Hledat

Ubytování

Apartmán 18 - Jestřáb Apartmán

Luční 348 Jestřáb - Apartmán 18, Janské Lázně, 542 25, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán 18 - Jestřáb. Ubytování se nachází v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji. Apartmán 18 - Jestřáb má balkon. 47 km od Zagórze Śląskie. Ubytování Apartmán 18 - Jestřáb se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Apartmán 18 - Jestřáb

Apartmán je vzdálený 16 km od města Karpacz a 28 km od města Szklarska Poręba. Na letiště Pardubice je to 90 km. 47 km od Zagórze Śląskie. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a koupelnu se sprchou. Apartmán 18 - Jestřáb má balkon. V okolí se lze věnovat pěší turistice a lyžování. Ubytování se nachází v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji. Na místě je k dispozici půjčovna lyžařského vybavení, prodej skipasů a možnost lyžování přímo od budovy.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Lázně a wellness
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Lyžování
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Janské Lázně

Cedrovka

9,9

Cedrovka

Ubytování (Bed and breakfast) Cedrovka. Cedrovka se nachází v Janských Lázních, jen pár kroků od vleku Košťálka 2 a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Cedrovka se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartman 300

9,9

Apartman 300

Ubytování (Apartmán) Apartman 300. Apartman 300 se nachází u lesa, 100 metrů od sjezdovky Duncan vhodné pro rodinné lyžování a 700 metrů od centra Janských Lázní. Ubytování Apartman 300 se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartman 300 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman 300 momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmán U Lanovky

9,8

Apartmán U Lanovky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Lanovky. Apartmán U Lanovky sídlí v budově z roku 2009 v Jánských Lázních, pouhých 300 metrů od lanovky Černohorský Express, necelý 1 km od sjezdovky Protěž a 12... Ubytování Apartmán U Lanovky se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán U Lanovky má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán U Lanovky momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmány Karina

9,8

Apartmány Karina

Ubytování (Apartmán) Apartmány Karina. Apartmány Karina se nacházejí v Janských Lázních, 400 metrů od vleku Formánek 1 a Formánek 2. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou... Ubytování Apartmány Karina se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Karina má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Karina momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán Jestřáb

9,8

Apartmán Jestřáb

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jestřáb. Apartmán Jestřáb v Janských Lázních nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 600 metrů od lanovky Černohorský Express, 1,2 km od lanovky Protěž a 1,3 km od... Ubytování Apartmán Jestřáb se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Jestřáb má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Jestřáb momentálně evidujeme 15 recenzí.

Skipension

9,7

Skipension

Ubytování (Penzion) Skipension. Skipension se nachází v Janských Lázních, 200 metrů od Černohorského expresu, 700 metrů od lanovky Protěž, necelý 1 km od sjezdovky Formánek 1 a 11 minut... Ubytování Skipension se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány U Kamínku

9,7

Apartmány U Kamínku

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Kamínku. Apartmány U Kamínku se nachází v budově z roku 2016 v Janských Lázních, pouhých 800 metrů od lanovky Černohorský Express a necelý 1 km od vleku Protěž. Ubytování Apartmány U Kamínku se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány U Kamínku má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány U Kamínku momentálně evidujeme 37 recenzí.

Penzion Jas

9,7

Penzion Jas

Ubytování (Penzion) Penzion Jas. Penzion Jas se nachází v Janských Lázních. Nabízí přímý přístup na sjezdovku, terasu, zahradu, zázemí pro grilování, sdílenou kuchyni i lounge, bezplatné... Ubytování Penzion Jas se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj).

Stylový apartmán přímo u lanovky

9,7

Stylový apartmán přímo u lanovky

Ubytování (Apartmán) Stylový apartmán přímo u lanovky. Stylový apartmán přímo u lanovky se nachází v Janských Lázních, 500 metrů od lanovky Černohorský expres a 1,1 km od lanovky Protěž. Ubytování Stylový apartmán přímo u lanovky se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Stylový apartmán přímo u lanovky má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Stylový apartmán přímo u lanovky momentálně evidujeme 15 recenzí.

Chata Sport

9,7

Chata Sport

Ubytování (Apartmány) Chata Sport. Chata Sport s restaurací se nachází v Janských Lázních. Ráno se podává snídaně formou bufetu. Chata Sport má terasu. Ubytování Chata Sport se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj).

