Hledat

Ubytování

Casa Vuelta a Casa by Totiaran Prázdninový dům

Deth Remei 11, 25599 Arties, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vuelta a Casa by Totiaran. Offering free WiFi and mountain views, Casa Vuelta a Casa by Totiaran is an accommodation situated in Arties. Ubytování Casa Vuelta a Casa by Totiaran se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Vuelta a Casa by Totiaran

Offering free WiFi and mountain views, Casa Vuelta a Casa by Totiaran is an accommodation situated in Arties. Baqueira-Beret is 9 km from the holiday home, while Vielha is 7 km from the property. The property has river views and is 41 km from Luchon. Towels and bed linen are available. The holiday home features 4 bedrooms, a TV, an equipped kitchen with a dishwasher and a microwave, a washing machine, and 4 bathrooms with a shower.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Casa Vuelta a Casa by Totiaran

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Toustovač
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Vana
 • Sprcha
 • Krb
 • TV
 • Topení
 • Žehlicí potřeby
 • Žehlička
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy
 • Výhled na hory
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Arties

Casa Aranesa

9,5

Casa Aranesa

Ubytování (Apartmán) Casa Aranesa. Located in Arties in the Catalonia region, Casa Aranesa has a patio and garden views. Ubytování Casa Aranesa se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luderna - Dúplex Nòdes II

9,3

Luderna - Dúplex Nòdes II

Ubytování (Prázdninový dům) Luderna - Dúplex Nòdes II. Luderna - Dúplex Nòdes II is situated in Arties. The accommodation is 41 km from Luchon. Ubytování Luderna - Dúplex Nòdes II se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Val Arties 3 by FeelFree Rentals

9,2

Val Arties 3 by FeelFree Rentals

Ubytování (Apartmán) Val Arties 3 by FeelFree Rentals. Located 5 km from Baqueira-Beret, Val Arties 3 by FeelFree Rentals offers accommodation in Arties. The unit is 47 km from Saint-Lary-Soulan. Ubytování Val Arties 3 by FeelFree Rentals se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arties Luxury Apartments Garaje taquilla parking Vall Ruda

9,1

Arties Luxury Apartments Garaje taquilla parking Vall Ruda

Ubytování (Apartmány) Arties Luxury Apartments Garaje taquilla parking Vall Ruda. Arties Luxury Apartments Garaje taquilla parking Vall Ruda se nachází v Arties, 9 km od Baqueira-Beret, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Arties Luxury Apartments Garaje taquilla parking Vall Ruda se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arties II

9,1

Arties II

Ubytování (Apartmán) Arties II. Set in Arties, Arties II offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property has mountain views and is 41 km from Luchon. Ubytování Arties II se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Besiberri

9,1

Besiberri

Ubytování (Hotel) Besiberri. Mountain views, a free Wi-Fi zone and an inviting lounge bar with an open fireplace are offered at this charming family-run hotel. Ubytování Besiberri se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luderna - Apartamento Codiero

9

Luderna - Apartamento Codiero

Ubytování (Apartmán) Luderna - Apartamento Codiero. Located in Arties, Luderna - Apartamento Codiero provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Luderna - Apartamento Codiero se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Val Arties 2 by FeelFree Rentals

9

Val Arties 2 by FeelFree Rentals

Ubytování (Apartmán) Val Arties 2 by FeelFree Rentals. Val Arties 2 by FeelFree Rentals is located in Arties. The accommodation is 41 km from Luchon. Ubytování Val Arties 2 by FeelFree Rentals se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Deth Camin Reiau

8,9

Apartamentos Deth Camin Reiau

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Deth Camin Reiau. Apartamentos Deth Camin Reiau se nachází ve městě Arties, v jednom z nejkouzelnějších měst v údolí Arán. Ubytování Apartamentos Deth Camin Reiau se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Spa Casa Irene

8,9

Hotel & Spa Casa Irene

Ubytování (Hotel) Hotel & Spa Casa Irene. The Hotel Casa Irene is located in Arties, in the heart of the Val d’Aran. It has a spa, a restaurant, and the Baqueira-Beret ski slopes are 6 km away. Ubytování Hotel & Spa Casa Irene se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Calle Remedios

8,7

Calle Remedios

Ubytování (Apartmán) Calle Remedios. Calle Remedios se nachází v Arties. 9 km od Baqueira-Beret. Ubytování Calle Remedios se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luderna - Apartamento con jardín Pleta de Arties Montardo

8,7

Luderna - Apartamento con jardín Pleta de Arties Montardo

Ubytování (Apartmán) Luderna - Apartamento con jardín Pleta de Arties Montardo. Situated in Arties in the Catalonia region, Luderna - Apartamento con jardín Pleta de Arties Montardo features a balcony and garden views. Ubytování Luderna - Apartamento con jardín Pleta de Arties Montardo se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Era Yerla D'arties

