Hledat

Ubytování

Chalupa Morávka 2 v Beskydech Vila

Morávka, Morávka, 739 04, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Chalupa Morávka 2 v Beskydech. Chalupa Morávka 2 v Beskydech se nachází v Morávce v Moravskoslezském kraji a nabízí terasu a výhled na hory. 27 km od Ustroně. Ubytování Chalupa Morávka 2 v Beskydech se nachází ve městě Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Popis ubytování Chalupa Morávka 2 v Beskydech

Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. 27 km od Ustroně. Vila stojí 47 km od Bielska-Bialy a 27 km od Visly. Vila má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout a kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou. Chalupa Morávka 2 v Beskydech se nachází v Morávce v Moravskoslezském kraji a nabízí terasu a výhled na hory. Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 31 km.

Jiná ubytování ve městě Morávka

A&B Bungalovy

9,7

A&B Bungalovy

Ubytování (Prázdninový areál) A&B Bungalovy. A&B Bungalovy se nacházejí v Beskydech na klidném místě v Morávce, jsou prostorné, zařízené ve venkovském stylu a mají terasu. Ubytování A&B Bungalovy se nachází ve městě Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování A&B Bungalovy má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový areál A&B Bungalovy momentálně evidujeme 38 recenzí.

Pension Jízdárna

8,3

Pension Jízdárna

Ubytování (Penzion) Pension Jízdárna. Pension Jízdárna se nachází v Morávce a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Pension Jízdárna se nachází ve městě Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Holiday home Moravka

Holiday home Moravka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Moravka. Prázdninový dům Morávka se nachází v obci Morávka, 41 km od Ostravy. Prázdninový dům má 1 ložnici, obývací pokoj a kuchyň s troubou. Nechybí TV. Ubytování Holiday home Moravka se nachází ve městě Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Moravka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Morávka 1 v Beskydech

Chalupa Morávka 1 v Beskydech

Ubytování (Vila) Chalupa Morávka 1 v Beskydech. Chalupa Morávka 1 v Beskydech se nachází v Morávce a nabízí restauraci, zahradu a terasu. 27 km od Ustroně. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Morávka 1 v Beskydech se nachází ve městě Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chalupa Morávka

Chalupa Morávka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Morávka. Chalupa Morávka se nachází v Morávce, 26 km od Visly, a nabízí ubytování se zahradou. Nechybí ani terasa. Ubytování Chalupa Morávka se nachází ve městě Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).