Pardubické boudy

9,7

Pardubické boudy

Ubytování (Chata) Pardubické boudy. Pardubické boudy se nachází v Janských Lázních a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. 47 km od Zagórze Śląskie. Ubytování Pardubické boudy se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata - Srub Kašparáci

9,6

Chata - Srub Kašparáci

Ubytování (Penzion) Chata - Srub Kašparáci. Chata - Srub Kašparáci se nachází v Janských Lázních, 100 metrů od lyžařského vleku Košťálky 2, a nabízí možnost lyžování až k budově, zázemí pro grilování... Ubytování Chata - Srub Kašparáci se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chata - Srub Kašparáci má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Chata - Srub Kašparáci momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartmán Jestřáb č.15

9,6

Apartmán Jestřáb č.15

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jestřáb č.15. Apartmán Jestřáb č.15 se nachází v Janských Lázních, 600 metrů od lanovky Černohorský Express a 1,2 od lanovky Protěž, a nabízí přímý přístup na sjezdovku,... Ubytování Apartmán Jestřáb č.15 se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Jestřáb č.15 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Jestřáb č.15 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartment 299

9,6

Apartment 299

Ubytování (Apartmán) Apartment 299. Apartmán 299 se nachází v Jánských Lázních, 800 metrů od lyžařského vleku Formánek 1. Ubytování Apartment 299 se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment 299 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment 299 momentálně evidujeme 80 recenzí.

Apartmány Jánky

9,6

Apartmány Jánky

Ubytování (Apartmán) Apartmány Jánky. Apartmány Jánky se nachází na klidném místě v Janských Lázních, 1 km od lyžařského areálu Černá Hora, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Apartmány Jánky se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Jánky má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Jánky momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartmán Zlatá Vyhlídka

9,6

Apartmán Zlatá Vyhlídka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zlatá Vyhlídka. Apartmán Zlatá Vyhlídka nabízí apartmány v bytovém domě 1 km od centra Jánských Lázní a 5 minut jízdy od lyžařského areálu Černá hora. Ubytování Apartmán Zlatá Vyhlídka se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Zlatá Vyhlídka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Zlatá Vyhlídka momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartmán Maruška

9,6

Apartmán Maruška

Ubytování (Apartmán) Apartmán Maruška. Apartmán Maruška se nachází v Janských Lázních, 300 metrů od lanovky Černohorský expres a necelý 1 km od vleku Protěž. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartmán Maruška se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Maruška má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Maruška momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Jestřáb 5 a 10

9,6

Apartmány Jestřáb 5 a 10

Ubytování (Apartmán) Apartmány Jestřáb 5 a 10. Apartmány Jestřáb 5 a 10 se nachází v Janských Lázních, 100 metrů od vleku Černohorský expres a 1,2 km od vleku Protěž. Ubytování Apartmány Jestřáb 5 a 10 se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Jestřáb 5 a 10 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Jestřáb 5 a 10 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Villa Jana

9,5

Villa Jana

Ubytování (Penzion) Villa Jana. Vila Jana je penzion situovaný v Janských Lázních, nedaleko lanovky Černohorský Express a vleku Formánek 1. Nabízí zahradu a prodej skipasů. Ubytování Villa Jana se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Villa Jana má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Villa Jana momentálně evidujeme 62 recenzí.

Pension Valja

9,5

Pension Valja

Ubytování (Penzion) Pension Valja. Penzion Valja se nachází 50 metrů od lyžařského vleku a 200 metrů od kabinové lanovky na Černou horu. Má bezplatné Wi-Fi a zahradu s terasou. Ubytování Pension Valja se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Valja má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Valja momentálně evidujeme 444 recenzí.

Horský dům OLYMPIA

9,4

Horský dům OLYMPIA

Ubytování (Chata) Horský dům OLYMPIA. Hotel Horský dům OLYMPIA se nachází v Jánských Lázních v Královéhradeckém kraji, 16 km od města Karpacz a 14 km od Špindlerova Mlýnu. Ubytování Horský dům OLYMPIA se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Horský dům OLYMPIA má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Horský dům OLYMPIA momentálně evidujeme 160 recenzí.

Apartment Dvořáků

9,4

Apartment Dvořáků

Ubytování (Apartmán) Apartment Dvořáků. Apartment Dvořáků se nachází v klidné oblasti v Janských Lázních. Ubytování Apartment Dvořáků se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Dvořáků má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Dvořáků momentálně evidujeme 63 recenzí.

Hotel Vyhlídka

9,4

Hotel Vyhlídka

Ubytování (Hotel) Hotel Vyhlídka. Hotel Vyhlídka se nachází v Janských Lázních a nabízí wellness centrum, sluneční terasu a restauraci. Ubytování Hotel Vyhlídka se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Vyhlídka má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Vyhlídka momentálně evidujeme 221 recenzí.

