Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Vizovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vizovice

Viñas

9,8

Viñas

Ubytování (Apartmán) Viñas. Apartmán Viñas se nachází ve Vizovicích a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vzdálený 44 km od Velkých Karlovic a 70 km od letiště Leoše Janáčka Ostrava. Ubytování Viñas se nachází ve městě Vizovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Viñas má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Viñas momentálně evidujeme 7 recenzí.

Cheetah Holiday Club

9,7

Cheetah Holiday Club

Ubytování (Penzion) Cheetah Holiday Club. Cheetah Holiday Club se nachází ve Vizovicích a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu, společný lounge, sdílenou kuchyň a organizaci výletů. Ubytování Cheetah Holiday Club se nachází ve městě Vizovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Cheetah Holiday Club má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Cheetah Holiday Club momentálně evidujeme 51 recenzí.

Penzion a Restaurace ZÁMECKÁ VRÁTNICA

9,5

Penzion a Restaurace ZÁMECKÁ VRÁTNICA

UbytováníPenzion a Restaurace ZÁMECKÁ VRÁTNICA. Penzion a Restaurace ZÁMECKÁ VRÁTNICA se nachází ve Vizovicích a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s klimatizací. K zázemí patří zahrada a bar. Ubytování Penzion a Restaurace ZÁMECKÁ VRÁTNICA se nachází ve městě Vizovice (Česko - Zlínský kraj).

Penzion Pulčiny 43

9,4

Penzion Pulčiny 43

Ubytování (Apartmán) Penzion Pulčiny 43. Penzion Pulčiny 43 se nachází v obci Pulčín ve Zlínském kraji a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Pulčiny 43 se nachází ve městě Vizovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Pulčiny 43 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Penzion Pulčiny 43 momentálně evidujeme 73 recenzí.

Penzion Pod Zámkem

9

Penzion Pod Zámkem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Zámkem. Tento penzion se nachází v centru Vizovic, 200 metrů od městského zámku. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a výhledem do ulice nebo do zahrady. Ubytování Penzion Pod Zámkem se nachází ve městě Vizovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Pod Zámkem má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Pod Zámkem momentálně evidujeme 53 recenzí.

Valašský Šenk

9

Valašský Šenk

Ubytování (Penzion) Valašský Šenk. Valašský Šenk se nachází 2 km od známého zámku Vizovice a centra města. Ubytování Valašský Šenk se nachází ve městě Vizovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Valašský Šenk má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Valašský Šenk momentálně evidujeme 81 recenzí.

Chalupa Na konci světa

8

Chalupa Na konci světa

Ubytování (Vila) Chalupa Na konci světa. Chalupa Na konci světa se nachází ve Vizovicích a nabízí sdílený lounge a terasu. 37 km od Trenčína. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Na konci světa se nachází ve městě Vizovice (Česko - Zlínský kraj).

Holiday House Žacléř

Holiday House Žacléř

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Žacléř. Holiday House Žacléř se nachází ve Vizově a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 38 km od Zagórze Śląskie. Ubytování Holiday House Žacléř se nachází ve městě Vizovice (Česko - Královéhradecký kraj).