8,5

Camping Era Yerla D'arties

Ubytování (Kemp) Camping Era Yerla D'arties. Set in Arties, 40 km from Luchon, Camping Era Yerla D'arties offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Camping Era Yerla D'arties se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arties Casa Aranesa I

8,2

Arties Casa Aranesa I

Ubytování (Apartmán) Arties Casa Aranesa I. Arties Casa Aranesa I is located in Arties. The apartment features mountain views and is 41 km from Luchon. Ubytování Arties Casa Aranesa I se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parador de Artíes

8,2

Parador de Artíes

Ubytování (Hotel) Parador de Artíes. Z tohoto půvabného historického ubytovacího zařízení Parador budete mít úchvatný výhled na horskou krajinu Val d'Arán. Ubytování Parador de Artíes se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTO ARTIES

8

APARTAMENTO ARTIES

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO ARTIES. Set in Arties in the Catalonia region, APARTAMENTO ARTIES has a patio and garden views. Ubytování APARTAMENTO ARTIES se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luderna - Apartamento con jardín Crabera

7,8

Luderna - Apartamento con jardín Crabera

Ubytování (Apartmán) Luderna - Apartamento con jardín Crabera. Luderna - Apartamento con jardín Crabera se nachází v Arties a nabízí terasu. 25 km od Luchonu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Luderna - Apartamento con jardín Crabera se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ARTIES V

7,7

ARTIES V

Ubytování (Apartmán) ARTIES V. Located in Arties in the Catalonia region, ARTIES V features a balcony and city views. Ubytování ARTIES V se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Edelweiss

7,7

Hotel Edelweiss

Ubytování (Hotel) Hotel Edelweiss. Hotel Edelweiss is in Arties, in the Aran Valley. Just a 5-minute drive from Baqueira-Beret Ski Resort, it offers free ski storage. Ubytování Hotel Edelweiss se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arties apartamento Bahn

Arties apartamento Bahn

Ubytování (Apartmán) Arties apartamento Bahn. Arties apartamento Bahn is located in Arties. The property features mountain views and is 6 km from Vielha. Ubytování Arties apartamento Bahn se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko).

Val Arties 1 by FeelFree Rentals

Val Arties 1 by FeelFree Rentals

Ubytování (Apartmán) Val Arties 1 by FeelFree Rentals. Val Arties 1 by FeelFree Rentals is set in Arties. The accommodation is 41 km from Luchon. Ubytování Val Arties 1 by FeelFree Rentals se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duplex Vall dAran Baqueira para nieve ski y deportes aventura en verano

Duplex Vall dAran Baqueira para nieve ski y deportes aventura en verano

Ubytování (Apartmán) Duplex Vall dAran Baqueira para nieve ski y deportes aventura en verano. Duplex Vall dAran Baqueira para nieve ski y deportes aventura en verano se nachází v obci Arties v Katalánsku. Má balkon a výhled na hory. 25 km od... Ubytování Duplex Vall dAran Baqueira para nieve ski y deportes aventura en verano se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liat by Totiaran

Liat by Totiaran

Ubytování (Apartmán) Liat by Totiaran. Liat by Totiaran is located in Arties. The property features mountain views and is 9 km from Baqueira-Beret. Ubytování Liat by Totiaran se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arties 3 habitaciones

Arties 3 habitaciones

Ubytování (Apartmán) Arties 3 habitaciones. Arties 3 habitaciones se nachází v obci Arties v Katalánsku a nabízí balkon. 25 km od Luchonu. Ubytování Arties 3 habitaciones se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 33 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Banhs de Arties by FeelFree Rentals

Banhs de Arties by FeelFree Rentals

Ubytování (Prázdninový dům) Banhs de Arties by FeelFree Rentals. Situated in Arties in the Catalonia region, Banhs de Arties by FeelFree Rentals features a balcony. Ubytování Banhs de Arties by FeelFree Rentals se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Es Pletieus by Totiaran

Casa Es Pletieus by Totiaran

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Es Pletieus by Totiaran. Casa Es Pletieus by Totiaran is located in Arties. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Casa Es Pletieus by Totiaran se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luderna - Casa Pleta de Arties Pruedo

Luderna - Casa Pleta de Arties Pruedo

Ubytování (Prázdninový dům) Luderna - Casa Pleta de Arties Pruedo. Luderna - Casa Pleta de Arties Pruedo is set in Arties. Ubytování Luderna - Casa Pleta de Arties Pruedo se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luderna - Dúplex Eth Taro

Luderna - Dúplex Eth Taro

Ubytování (Apartmán) Luderna - Dúplex Eth Taro. Situated in Arties, Luderna - Dúplex Eth Taro features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Luderna - Dúplex Eth Taro se nachází ve městě Arties (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)