Hledat

Ubytování

Casa Villa Portuguesa Prázdninový dům

17 Calle Juan de Flandes Tahiche, 35507 Tahiche, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Villa Portuguesa. Situated just 2.1 km from Playa de Barlovento, Casa Villa Portuguesa features accommodation in Tahiche with access to an outdoor swimming pool, a garden,... Ubytování Casa Villa Portuguesa se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Villa Portuguesa

A bicycle rental service is available at Casa Villa Portuguesa. 1 km from Playa de Barlovento, Casa Villa Portuguesa features accommodation in Tahiche with access to an outdoor swimming pool, a garden, as well as a 24-hour front desk. The holiday home offers a barbecue. Situated just 2. The nearest airport is Lanzarote Airport, 11 km from the accommodation. This holiday home provides a tour desk and free WiFi. The holiday home also includes 1 bathroom.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén

Vybavení ubytování Casa Villa Portuguesa

 • Parkování na ulici
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Vlastní koupelna
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Zdarma! Vstup do všech bazénů je zdarma
 • K dispozici po celý rok
 • Potápění Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Možnost vystavení faktury
 • Rezervace vstupenek
 • Turistické informace
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Recepce 24 hodin denně
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Trezor

Jiná ubytování ve městě Teguise

Tara Domo

10

Tara Domo

Ubytování (Vila) Tara Domo. Tara Domo se nachází v Teguise a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. 8 km od muzea Lagomar. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tara Domo se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda Vacacional El Patio de Franky

9,9

Vivienda Vacacional El Patio de Franky

Ubytování (Prázdninový dům) Vivienda Vacacional El Patio de Franky. Vivienda Vacacional El Patio de Franky se nachází v Teguise, 1,8 km od muzea Lagomar, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Vivienda Vacacional El Patio de Franky se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote).

Apartamento Catayfa

9,7

Apartamento Catayfa

Ubytování (Apartmán) Apartamento Catayfa. Situated in Teguise, within 1.7 km of Lagomar Museum, Apartamento Catayfa offers accommodation with free WiFi, air conditioning and barbecue facilities. Ubytování Apartamento Catayfa se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique apartment MariCel

9,7

Boutique apartment MariCel

Ubytování (Prázdninový dům) Boutique apartment MariCel. Featuring sea views, Boutique apartment MariCel offers accommodation with a terrace and a kettle, around 16 km from Lagomar Museum. Ubytování Boutique apartment MariCel se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tuco

9,7

Villa Tuco

Ubytování (Vila) Villa Tuco. Set in Teguise, within 2.8 km of Playa del Jablillo and 6 km of Lagomar Museum, Villa Tuco offers accommodation with free WiFi, air conditioning, an... Ubytování Villa Tuco se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa hannah - Stunning Sea Views - Roof Terrace

9,7

Villa hannah - Stunning Sea Views - Roof Terrace

Ubytování (Vila) Villa hannah - Stunning Sea Views - Roof Terrace. Set just 1.8 km from Los Charcos, Villa hannah - Stunning Sea Views - Roof Terrace offers accommodation in Costa Teguise with access to a shared lounge, a... Ubytování Villa hannah - Stunning Sea Views - Roof Terrace se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Dora

9,7

Casa Dora

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Dora. Boasting garden views, Casa Dora provides accommodation with a garden and a patio, around 7 km from Lagomar Museum. Ubytování Casa Dora se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Croce dei Venti (VV)

9,7

La Croce dei Venti (VV)

Ubytování (Apartmán) La Croce dei Venti (VV). La Croce dei Venti (VV) se nachází u pláže v Teguise, pouhých 9 km od muzea Lagomar, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Croce dei Venti (VV) se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Frasca

9,6

Casa Frasca

Ubytování (Apartmán) Casa Frasca. Located in Teguise, within 16 km of Lagomar Museum, Casa Frasca is an accommodation offering sea views. Ubytování Casa Frasca se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buen Retiro

9,6

Buen Retiro

Ubytování (Prázdninové domy) Buen Retiro. Situated in Guatiza, 20 km from Arrecife, Buen Retiro features an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Buen Retiro se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa el Gallo

9,6

Casa el Gallo

Ubytování (Venkovský dům) Casa el Gallo. Situated just 16 km from Lagomar Museum, Casa el Gallo features accommodation in Teguise with access to a shared lounge, a garden, as well as a 24-hour... Ubytování Casa el Gallo se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote).

Villa Remedios

9,6

Villa Remedios

Ubytování (Chata) Villa Remedios. Featuring free WiFi, Villa Remedios is located in Teguise, 5 km from Lagomar Museum. The accommodation boasts a spa bath. Ubytování Villa Remedios se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Claudia

9,6

Casa Claudia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Claudia. Situated in Teguise, 2.4 km from Lagomar Museum, Casa Claudia features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Casa Claudia se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote).

