Hledat

Ubytování

Ubytování město Teguise

Ve městě Teguise (Španělsko) máme celkem 66 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Teguise

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Teguise

Apartamento Catayfa

9,7

Apartamento Catayfa

Ubytování (Apartmán) Apartamento Catayfa. Situated in Teguise, within 1.7 km of Lagomar Museum, Apartamento Catayfa offers accommodation with free WiFi, air conditioning and barbecue facilities. Ubytování Apartamento Catayfa se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique apartment MariCel

9,7

Boutique apartment MariCel

Ubytování (Prázdninový dům) Boutique apartment MariCel. Featuring sea views, Boutique apartment MariCel offers accommodation with a terrace and a kettle, around 16 km from Lagomar Museum. Ubytování Boutique apartment MariCel se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tuco

9,7

Villa Tuco

Ubytování (Vila) Villa Tuco. Set in Teguise, within 2.8 km of Playa del Jablillo and 6 km of Lagomar Museum, Villa Tuco offers accommodation with free WiFi, air conditioning, an... Ubytování Villa Tuco se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa hannah - Stunning Sea Views - Roof Terrace

9,7

Villa hannah - Stunning Sea Views - Roof Terrace

Ubytování (Vila) Villa hannah - Stunning Sea Views - Roof Terrace. Set just 1.8 km from Los Charcos, Villa hannah - Stunning Sea Views - Roof Terrace offers accommodation in Costa Teguise with access to a shared lounge, a... Ubytování Villa hannah - Stunning Sea Views - Roof Terrace se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Dora

9,7

Casa Dora

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Dora. Boasting garden views, Casa Dora provides accommodation with a garden and a patio, around 7 km from Lagomar Museum. Ubytování Casa Dora se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Frasca

9,6

Casa Frasca

Ubytování (Apartmán) Casa Frasca. Located in Teguise, within 16 km of Lagomar Museum, Casa Frasca is an accommodation offering sea views. Ubytování Casa Frasca se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buen Retiro

9,6

Buen Retiro

Ubytování (Prázdninové domy) Buen Retiro. Situated in Guatiza, 20 km from Arrecife, Buen Retiro features an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Buen Retiro se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa el Gallo

9,6

Casa el Gallo

Ubytování (Venkovský dům) Casa el Gallo. Situated just 16 km from Lagomar Museum, Casa el Gallo features accommodation in Teguise with access to a shared lounge, a garden, as well as a 24-hour... Ubytování Casa el Gallo se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote).

Villa Remedios

9,6

Villa Remedios

Ubytování (Chata) Villa Remedios. Featuring free WiFi, Villa Remedios is located in Teguise, 5 km from Lagomar Museum. The accommodation boasts a spa bath. Ubytování Villa Remedios se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Claudia

9,6

Casa Claudia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Claudia. Situated in Teguise, 2.4 km from Lagomar Museum, Casa Claudia features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Casa Claudia se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote).

Casa Lola

9,4

Casa Lola

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lola. Boasting pool views, Casa Lola features accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 2.3 km from Playa del Jablillo. Ubytování Casa Lola se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Boutique Palacio Ico

9,4

Hotel Boutique Palacio Ico

Ubytování (Hotel) Hotel Boutique Palacio Ico. Featuring a terrace and views of garden, Hotel Boutique Palacio Ico is set in Teguise, 2.6 km from Lagomar Museum. Ubytování Hotel Boutique Palacio Ico se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B La Mimosa

9,4

B&B La Mimosa

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Mimosa. Set 2.9 km from Lagomar Museum, B&B La Mimosa offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování B&B La Mimosa se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lisboa, auf der Finca Mimosa

9,3

Casa Lisboa, auf der Finca Mimosa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lisboa, auf der Finca Mimosa. Situated only 2.9 km from Lagomar Museum in Teguise, Casa Lisboa, auf der Finca Mimosa features accommodation equipped with a patio, garden and outdoor... Ubytování Casa Lisboa, auf der Finca Mimosa se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eco Country House

9,3

Eco Country House

Ubytování (Prázdninový dům) Eco Country House. Boasting garden views, Eco Country House features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 3.4 km from Lagomar Museum. Ubytování Eco Country House se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Panama,in der Finca Mimosa

9,3

Casa Panama,in der Finca Mimosa

Ubytování (Apartmán) Casa Panama,in der Finca Mimosa. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Casa Panama, in der Finca Mimosa features accommodation in Teguise with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Panama,in der Finca Mimosa se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Callao

9,3

Casa Callao

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Callao. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Casa Callao can be found in Famara, close to Famara Beach and 1. Ubytování Casa Callao se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LUANA APARTMENT

9,2

LUANA APARTMENT

Ubytování (Apartmán) LUANA APARTMENT. Boasting mountain views, LUANA APARTMENT offers accommodation with a patio and a kettle, around 2.7 km from Lagomar Museum. Ubytování LUANA APARTMENT se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los Dragos

