Hledat

Ubytování

Chalupa Na konci světa Vila

Želechov, Vizovice, 763 12, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Chalupa Na konci světa. Chalupa Na konci světa se nachází ve Vizovicích a nabízí sdílený lounge a terasu. 37 km od Trenčína. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Na konci světa se nachází ve městě Vizovice (Česko - Zlínský kraj).

Popis ubytování Chalupa Na konci světa

Chalupa Na konci světa stojí 13 km od Zlína a 34 km od Kroměříže. Chalupa Na konci světa se nachází ve Vizovicích a nabízí sdílený lounge a terasu. 37 km od Trenčína. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 59 km. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Pro děti je připraveno dětské hřiště. Vila má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň, pračku a 2 koupelny s vanou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Vizovice

Viñas

9,8

Viñas

Ubytování (Apartmán) Viñas. Apartmán Viñas se nachází ve Vizovicích a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vzdálený 44 km od Velkých Karlovic a 70 km od letiště Leoše Janáčka Ostrava. Ubytování Viñas se nachází ve městě Vizovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Viñas má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Viñas momentálně evidujeme 7 recenzí.

Cheetah Holiday Club

9,7

Cheetah Holiday Club

Ubytování (Penzion) Cheetah Holiday Club. Cheetah Holiday Club se nachází ve Vizovicích a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu, společný lounge, sdílenou kuchyň a organizaci výletů. Ubytování Cheetah Holiday Club se nachází ve městě Vizovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Cheetah Holiday Club má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Cheetah Holiday Club momentálně evidujeme 51 recenzí.

Penzion Pulčiny 43

9,4

Penzion Pulčiny 43

Ubytování (Apartmán) Penzion Pulčiny 43. Penzion Pulčiny 43 se nachází v obci Pulčín ve Zlínském kraji a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Pulčiny 43 se nachází ve městě Vizovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Pulčiny 43 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Penzion Pulčiny 43 momentálně evidujeme 73 recenzí.

Penzion Pod Zámkem

9

Penzion Pod Zámkem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Zámkem. Tento penzion se nachází v centru Vizovic, 200 metrů od městského zámku. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a výhledem do ulice nebo do zahrady. Ubytování Penzion Pod Zámkem se nachází ve městě Vizovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Pod Zámkem má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Pod Zámkem momentálně evidujeme 53 recenzí.

Valašský Šenk

9

Valašský Šenk

Ubytování (Penzion) Valašský Šenk. Valašský Šenk se nachází 2 km od známého zámku Vizovice a centra města. Ubytování Valašský Šenk se nachází ve městě Vizovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Valašský Šenk má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Valašský Šenk momentálně evidujeme 81 recenzí.

Holiday House Žacléř

Holiday House Žacléř

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Žacléř. Holiday House Žacléř se nachází ve Vizově a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 38 km od Zagórze Śląskie. Ubytování Holiday House Žacléř se nachází ve městě Vizovice (Česko - Královéhradecký kraj).