Hledat

Ubytování

Casa Vazquez Prázdninový dům

Lugar de Balea 15A, San Vicente do Mar, 36988 Argozón, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vazquez. Casa Vazquez, a property with a terrace, is situated in Argozón, 2.1 km from Praia da Lanzada. Ubytování Casa Vazquez se nachází ve městě San Vicente de O Grove (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Vazquez

1 km from Praia da Lanzada. The nearest airport is Vigo Airport, 33 km from the holiday home. Casa Vazquez, a property with a terrace, is situated in Argozón, 2. The air-conditioned holiday home is composed of 2 separate bedrooms, a living room, a fully equipped kitchen, and 1 bathroom. A flat-screen TV is available. This holiday home has a private pool, a garden and free private parking.

Vybavení ubytování Casa Vazquez

 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Kuchyňský kout
 • Vlastní koupelna
 • TV s plochou obrazovkou
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Terasa
 • Soukromý bazén
 • Zahrada
 • Pláž
 • Výhled
 • Možnost vystavení faktury

Jiná ubytování ve městě San Vicente de O Grove

Hotel & Apartamentos Cons da Garda

8,6

Hotel & Apartamentos Cons da Garda

Ubytování (Aparthotel) Hotel & Apartamentos Cons da Garda. Hotel Cons da Garda se nachází na klidném místě na krásném poloostrově O Grove v Galicii. Nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a venkovní bazén. Ubytování Hotel & Apartamentos Cons da Garda se nachází ve městě San Vicente de O Grove (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Playa Area Grande

8,2

Apartamentos Playa Area Grande

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Playa Area Grande. Apartamentos Playa Area Grande is located in San Vicente de O Grove. Free WiFi is featured. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartamentos Playa Area Grande se nachází ve městě San Vicente de O Grove (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Casa Ameiros

7,8

Apartamentos Casa Ameiros

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Casa Ameiros. Casa Ameiros Apartments are set in San Vicente de O Grove, in Galicia’s Rias Baixas, 10 minutes’ walk from the beach. Ubytování Apartamentos Casa Ameiros se nachází ve městě San Vicente de O Grove (Španělsko - Galicie).

Chalet with 4 bedrooms in San Vicente del Grove with enclosed garden 200 m from the beach

Chalet with 4 bedrooms in San Vicente del Grove with enclosed garden 200 m from the beach

Ubytování (Chata) Chalet with 4 bedrooms in San Vicente del Grove with enclosed garden 200 m from the beach. Chalet with 4 bedrooms in San Vicente del Grove with enclosed garden 200 m from the beach is set in San Vicente de O Grove. Situated 1. Ubytování Chalet with 4 bedrooms in San Vicente del Grove with enclosed garden 200 m from the beach se nachází ve městě San Vicente de O Grove (Španělsko - Galicie).

PUNTA MIRANDA

PUNTA MIRANDA

Ubytování (Apartmán) PUNTA MIRANDA. PUNTA MIRANDA nabízí ubytování v San Vicente de O Grove, 150 metrů od A Barrosa. Ubytování PUNTA MIRANDA se nachází ve městě San Vicente de O Grove (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Precioso apartamento en San Vicente de O Grove

Precioso apartamento en San Vicente de O Grove

Ubytování (Apartmán) Precioso apartamento en San Vicente de O Grove. Precioso apartamento en San Vicente de O Grove se nachází v San Vicente de O Grove a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Precioso apartamento en San Vicente de O Grove se nachází ve městě San Vicente de O Grove (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento de 3 Habitaciones y un baño en San Vicente de O Grove

Apartamento de 3 Habitaciones y un baño en San Vicente de O Grove

Ubytování (Apartmán) Apartamento de 3 Habitaciones y un baño en San Vicente de O Grove. Apartamento de 3 Habitaciones se nachází v San Vicente de O Grove, jen 1,7 km od A Barrosa. Ubytování Apartamento de 3 Habitaciones y un baño en San Vicente de O Grove se nachází ve městě San Vicente de O Grove (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)