9,2

Los Dragos

Ubytování (Prázdninový dům) Los Dragos. Featuring garden views, Los Dragos features accommodation with a garden and a patio, around 5 km from Lagomar Museum. Ubytování Los Dragos se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa El Jable Lanzarote

9,2

Villa El Jable Lanzarote

Ubytování (Bed and breakfast) Villa El Jable Lanzarote. Villa El Jable Lanzarote se nachází v Teguise, 16 km od muzea Lagomar, a nabízí restauraci, výhled na moře, bezplatné Wi-Fi, bowlingovou dráhu a bar. Ubytování Villa El Jable Lanzarote se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Salinas del Mar

9,1

Casa Salinas del Mar

Ubytování (Apartmány) Casa Salinas del Mar. Located in Guatiza, 19 km from Arrecife, Casa Salinas del Mar provides free WiFi. Ubytování Casa Salinas del Mar se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

joyhouse

9,1

joyhouse

Ubytování (Venkovský dům) joyhouse. Joyhouse se nachází 16 km od muzea Lagomar a nabízí zahradu, gril, ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování joyhouse se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Famara Beach

9

Apartment in Famara Beach

Ubytování (Apartmán) Apartment in Famara Beach. Boasting a terrace and a 24-hour front desk, Apartment in Famara Beach is attractively located in Teguise, 100 metres from Famara Beach and 16 km from... Ubytování Apartment in Famara Beach se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Oasis

9

Casa Oasis

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Oasis. Situated just 9 km from Lagomar Museum, Casa Oasis features accommodation in Teguise with access to a private outdoor swimming pool, a terrace, as well as... Ubytování Casa Oasis se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eco Dome Experience

9

Eco Dome Experience

Ubytování (Prázdninový areál) Eco Dome Experience. Set in Teguise in the Canary Islands region and Lagomar Museum reachable within 3. Ubytování Eco Dome Experience se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suite Bucica

8,9

Suite Bucica

Ubytování (Privát) Suite Bucica. Located 2.2 km from Playa del Jablillo, Suite Bucica provides accommodation with a tennis court, a terrace and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Suite Bucica se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOME FROM HOME

8,9

HOME FROM HOME

Ubytování (Penzion) HOME FROM HOME. Featuring a terrace, HOME FROM HOME is located in Teguise in the Canary Islands region, 2.8 km from Lagomar Museum. Ubytování HOME FROM HOME se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA BOUTIQUE LANZAROTE

8,8

CASA BOUTIQUE LANZAROTE

Ubytování (Vila) CASA BOUTIQUE LANZAROTE. Featuring pool views, CASA BOUTIQUE LANZAROTE features accommodation with an outdoor swimming pool and a balcony, around 2.3 km from Aqua Park. Ubytování CASA BOUTIQUE LANZAROTE se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home from Home 2

8,7

Home from Home 2

Ubytování (Penzion) Home from Home 2. Located in Teguise, 2.8 km from Lagomar Museum, Home from Home 2 has a bar, a terrace and rooms with free WiFi access. Ubytování Home from Home 2 se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft con encanto

8,7

Loft con encanto

Ubytování (Apartmán) Loft con encanto. Located in Teguise, just 2.2 km from Lagomar Museum, Loft con encanto provides accommodation with free WiFi. Ubytování Loft con encanto se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cocorelax

8,3

Cocorelax

Ubytování (Apartmán) Cocorelax. Tento apartmán se nachází v letovisku Teguise, 9 km od muzea Lagomar a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Součástí apartmánu je posezení a kuchyň se sporákem. Ubytování Cocorelax se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa teguise

8,3

Villa teguise

Ubytování (Privát) Villa teguise. Located in Teguise in the Canary Islands region with Lagomar Museum nearby, Villa teguise provides accommodation with free private parking. Ubytování Villa teguise se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FINCA LA RUBINA

8,2

FINCA LA RUBINA

Ubytování (Vila) FINCA LA RUBINA. Set about 9 km from Lagomar Museum, FINCA LA RUBINA offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování FINCA LA RUBINA se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Conylanza Tabayba Green

8

Conylanza Tabayba Green

Ubytování (Apartmán) Conylanza Tabayba Green. Situated in Costa Teguise, just 500 metres from Playa del Jablillo, Tabayba Green features beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a... Ubytování Conylanza Tabayba Green se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA CALMA, ideal para familias y grupos

7,7

VILLA CALMA, ideal para familias y grupos

Ubytování (Vila) VILLA CALMA, ideal para familias y grupos. Located in Teguise, within 3.4 km of Lagomar Museum, VILLA CALMA, ideal para familias y grupos offers accommodation with free WiFi, air conditioning and an... Ubytování VILLA CALMA, ideal para familias y grupos se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Inn

7,3

Sunset Inn

Ubytování (Penzion – hostinec) Sunset Inn. Penzion Sunset Inn nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, restauraci, bar a výhled na horu Famara. Penzion poskytuje ubytování v pokojích s šatní skříní. Ubytování Sunset Inn se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pura Vida, paz en medio del campo

Pura Vida, paz en medio del campo

Ubytování (Apartmán) Pura Vida, paz en medio del campo. Featuring accommodation with a terrace, Pura Vida, paz en medio del campo is situated in Teguise. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Pura Vida, paz en medio del campo se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Verde, Apartment 1

Casa Verde, Apartment 1

Ubytování (Apartmán) Casa Verde, Apartment 1. Situated 6 km from Lagomar Museum in Teguise, Casa Verde, Apartment 1 offers accommodation with a kitchen. Ubytování Casa Verde, Apartment 1 se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote).

