ se nachází ve Zlatých Horách a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. Ubytování RESTAURANT A PENZION V GRUNTĚ se nachází ve městě Zlaté Hory (Česko - Olomoucký kraj).

Chata NaHory

Chata NaHory

Ubytování (Chata) Chata NaHory. Boasting mountain views, Chata NaHory provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 7 km from Zlaté Louky. Ubytování Chata NaHory se nachází ve městě Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Chata Chata NaHory nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Horský apartmán Zvonička Rejvíz

Horský apartmán Zvonička Rejvíz

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Zvonička Rejvíz. Horský apartmán Zvonička Rejvíz se nachází ve městě Zlaté Hory, jen 10 km od lyžařského střediska Zlaté Louky. Ubytování Horský apartmán Zvonička Rejvíz se nachází ve městě Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Apartmán Horský apartmán Zvonička Rejvíz nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Beautiful country house in the mountains

Beautiful country house in the mountains

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful country house in the mountains. Beautiful country house in the mountains se nachází ve Zlatých Horách, 33 km od města Lądek-Zdrój, a nabízí ubytování se zahradou. Nechybí ani terasa. Ubytování Beautiful country house in the mountains se nachází ve městě Zlaté Hory (Česko - Olomoucký kraj).

Ubytovna Praděd Thamm

Ubytovna Praděd Thamm

Ubytování (Hostel) Ubytovna Praděd Thamm. Ubytovna Praděd Thamm se nachází v obci Zlaté Hory, 1,3 km od lanovky Zlaté Louky. Ubytování Ubytovna Praděd Thamm se nachází ve městě Zlaté Hory (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Hostel Ubytovna Praděd Thamm nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.