Hledat

Ubytování

Cedrovka Bed and breakfast

Modrokamenná 334, Janské Lázně, 542 25, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Cedrovka. Cedrovka se nachází v Janských Lázních, jen pár kroků od vleku Košťálka 2 a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Cedrovka se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Cedrovka

Na letiště Pardubice je to 89 km. Cedrovka nabízí terasu. Cedrovka stojí nedaleko vleků Idyla, Formánek 3 a Formánek 2. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Hosté mohou relaxovat zahradě a v okolí se věnovat lyžování. Cedrovka se nachází v Janských Lázních, jen pár kroků od vleku Košťálka 2 a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Lyžování
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Cedrovka

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril Dodatečný poplatek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Lyžárna
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Janské Lázně

Apartman 300

9,9

Apartman 300

Ubytování (Apartmán) Apartman 300. Apartman 300 se nachází u lesa, 100 metrů od sjezdovky Duncan vhodné pro rodinné lyžování a 700 metrů od centra Janských Lázní. Ubytování Apartman 300 se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman 300 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman 300 momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmán U Lanovky

9,8

Apartmán U Lanovky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Lanovky. Apartmán U Lanovky sídlí v budově z roku 2009 v Jánských Lázních, pouhých 300 metrů od lanovky Černohorský Express, necelý 1 km od sjezdovky Protěž a 12... Ubytování Apartmán U Lanovky se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán U Lanovky má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán U Lanovky momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmány Karina

9,8

Apartmány Karina

Ubytování (Apartmán) Apartmány Karina. Apartmány Karina se nacházejí v Janských Lázních, 400 metrů od vleku Formánek 1 a Formánek 2. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou... Ubytování Apartmány Karina se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Karina má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Karina momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán Jestřáb

9,8

Apartmán Jestřáb

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jestřáb. Apartmán Jestřáb v Janských Lázních nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 600 metrů od lanovky Černohorský Express, 1,2 km od lanovky Protěž a 1,3 km od... Ubytování Apartmán Jestřáb se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Jestřáb má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Jestřáb momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmány U Kamínku

9,7

Apartmány U Kamínku

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Kamínku. Apartmány U Kamínku se nachází v budově z roku 2016 v Janských Lázních, pouhých 800 metrů od lanovky Černohorský Express a necelý 1 km od vleku Protěž. Ubytování Apartmány U Kamínku se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Kamínku má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány U Kamínku momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartmany Jana

9,7

Apartmany Jana

Ubytování (Apartmán) Apartmany Jana. Penzion Jana se nachází v Jánských Lázních, 200 metrů od lanovky Černohorský expres a 800 metrů od lyžařského areálu Protěž, a nabízí vlastní restauraci a... Ubytování Apartmany Jana se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmany Jana má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmany Jana momentálně evidujeme 81 recenzí.

Skipension

9,7

Skipension

Ubytování (Penzion) Skipension. Skipension se nachází v Janských Lázních, 200 metrů od Černohorského expresu, 700 metrů od lanovky Protěž, necelý 1 km od sjezdovky Formánek 1 a 11 minut... Ubytování Skipension se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stylový apartmán přímo u lanovky

9,7

Stylový apartmán přímo u lanovky

Ubytování (Apartmán) Stylový apartmán přímo u lanovky. Stylový apartmán přímo u lanovky se nachází v Janských Lázních, 500 metrů od lanovky Černohorský expres a 1,1 km od lanovky Protěž. Ubytování Stylový apartmán přímo u lanovky se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Stylový apartmán přímo u lanovky má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Stylový apartmán přímo u lanovky momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Jas

9,7

Penzion Jas

Ubytování (Penzion) Penzion Jas. Penzion Jas se nachází v Janských Lázních. Nabízí přímý přístup na sjezdovku, terasu, zahradu, zázemí pro grilování, sdílenou kuchyni i lounge, bezplatné... Ubytování Penzion Jas se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Sport

