Hledat

Ubytování

Chalet d' amour Prázdninový dům

Krasejovka 108, Kamenný Újezd, 370 07, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet d' amour. Nabízí sezónní venkovní bazén, wellness centrum a terasu. Chalet d' amour se nachází v Kamenném Újezdě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalet d' amour se nachází ve městě Kamenný Újezd (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Chalet d' amour

Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 11 km od Českého Krumlova a 12 km od Českých Budějovic. Prázdninový dům má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na bazén. V ubytování Chalet d' amour máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. K dispozici je také vířivka. Chalet d' amour má dětské hřiště. Chalet d' amour se nachází v Kamenném Újezdě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí sezónní venkovní bazén, wellness centrum a terasu.

Jiná ubytování ve městě Kamenný Újezd

Domek v Kosově

9

Domek v Kosově

Ubytování (Apartmán) Domek v Kosově. Domek v Kosově se nachází v Kamenném Újezdě a nabízí terasu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Domek v Kosově se nachází ve městě Kamenný Újezd (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Kameňák

8,8

Penzion Kameňák

Ubytování (Penzion) Penzion Kameňák. Penzion Kameňák se nachází v obci Kamenný Újezd, 9 km od Českých Budějovic. Zahrada zahrnuje dětské hřiště, basketbalové hřiště, posezení a gril. Ubytování Penzion Kameňák se nachází ve městě Kamenný Újezd (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Kameňák má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Kameňák momentálně evidujeme 108 recenzí.

Pension - Restaurant Bartochov

8,6

Pension - Restaurant Bartochov

Ubytování (Penzion – hostinec) Pension - Restaurant Bartochov. Tříhvězdičkový pension - restaurant Bartochov se nachází v Kamenném Újezdu. Nabízí úschovnu zavazadel, terasu, zahradu a dětské hřiště. Ubytování Pension - Restaurant Bartochov se nachází ve městě Kamenný Újezd (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension - Restaurant Bartochov má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion – hostinec Pension - Restaurant Bartochov momentálně evidujeme 262 recenzí.

Apartmány Radost

Apartmány Radost

Ubytování (Apartmán) Apartmány Radost. Apartmány Radost se nacházejí v Kamenném Újezdu a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled do zahrady. Ubytování Apartmány Radost se nachází ve městě Kamenný Újezd (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartmány Radost nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Relax na poloostrově

Relax na poloostrově

Ubytování (Prázdninové domy) Relax na poloostrově. Relax na poloostrově se nachází v Kamenném Újezdě a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Relax na poloostrově se nachází ve městě Kamenný Újezd (Česko - Jihočeský kraj).

Podkrovni apartman v soukromi s Fitness na venkove

Podkrovni apartman v soukromi s Fitness na venkove

Ubytování (Apartmán) Podkrovni apartman v soukromi s Fitness na venkove. Podkrovní apartmán v soukromí s Fitness na venkově se nachází v Kamenném Újezdu, 40 km od Guglwaldu. Ubytování Podkrovni apartman v soukromi s Fitness na venkove se nachází ve městě Kamenný Újezd (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Hugo

Apartmán Hugo

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hugo. Apartmán Hugo se nachází v Kamenném Újezdě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. V apartmánu je obývací pokoj a koupelna s vanou. Ubytování Apartmán Hugo se nachází ve městě Kamenný Újezd (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartmán Hugo nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.