Pension Janský Potok I.

9,4

Pension Janský Potok I.

Ubytování (Apartmán) Pension Janský Potok I.. Pension Janský Potok v Janských Lázních stojí 500 metrů od sjezdovek lyžařského letoviska Černá Hora a nabízí apartmány s možností vlastního stravování,... Ubytování Pension Janský Potok I. se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Janský Potok I. má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Pension Janský Potok I. momentálně evidujeme 329 recenzí.

Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně

9,4

Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně. Apartmán Šestka u kabinové lanovky Jánské Lázně se nachází v Janských Lázních, jen 600 metrů od lanovky Černohorský expres a 1,2 km od lanovky Protěž. Ubytování Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Šestka - u kabinové lanovky Jánské Lázně momentálně evidujeme 29 recenzí.

Residence Ruth

9,4

Residence Ruth

Ubytování (Penzion) Residence Ruth. Residence Ruth je 3hvězdičkový penzion situovaný Janských Lázních, 100 metrů od lanovky Formánek 1 a 200 metrů od lanovky Formánek 2. Ubytování Residence Ruth se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Residence Ruth má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Residence Ruth momentálně evidujeme 119 recenzí.

Apartmánek U lanovky

9,4

Apartmánek U lanovky

Ubytování (Apartmán) Apartmánek U lanovky. Apartmánek U Lanovky se nachází v Janských Lázních, 42 km od města Karpacz. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartmánek U lanovky se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmánek U lanovky má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmánek U lanovky momentálně evidujeme 60 recenzí.

Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky

9,4

Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky. Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky se nachází v Janských Lázních, 600 metrů od lanovky Černohorský express a 1,2 km od lanovky Protěž. Ubytování Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Jestřáb č. 23 - u kabinky momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion Kamínek

9,4

Penzion Kamínek

Ubytování (Penzion) Penzion Kamínek. Penzion Kamínek se nachází v Janských Lázních, vstupní brány do Krkonošského národního parku, a jen 300 metrů od lyžařského vleku Protěž. Ubytování Penzion Kamínek se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Kamínek má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Kamínek momentálně evidujeme 129 recenzí.

Chalupa u Smrčiny

9,3

Chalupa u Smrčiny

Ubytování (Penzion) Chalupa u Smrčiny. Penzion Chalupa U Smrčiny se nachází ve městě Janské Lázně a nabízí zahradu, terasu i možnost lyžování až k budově. Ubytování Chalupa u Smrčiny se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chalupa u Smrčiny má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Chalupa u Smrčiny momentálně evidujeme 95 recenzí.

Hotel Lesní dům

9,3

Hotel Lesní dům

Ubytování (Hotel) Hotel Lesní dům. Hotel Lesní dům se nachází v Janských Lázních v Krkonošském národním parku a má venkovní bazén. Ubytování Hotel Lesní dům se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Lesní dům má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Lesní dům momentálně evidujeme 207 recenzí.

Pension Janský Potok II.

9,3

Pension Janský Potok II.

Ubytování (Apartmán) Pension Janský Potok II.. Penzion Janský Potok II. se nachází v Janských Lázních, 500 metrů od sjezdovek ve ski areálu Černá hora a nabízí ubytování s možností vlastního stravování... Ubytování Pension Janský Potok II. se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Janský Potok II. má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Pension Janský Potok II. momentálně evidujeme 393 recenzí.

Penzion Duncan

9,3

Penzion Duncan

Ubytování (Penzion) Penzion Duncan. Penzion Duncan se nachází na klidném místě v Janských Lázních, vedle lyžařských vleků, a nabízí vlastní bezplatné parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Duncan se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Duncan má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Duncan momentálně evidujeme 295 recenzí.

Penzion Hainiš

9,2

Penzion Hainiš

Ubytování (Penzion) Penzion Hainiš. Penzion Hainiš se nachází v Janských Lázních, nedaleko lanovek Formánek 1 a Formánek 2, 400 metrů od lanovky Idyla a 600 metrů od lanovky Formánek 3. Ubytování Penzion Hainiš se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Hainiš má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Hainiš momentálně evidujeme 89 recenzí.

Krkonošská chata Viktorka

9,2

Krkonošská chata Viktorka

Ubytování (Penzion) Krkonošská chata Viktorka. Krkonošská chata Viktorka se nachází v Janských Lázních a nabízí bar. Všechny pokoje v tomto penzionu zahrnují rychlovarnou konvici. Ubytování Krkonošská chata Viktorka se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj).