9,7

Chata Sport

Ubytování (Apartmány) Chata Sport. Chata Sport s restaurací se nachází v Janských Lázních. Ráno se podává snídaně formou bufetu. Chata Sport má terasu. Ubytování Chata Sport se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata - Srub Kašparáci

9,6

Chata - Srub Kašparáci

Ubytování (Penzion) Chata - Srub Kašparáci. Chata - Srub Kašparáci se nachází v Janských Lázních, 100 metrů od lyžařského vleku Košťálky 2, a nabízí možnost lyžování až k budově, zázemí pro grilování... Ubytování Chata - Srub Kašparáci se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 215 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata - Srub Kašparáci má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Chata - Srub Kašparáci momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartmány Jánky

9,6

Apartmány Jánky

Ubytování (Apartmán) Apartmány Jánky. Apartmány Jánky se nachází na klidném místě v Janských Lázních, 1 km od lyžařského areálu Černá Hora, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Apartmány Jánky se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Jánky má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Jánky momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartmán Jestřáb č.15

9,6

Apartmán Jestřáb č.15

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jestřáb č.15. Apartmán Jestřáb č.15 se nachází v Janských Lázních, 600 metrů od lanovky Černohorský Express a 1,2 od lanovky Protěž, a nabízí přímý přístup na sjezdovku,... Ubytování Apartmán Jestřáb č.15 se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Jestřáb č.15 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Jestřáb č.15 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartment 299

9,6

Apartment 299

Ubytování (Apartmán) Apartment 299. Apartmán 299 se nachází v Jánských Lázních, 800 metrů od lyžařského vleku Formánek 1. Ubytování Apartment 299 se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment 299 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment 299 momentálně evidujeme 80 recenzí.

Apartmán Zlatá Vyhlídka

9,6

Apartmán Zlatá Vyhlídka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zlatá Vyhlídka. Apartmán Zlatá Vyhlídka nabízí apartmány v bytovém domě 1 km od centra Jánských Lázní a 5 minut jízdy od lyžařského areálu Černá hora. Ubytování Apartmán Zlatá Vyhlídka se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Zlatá Vyhlídka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Zlatá Vyhlídka momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartmán Maruška

9,6

Apartmán Maruška

Ubytování (Apartmán) Apartmán Maruška. Apartmán Maruška se nachází v Janských Lázních, 300 metrů od lanovky Černohorský expres a necelý 1 km od vleku Protěž. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartmán Maruška se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Maruška má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Maruška momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Jestřáb 5 a 10

9,6

Apartmány Jestřáb 5 a 10

Ubytování (Apartmán) Apartmány Jestřáb 5 a 10. Apartmány Jestřáb 5 a 10 se nachází v Janských Lázních, 100 metrů od vleku Černohorský expres a 1,2 km od vleku Protěž. Ubytování Apartmány Jestřáb 5 a 10 se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Jestřáb 5 a 10 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Jestřáb 5 a 10 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Villa Jana

9,5

Villa Jana

Ubytování (Penzion) Villa Jana. Vila Jana je penzion situovaný v Janských Lázních, nedaleko lanovky Černohorský Express a vleku Formánek 1. Nabízí zahradu a prodej skipasů. Ubytování Villa Jana se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Jana má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Villa Jana momentálně evidujeme 62 recenzí.

Pension Valja

9,5

Pension Valja

Ubytování (Penzion) Pension Valja. Penzion Valja se nachází 50 metrů od lyžařského vleku a 200 metrů od kabinové lanovky na Černou horu. Má bezplatné Wi-Fi a zahradu s terasou. Ubytování Pension Valja se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Valja má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Valja momentálně evidujeme 444 recenzí.

Horský dům OLYMPIA

9,4

Horský dům OLYMPIA

Ubytování (Chata) Horský dům OLYMPIA. Hotel Horský dům OLYMPIA se nachází v Jánských Lázních v Královéhradeckém kraji, 16 km od města Karpacz a 14 km od Špindlerova Mlýnu. Ubytování Horský dům OLYMPIA se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský dům OLYMPIA má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Horský dům OLYMPIA momentálně evidujeme 160 recenzí.