Villaverde

Villaverde

Ubytování (Prázdninový dům) Villaverde. Located in Teguise in the Canary Islands region, Villaverde has a patio and garden views. Ubytování Villaverde se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Villa Portuguesa

Casa Villa Portuguesa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Villa Portuguesa. Situated just 2.1 km from Playa de Barlovento, Casa Villa Portuguesa features accommodation in Tahiche with access to an outdoor swimming pool, a garden,... Ubytování Casa Villa Portuguesa se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Caletas Teguise - A Wonderful 4 Bedroom Villa - Perfect For A Large Group

Villa Caletas Teguise - A Wonderful 4 Bedroom Villa - Perfect For A Large Group

Ubytování (Vila) Villa Caletas Teguise - A Wonderful 4 Bedroom Villa - Perfect For A Large Group. Villa Caletas Teguise - A Wonderful 4 Bedroom Villa - Perfect For A Large Group is situated in Teguise, 2. Ubytování Villa Caletas Teguise - A Wonderful 4 Bedroom Villa - Perfect For A Large Group se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cabrera Piscina privada wifi Los Valles

Villa Cabrera Piscina privada wifi Los Valles

Ubytování (Vila) Villa Cabrera Piscina privada wifi Los Valles. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Cabrera Piscina privada wifi Los Valles is situated in Teguise. Ubytování Villa Cabrera Piscina privada wifi Los Valles se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balcón Botánico

Balcón Botánico

Ubytování (Prázdninový dům) Balcón Botánico. Situated in Muñique in the Canary Islands region, Balcón Botánico has a garden. Ubytování Balcón Botánico se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea views modern beach villa for relaxing holidays

Sea views modern beach villa for relaxing holidays

Ubytování (Vila) Sea views modern beach villa for relaxing holidays. Situated in Costa Teguise, 1.4 km from Playa del Jablillo and less than 1 km from Aqua Park, Sea views modern beach villa for relaxing holidays offers an... Ubytování Sea views modern beach villa for relaxing holidays se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Banana, Teguise

Casa Banana, Teguise

Ubytování (Apartmán) Casa Banana, Teguise. Featuring accommodation with a terrace, Casa Banana, Teguise is set in Teguise. Ubytování Casa Banana, Teguise se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tuco

Villa Tuco

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Tuco. Situated about 2.8 km from Playa del Jablillo, Villa Tuco offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Villa Tuco se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Albryna Rural Lanzarote Villa. Pool, Wifi

Casa Albryna Rural Lanzarote Villa. Pool, Wifi

Ubytování (Vila) Casa Albryna Rural Lanzarote Villa. Pool, Wifi. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Albryna Rural Lanzarote Villa. Pool, Wifi is situated in Tahiche. Ubytování Casa Albryna Rural Lanzarote Villa. Pool, Wifi se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa ISA

Villa ISA

Ubytování (Vila) Villa ISA. Set in Teguise, 400 metres from Playa El Ancla and less than 1 km from Playa Bastian, Villa ISA offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Villa ISA se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Caletas Teguise - A Wonderful 5 Bedroom Villa - Perfect For A Large Group

Villa Caletas Teguise - A Wonderful 5 Bedroom Villa - Perfect For A Large Group

Ubytování (Vila) Villa Caletas Teguise - A Wonderful 5 Bedroom Villa - Perfect For A Large Group. Villa Caletas Teguise - A Wonderful 5 Bedroom Villa - Perfect For A Large Group is set in Teguise, 2. Ubytování Villa Caletas Teguise - A Wonderful 5 Bedroom Villa - Perfect For A Large Group se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalow El Mar

Bungalow El Mar

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalow El Mar. Situated in Teguise, 1.1 km from Playa del Jablillo and 13 km from Lagomar Museum, Bungalow El Mar features accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Bungalow El Mar se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartamento el volcancito

apartamento el volcancito

Ubytování (Apartmán) apartamento el volcancito. Boasting a garden and a terrace, apartamento el volcancito features accommodation in Teguise with free WiFi and garden views. Ubytování apartamento el volcancito se nachází ve městě Teguise (Španělsko - Lanzarote).

Ubytování ve městě Teguise

Město Teguise se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 66 hotelů a ubytování ve městě Teguise.