Julie 2

9,2

Julie 2

Ubytování (Apartmán) Julie 2. Julie 2 se nachází v Janských Lázních, 600 metrů od lanovky Černohorský express a 1,2 km od lanovky Protěž. Ubytování Julie 2 se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Julie 2 má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Julie 2 momentálně evidujeme 22 recenzí.

Kábrtova bouda

9,2

Kábrtova bouda

Ubytování (Chata) Kábrtova bouda. Kábrtová bouda se nachází na vrcholu Černé hory, 350 metrů od rozhledny Černá hora, a nabízí bezplatné Wi-Fi, dodávku potravin a na požádání také snídaně. Ubytování Kábrtova bouda se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Kábrtova bouda má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Kábrtova bouda momentálně evidujeme 39 recenzí.

Villa Ludmila

9,1

Villa Ludmila

Ubytování (Penzion) Villa Ludmila. Villa Ludmila se nachází v Janských Lázních v Krkonošském národním parku, pouhých 5 minut chůze od lázeňské kolonády. Ubytování Villa Ludmila se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj).

HARMONY Apartment

9,1

HARMONY Apartment

Ubytování (Apartmán) HARMONY Apartment. Apartmán HARMONY se nachází v Janských Lázních, 600 metrů od lanovky Černohorský Express, 1,2 km od lanovky Protěž a 1,3 km od lyžařského vleku Formánek 1. Ubytování HARMONY Apartment se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování HARMONY Apartment má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán HARMONY Apartment momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmánek Protěž

9,1

Apartmánek Protěž

Ubytování (Apartmán) Apartmánek Protěž. Apartmánek Protěž se nachází v Jánských Lázních, 17 km od města Karpacz. Apartmán má přímý přístup na balkon, 1 ložnici, plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Ubytování Apartmánek Protěž se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmánek Protěž má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmánek Protěž momentálně evidujeme 24 recenzí.

Pension Adrie

9,1

Pension Adrie

Ubytování (Penzion) Pension Adrie. Pension Adrie stojí 50 metrů od skiareálu Černá Hora a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Přímo před budovou sídlí lyžařská škola. Ubytování Pension Adrie se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Adrie má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pension Adrie momentálně evidujeme 131 recenzí.

Apartmán Janské lázně

9

Apartmán Janské lázně

Ubytování (Apartmán) Apartmán Janské lázně. Apartmán Janské Lázně se nachází v Jánských Lázních, 400 metrů od lyžařských vleků Formánek 1 a 2 a 500 metrů od vleku Formánek 3. Ubytování Apartmán Janské lázně se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Janské lázně má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Janské lázně momentálně evidujeme 13 recenzí.

Vila Kafka****

9

Vila Kafka****

Ubytování (Vila) Vila Kafka****. Toto ubytování se nachází v Janských Lázních, 17 km od Karpacze a 42 km od Špindlerova Mlýna, a nabízí výhled na hory. Ubytování Vila Kafka**** se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Vila Kafka**** má celkové hodnocení 9. Pro Vila Vila Kafka**** momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartman Kamila

9

Apartman Kamila

Ubytování (Apartmán) Apartman Kamila. Apartmán Kamila se nachází v Jánských Lázních, pouhých 300 metrů od lanovky Černohorský Express, necelý 1 km od penzionu Protěž a 12 minut chůze od... Ubytování Apartman Kamila se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartman Kamila má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartman Kamila momentálně evidujeme 51 recenzí.

Apartmány U Švýcarského dvora

8,9

Apartmány U Švýcarského dvora

Ubytování (Privát) Apartmány U Švýcarského dvora. Apartmány U Švýcarského dvora se nachází v Janských Lázních, 45 km od Zagórze Śląskie, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Švýcarského dvora se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Zátiší

8,9

Hotel Zátiší

Ubytování (Hotel) Hotel Zátiší. Hotel Zátiší se nachází v Jánských Lázních, jen několik kroků od lanovky Černohorský Express a nabízí přístup až k ubytování na lyžích, zahradu a terasu. Ubytování Hotel Zátiší se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Zátiší má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Zátiší momentálně evidujeme 239 recenzí.

Hotel U Kabinky

8,9

Hotel U Kabinky

Ubytování (Hotel) Hotel U Kabinky. Čtyřhvězdičkový hotel U Kabinky se nachází v Janských Lázních, 100 metrů od lyžařského vleku Černá Hora, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi dostupné ve... Ubytování Hotel U Kabinky se nachází ve městě Janské Lázně (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel U Kabinky má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel U Kabinky momentálně evidujeme 79 recenzí.