Apartment Dvořáků

9,4

Apartment Dvořáků

Ubytování (Apartmán) Apartment Dvořáků. Apartment Dvořáků se nachází v klidné oblasti v Janských Lázních. Ubytování Apartment Dvořáků se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Dvořáků má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Dvořáků momentálně evidujeme 63 recenzí.

Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně

9,4

Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně. Apartmán Šestka u kabinové lanovky Jánské Lázně se nachází v Janských Lázních, jen 600 metrů od lanovky Černohorský expres a 1,2 km od lanovky Protěž. Ubytování Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně momentálně evidujeme 29 recenzí.

Hotel Vyhlídka

9,4

Hotel Vyhlídka

Ubytování (Hotel) Hotel Vyhlídka. Hotel Vyhlídka se nachází v Janských Lázních a nabízí wellness centrum, sluneční terasu a restauraci. Ubytování Hotel Vyhlídka se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Vyhlídka má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Vyhlídka momentálně evidujeme 221 recenzí.

Pension Janský Potok I.

9,4

Pension Janský Potok I.

Ubytování (Apartmán) Pension Janský Potok I.. Pension Janský Potok v Janských Lázních stojí 500 metrů od sjezdovek lyžařského letoviska Černá Hora a nabízí apartmány s možností vlastního stravování,... Ubytování Pension Janský Potok I. se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Janský Potok I. má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Pension Janský Potok I. momentálně evidujeme 329 recenzí.

Residence Ruth

9,4

Residence Ruth

Ubytování (Penzion) Residence Ruth. Residence Ruth je 3hvězdičkový penzion situovaný Janských Lázních, 100 metrů od lanovky Formánek 1 a 200 metrů od lanovky Formánek 2. Ubytování Residence Ruth se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Residence Ruth má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Residence Ruth momentálně evidujeme 119 recenzí.

Apartmánek U lanovky

9,4

Apartmánek U lanovky

Ubytování (Apartmán) Apartmánek U lanovky. Apartmánek U Lanovky se nachází v Janských Lázních, 42 km od města Karpacz. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartmánek U lanovky se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmánek U lanovky má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmánek U lanovky momentálně evidujeme 60 recenzí.

Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky

9,4

Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky. Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky se nachází v Janských Lázních, 600 metrů od lanovky Černohorský express a 1,2 km od lanovky Protěž. Ubytování Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion Kamínek

9,4

Penzion Kamínek

Ubytování (Penzion) Penzion Kamínek. Penzion Kamínek se nachází v Janských Lázních, vstupní brány do Krkonošského národního parku, a jen 300 metrů od lyžařského vleku Protěž. Ubytování Penzion Kamínek se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kamínek má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Kamínek momentálně evidujeme 129 recenzí.

Chalupa u Smrčiny

9,3

Chalupa u Smrčiny

Ubytování (Penzion) Chalupa u Smrčiny. Penzion Chalupa U Smrčiny se nachází ve městě Janské Lázně a nabízí zahradu, terasu i možnost lyžování až k budově. Ubytování Chalupa u Smrčiny se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa u Smrčiny má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Chalupa u Smrčiny momentálně evidujeme 95 recenzí.

Hotel Lesní dům

9,3

Hotel Lesní dům

Ubytování (Hotel) Hotel Lesní dům. Hotel Lesní dům se nachází v Janských Lázních v Krkonošském národním parku a má venkovní bazén. Ubytování Hotel Lesní dům se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Lesní dům má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Lesní dům momentálně evidujeme 207 recenzí.

Kiosek U Staré Lanovky

9,3

Kiosek U Staré Lanovky

Ubytování (Bed and breakfast) Kiosek U Staré Lanovky. Kiosek U Staré Lanovky se nachází na vrcholu Černé hory, 300 metrů od 8sedačkové lanovky a nedaleko lyžařského střediska Černá hora-Pec. Ubytování Kiosek U Staré Lanovky se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Kiosek U Staré Lanovky má celkové hodnocení 9,3. Pro Bed and breakfast Kiosek U Staré Lanovky momentálně evidujeme 14 recenzí.