Precioso apartamento con terraza en Teguise

9,6

Precioso apartamento con terraza en Teguise

Ubytování (Apartmán) Precioso apartamento con terraza en Teguise. Precioso apartamento con terraza en Teguise se nachází v Teguise a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 1,4 km od muzea Lagomar. Ubytování Precioso apartamento con terraza en Teguise se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villas Anjomacar

9,6

Luxury Villas Anjomacar

Ubytování (Vily) Luxury Villas Anjomacar. Luxury Villas Anjomacar se nachází v Teguise a nabízí výhled na hory, venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Luxury Villas Anjomacar se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Alegria II

9,5

Casa Alegria II

Ubytování (Apartmán) Casa Alegria II. Casa Alegria II se nachází v Teguise, 5 km od muzea Lagomar, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a venkovním bazénem. Ubytování Casa Alegria II se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote).

Blu Oceano

9,5

Blu Oceano

Ubytování (Prázdninový dům) Blu Oceano. Blu Oceano nabízí ubytování se zahradou a výhledem na moře, asi 9 km od muzea Lagomar. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Blu Oceano se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lola

9,4

Casa Lola

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lola. Boasting pool views, Casa Lola features accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 2.3 km from Playa del Jablillo. Ubytování Casa Lola se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Boutique Palacio Ico

9,4

Hotel Boutique Palacio Ico

Ubytování (Hotel) Hotel Boutique Palacio Ico. Featuring a terrace and views of garden, Hotel Boutique Palacio Ico is set in Teguise, 2.6 km from Lagomar Museum. Ubytování Hotel Boutique Palacio Ico se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B La Mimosa

9,4

B&B La Mimosa

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Mimosa. Set 2.9 km from Lagomar Museum, B&B La Mimosa offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování B&B La Mimosa se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lisboa, auf der Finca Mimosa

9,3

Casa Lisboa, auf der Finca Mimosa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lisboa, auf der Finca Mimosa. Situated only 2.9 km from Lagomar Museum in Teguise, Casa Lisboa, auf der Finca Mimosa features accommodation equipped with a patio, garden and outdoor... Ubytování Casa Lisboa, auf der Finca Mimosa se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eco Country House

9,3

Eco Country House

Ubytování (Prázdninový dům) Eco Country House. Boasting garden views, Eco Country House features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 3.4 km from Lagomar Museum. Ubytování Eco Country House se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Panama,in der Finca Mimosa

9,3

Casa Panama,in der Finca Mimosa

Ubytování (Apartmán) Casa Panama,in der Finca Mimosa. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Casa Panama, in der Finca Mimosa features accommodation in Teguise with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Panama,in der Finca Mimosa se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Callao

9,3

Casa Callao

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Callao. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Casa Callao can be found in Famara, close to Famara Beach and 1. Ubytování Casa Callao se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LUANA APARTMENT

9,2

LUANA APARTMENT

Ubytování (Apartmán) LUANA APARTMENT. Boasting mountain views, LUANA APARTMENT offers accommodation with a patio and a kettle, around 2.7 km from Lagomar Museum. Ubytování LUANA APARTMENT se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los Dragos

9,2

Los Dragos

Ubytování (Prázdninový dům) Los Dragos. Featuring garden views, Los Dragos features accommodation with a garden and a patio, around 5 km from Lagomar Museum. Ubytování Los Dragos se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa El Jable Lanzarote

9,2

Villa El Jable Lanzarote

Ubytování (Bed and breakfast) Villa El Jable Lanzarote. Villa El Jable Lanzarote se nachází v Teguise, 16 km od muzea Lagomar, a nabízí restauraci, výhled na moře, bezplatné Wi-Fi, bowlingovou dráhu a bar. Ubytování Villa El Jable Lanzarote se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Salinas del Mar

9,1

Casa Salinas del Mar

Ubytování (Apartmány) Casa Salinas del Mar. Located in Guatiza, 19 km from Arrecife, Casa Salinas del Mar provides free WiFi. Ubytování Casa Salinas del Mar se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

joyhouse

9,1

joyhouse

Ubytování (Venkovský dům) joyhouse. Joyhouse se nachází 16 km od muzea Lagomar a nabízí zahradu, gril, ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování joyhouse se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luana House

9,1

Luana House

Ubytování (Prázdninový dům) Luana House. Luana House se nachází v Teguise, 2,7 km od muzea Lagomar, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Luana House se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Famara Beach

9

Apartment in Famara Beach

Ubytování (Apartmán) Apartment in Famara Beach. Boasting a terrace and a 24-hour front desk, Apartment in Famara Beach is attractively located in Teguise, 100 metres from Famara Beach and 16 km from... Ubytování Apartment in Famara Beach se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious Eco Dome Experience Lanzarote

9

Luxurious Eco Dome Experience Lanzarote

Ubytování (Prázdninový areál) Luxurious Eco Dome Experience Lanzarote. Luxurious Eco Dome Experience Lanzarote se nachází v obci Teguise na ostrově Lanzarote a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Luxurious Eco Dome Experience Lanzarote se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Puertito by TOR