Pension Janský Potok II.

9,3

Pension Janský Potok II.

Ubytování (Apartmán) Pension Janský Potok II.. Penzion Janský Potok II. se nachází v Janských Lázních, 500 metrů od sjezdovek ve ski areálu Černá hora a nabízí ubytování s možností vlastního stravování... Ubytování Pension Janský Potok II. se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Janský Potok II. má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Pension Janský Potok II. momentálně evidujeme 393 recenzí.

Penzion Duncan

9,3

Penzion Duncan

Ubytování (Penzion) Penzion Duncan. Penzion Duncan se nachází na klidném místě v Janských Lázních, vedle lyžařských vleků, a nabízí vlastní bezplatné parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Duncan se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Duncan má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Duncan momentálně evidujeme 295 recenzí.

Penzion Martin

9,2

Penzion Martin

Ubytování (Penzion) Penzion Martin. Penzion Martin se nachází v Jánských Lázních, 16 km od města Karpacz, a nabízí dětské hřiště, krytý bazén a prostředí bez alergenů. Ubytování Penzion Martin se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Martin má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Martin momentálně evidujeme 84 recenzí.

Dum Eva

9,2

Dum Eva

Ubytování (Penzion) Dum Eva. Dům Eva se nachází v Janských Lázních, v blízkosti sjezdovek Protěž, Formánek 1 a 300 metrů od sjezdovek Formánek 2 a Idyla, a nabízí bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Dum Eva se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Dum Eva má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Dum Eva momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzion Hainiš

9,2

Penzion Hainiš

Ubytování (Penzion) Penzion Hainiš. Penzion Hainiš se nachází v Janských Lázních, nedaleko lanovek Formánek 1 a Formánek 2, 400 metrů od lanovky Idyla a 600 metrů od lanovky Formánek 3. Ubytování Penzion Hainiš se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Hainiš má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Hainiš momentálně evidujeme 89 recenzí.

Krkonošská chata Viktorka

9,2

Krkonošská chata Viktorka

Ubytování (Penzion) Krkonošská chata Viktorka. Krkonošská chata Viktorka se nachází v Janských Lázních a nabízí bar. Všechny pokoje v tomto penzionu zahrnují rychlovarnou konvici. Ubytování Krkonošská chata Viktorka se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Julie 2

9,2

Julie 2

Ubytování (Apartmán) Julie 2. Julie 2 se nachází v Janských Lázních, 600 metrů od lanovky Černohorský express a 1,2 km od lanovky Protěž. Ubytování Julie 2 se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Julie 2 má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Julie 2 momentálně evidujeme 22 recenzí.

Kábrtova bouda

9,2

Kábrtova bouda

Ubytování (Chata) Kábrtova bouda. Kábrtová bouda se nachází na vrcholu Černé hory, 350 metrů od rozhledny Černá hora, a nabízí bezplatné Wi-Fi, dodávku potravin a na požádání také snídaně. Ubytování Kábrtova bouda se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kábrtova bouda má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Kábrtova bouda momentálně evidujeme 39 recenzí.

HARMONY Apartment

9,1

HARMONY Apartment

Ubytování (Apartmán) HARMONY Apartment. Apartmán HARMONY se nachází v Janských Lázních, 600 metrů od lanovky Černohorský Express, 1,2 km od lanovky Protěž a 1,3 km od lyžařského vleku Formánek 1. Ubytování HARMONY Apartment se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování HARMONY Apartment má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán HARMONY Apartment momentálně evidujeme 12 recenzí.