9

El Puertito by TOR

Ubytování (Apartmán) El Puertito by TOR. El Puertito by TOR se nachází u pláže v Teguise, 600 metrů od pláže Famara v Los Jameos. del Agua Je to 38 km daleko. Výhled směřuje na hory. Ubytování El Puertito by TOR se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Oasis

9

Casa Oasis

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Oasis. Situated just 9 km from Lagomar Museum, Casa Oasis features accommodation in Teguise with access to a private outdoor swimming pool, a terrace, as well as... Ubytování Casa Oasis se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eco Dome Experience

9

Eco Dome Experience

Ubytování (Prázdninový areál) Eco Dome Experience. Set in Teguise in the Canary Islands region and Lagomar Museum reachable within 3. Ubytování Eco Dome Experience se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Costa Tegusie Súper Confort!!!

9

Costa Tegusie Súper Confort!!!

Ubytování (Apartmán) Costa Tegusie Súper Confort!!!. Costa Tegusie Súper Confort!!! se nachází v Teguise a nabízí venkovní bazén, zahradu, tenisový kurt, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Costa Tegusie Súper Confort!!! se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suite Bucica

8,9

Suite Bucica

Ubytování (Privát) Suite Bucica. Located 2.2 km from Playa del Jablillo, Suite Bucica provides accommodation with a tennis court, a terrace and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Suite Bucica se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Anjomacar I

8,9

Apartamentos Anjomacar I

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Anjomacar I. Apartamentos Anjomacar se nachází v Teguise, 5 km od muzea Lagomar. Ubytování Apartamentos Anjomacar I se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOME FROM HOME

8,9

HOME FROM HOME

Ubytování (Penzion) HOME FROM HOME. Featuring a terrace, HOME FROM HOME is located in Teguise in the Canary Islands region, 2.8 km from Lagomar Museum. Ubytování HOME FROM HOME se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Thalia Old Town Teguise By PVL

8,8

Casa Thalia Old Town Teguise By PVL

Ubytování (Apartmán) Casa Thalia Old Town Teguise By PVL. Casa Thalia Old Town Teguise se nachází v Teguise, 2,1 km od muzea Lagomar. By PVL nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a pokojovou službou. Ubytování Casa Thalia Old Town Teguise By PVL se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA BOUTIQUE LANZAROTE

8,8

CASA BOUTIQUE LANZAROTE

Ubytování (Vila) CASA BOUTIQUE LANZAROTE. Featuring pool views, CASA BOUTIQUE LANZAROTE features accommodation with an outdoor swimming pool and a balcony, around 2.3 km from Aqua Park. Ubytování CASA BOUTIQUE LANZAROTE se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Galiano

8,8

Casa Galiano

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Galiano. Casa Galiano se nachází asi 2,9 km od muzea Lagomar a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Casa Galiano se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home from Home 2

8,7

Home from Home 2

Ubytování (Penzion) Home from Home 2. Located in Teguise, 2.8 km from Lagomar Museum, Home from Home 2 has a bar, a terrace and rooms with free WiFi access. Ubytování Home from Home 2 se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Catayfa

8,7

Apartamento Catayfa

Ubytování (Apartmán) Apartamento Catayfa. Apartamento Catayfa se nachází v Teguise, 1,7 km od muzea Lagomar, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamento Catayfa se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft con encanto

8,7

Loft con encanto

Ubytování (Apartmán) Loft con encanto. Located in Teguise, just 2.2 km from Lagomar Museum, Loft con encanto provides accommodation with free WiFi. Ubytování Loft con encanto se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Anjomacar II

8,6

Apartamentos Anjomacar II

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Anjomacar II. Apartamentos Anjomacar II se nachází v Teguise, 5 km od muzea Lagomar. Ubytování Apartamentos Anjomacar II se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Bellavista

8,5

Finca Bellavista

Ubytování (Vila) Finca Bellavista. Finca Bellavista se nachází v Teguise a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na moře. Ubytování Finca Bellavista se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cocorelax

8,3

Cocorelax

Ubytování (Apartmán) Cocorelax. Tento apartmán se nachází v letovisku Teguise, 9 km od muzea Lagomar a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Součástí apartmánu je posezení a kuchyň se sporákem. Ubytování Cocorelax se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa teguise

8,3

Villa teguise

Ubytování (Privát) Villa teguise. Located in Teguise in the Canary Islands region with Lagomar Museum nearby, Villa teguise provides accommodation with free private parking. Ubytování Villa teguise se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FINCA LA RUBINA

8,2

FINCA LA RUBINA

Ubytování (Vila) FINCA LA RUBINA. Set about 9 km from Lagomar Museum, FINCA LA RUBINA offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování FINCA LA RUBINA se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Reyes

8

Casa Reyes

Ubytování (Apartmány) Casa Reyes. Tento apartmán se nachází v Muñique, 18 km od Puerto del Carmen. Caleta Famara je vzdálená 8 km a Tiagua 5 km. K dispozici je terasa. Ubytování Casa Reyes se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)