Villa Ludmila

9,1

Villa Ludmila

Ubytování (Penzion) Villa Ludmila. Villa Ludmila se nachází v Janských Lázních v Krkonošském národním parku, pouhých 5 minut chůze od lázeňské kolonády. Ubytování Villa Ludmila se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmánek Protěž

9,1

Apartmánek Protěž

Ubytování (Apartmán) Apartmánek Protěž. Apartmánek Protěž se nachází v Jánských Lázních, 17 km od města Karpacz. Apartmán má přímý přístup na balkon, 1 ložnici, plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Ubytování Apartmánek Protěž se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmánek Protěž má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmánek Protěž momentálně evidujeme 24 recenzí.

Pension Adrie

9,1

Pension Adrie

Ubytování (Penzion) Pension Adrie. Pension Adrie stojí 50 metrů od skiareálu Černá Hora a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Přímo před budovou sídlí lyžařská škola. Ubytování Pension Adrie se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Adrie má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pension Adrie momentálně evidujeme 131 recenzí.

Apartmán Janské lázně

9

Apartmán Janské lázně

Ubytování (Apartmán) Apartmán Janské lázně. Apartmán Janské Lázně se nachází v Jánských Lázních, 400 metrů od lyžařských vleků Formánek 1 a 2 a 500 metrů od vleku Formánek 3. Ubytování Apartmán Janské lázně se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Janské lázně má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Janské lázně momentálně evidujeme 13 recenzí.

Vila Kafka****

9

Vila Kafka****

Ubytování (Vila) Vila Kafka****. Toto ubytování se nachází v Janských Lázních, 17 km od Karpacze a 42 km od Špindlerova Mlýna, a nabízí výhled na hory. Ubytování Vila Kafka**** se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Kafka**** má celkové hodnocení 9. Pro Vila Vila Kafka**** momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartman Kamila

9

Apartman Kamila

Ubytování (Apartmán) Apartman Kamila. Apartmán Kamila se nachází v Jánských Lázních, pouhých 300 metrů od lanovky Černohorský Express, necelý 1 km od penzionu Protěž a 12 minut chůze od... Ubytování Apartman Kamila se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Kamila má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartman Kamila momentálně evidujeme 51 recenzí.

Hotel Zátiší

8,9

Hotel Zátiší

Ubytování (Hotel) Hotel Zátiší. Hotel Zátiší se nachází v Jánských Lázních, jen několik kroků od lanovky Černohorský Express a nabízí přístup až k ubytování na lyžích, zahradu a terasu. Ubytování Hotel Zátiší se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zátiší má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Zátiší momentálně evidujeme 239 recenzí.

Hotel U Kabinky

8,9

Hotel U Kabinky

Ubytování (Hotel) Hotel U Kabinky. Čtyřhvězdičkový hotel U Kabinky se nachází v Janských Lázních, 100 metrů od lyžařského vleku Černá Hora, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi dostupné ve... Ubytování Hotel U Kabinky se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Kabinky má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel U Kabinky momentálně evidujeme 79 recenzí.

Marianum JL,s.r.o.

8,9

Marianum JL,s.r.o.

Ubytování (Penzion) Marianum JL,s.r.o.. Marianum JL, s.r.o. se nachází v Janských Lázních. Nabízí sdílenou kuchyni, dětský klub, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a soukromé parkoviště za... Ubytování Marianum JL,s.r.o. se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Večernice

8,8

Hotel Večernice

Ubytování (Hotel) Hotel Večernice. Tříhvězdičkový Hotel Večernice stojí v Janských Lázních, v blízkosti lyžařských vleků Košťálka 2 a Idyla, a poskytuje dětské hřiště a přepážku s... Ubytování Hotel Večernice se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Večernice má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Večernice momentálně evidujeme 146 recenzí.

Hotel Arnika

8,8

Hotel Arnika

Ubytování (Hotel) Hotel Arnika. Hotel Arnika se nachází v malém lázeňském městečku Janské Lázně, 5 minut chůze od jeho centra a lázeňské kolonády a 400 metrů od lyžařského areálu Černá... Ubytování Hotel Arnika se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Arnika má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Arnika momentálně evidujeme 249 recenzí.