Hledat

Ubytování

Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa Prázdninový dům

Carrer Tramuntana 6, 07550 Cala Bona, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa. Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa, a property with a garden and a terrace, is situated in Cala Bona, 100 metres from Cala Bona Beach, 1. Ubytování Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa

Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa, a property with a garden and a terrace, is situated in Cala Bona, 100 metres from Cala Bona Beach, 1. 2 km from Cala Millor Beach, as well as 2. The nearest airport is Palma de Mallorca Airport, 67 km from the holiday home. 4 km from Platja de sa Marjal.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa

 • Parkovací garáž
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Pláž
 • Jízda na koni Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Potápění Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Windsurfing Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Možnost vystavení faktury
 • Úschova zavazadel
 • Služba žehlení Dodatečný poplatek
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Prostor pro kuřáky
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje
 • Hasicí přístroje

Jiná ubytování ve městě Cala Bona

Casa Aina

9,8

Casa Aina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Aina. Featuring pool views, Casa Aina provides accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Cala Millor Beach. Ubytování Casa Aina se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOTEL CALA BONA Mallorca

9,3

HOTEL CALA BONA Mallorca

Ubytování (Hotel) HOTEL CALA BONA Mallorca. HOTEL CALA BONA Mallorca se nachází v letovisku Cala Bona, 350 metrů od pláže Cala Bona a 1,2 km od pláže Cala Millor, a nabízí bar a terasu. Ubytování HOTEL CALA BONA Mallorca se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Protur Residencia Son Floriana

9,2

Protur Residencia Son Floriana

Ubytování (Hotel) Protur Residencia Son Floriana. Surrounded by the beautiful Majorcan countryside, this 200-year-old building has been carefully transformed from a traditional farmhouse into the ideal... Ubytování Protur Residencia Son Floriana se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Corb Boutique Hotel

9,1

Son Corb Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Son Corb Boutique Hotel. Tento venkovský statek ze 17. století je obklopen 4 golfovými kluby a stojí uprostřed prostorných upravených zahrad s venkovním bazénem. Ubytování Son Corb Boutique Hotel se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Protur Floriana Resort 3* SUP

8,9

Protur Floriana Resort 3* SUP

Ubytování (Aparthotel) Protur Floriana Resort 3* SUP. Tyto apartmány se nachází v klidné rezidenční čtvrti letoviska Cala Bona, jen chvíli chůze od pobřeží. Nabízí samoobslužnou restauraci s pestrou nabídkou. Ubytování Protur Floriana Resort 3* SUP se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Catalonia del Mar - Adults Only

8,5

Catalonia del Mar - Adults Only

Ubytování (Hotel) Catalonia del Mar - Adults Only. Catalonia del Mar - Adults Only se nachází ve městě Cala Bona, přímo naproti přístavu. Nabízí sdílený venkovní a krytý bazén, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Catalonia del Mar - Adults Only se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Globales Cala Bona Suites

8,4

Globales Cala Bona Suites

Ubytování (Hotel) Globales Cala Bona Suites. Globales Cala Bona Suites is located 100 metres from the sea in Cala Millor Bay, on Mallorca’s east coast. Ubytování Globales Cala Bona Suites se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Aparthotel Ferrer Isabel

8,4

Aparthotel Ferrer Isabel

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Ferrer Isabel. Aparthotel Ferrer Isabel se nachází několik minut chůze od pláže Port Roig na slunném ostrově Mallorca a nabízí výborné zázemí pro rodinné dovolené na... Ubytování Aparthotel Ferrer Isabel se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Hotel Atolon

8,3

Hotel Atolon

Ubytování (Hotel) Hotel Atolon. Hotel Atolon se nachází na nádherném místě s výhledem na Středozemní moře a nabízí elegantní ubytování, ideální pro uvolněnou rodinnou dovolenou na slunci. Ubytování Hotel Atolon se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Aparthotel Cap De Mar

7,9

Aparthotel Cap De Mar

Ubytování (Hotel) Aparthotel Cap De Mar. The hotel is situated right on the beach, along the sea front promenade and just a short stroll form the Cala Bona’s picturesque harbour in Cala Millor. Ubytování Aparthotel Cap De Mar se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Hotel Ilusion Moreyo - Adults Only

7,9

Hotel Ilusion Moreyo - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hotel Ilusion Moreyo - Adults Only. Hotel Ilusion Moreyó se nachází v městečku Cala Bona, hned vedle přístavu a pláže, a je obklopený spoustou obchodů a restaurací. Ubytování Hotel Ilusion Moreyo - Adults Only se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Finca GALARDO

Finca GALARDO

Ubytování (Vila) Finca GALARDO. Boasting pool views, Finca GALARDO features accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from Cala Bona Beach. Ubytování Finca GALARDO se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hipotels Cala Bona Club

Hipotels Cala Bona Club

Ubytování (Hotel) Hipotels Cala Bona Club. Located in Cala Bona, 1.8 km from Cala Millor Beach, Hipotels Cala Bona Club provides accommodation with a restaurant, free private parking, a fitness... Ubytování Hipotels Cala Bona Club se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Villa Cala Bona

Villa Cala Bona

Ubytování (Vila) Villa Cala Bona. Situated about 1.8 km from Cala Millor Beach, Villa Cala Bona offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Villa Cala Bona se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 26 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Aina

Casa Aina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Aina. Casa Aina se nachází v Cala Bona, 42 km od přístavu Port de Pollensa, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také gril. Ubytování Casa Aina se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sur

Hotel Sur

Ubytování (Hotel) Hotel Sur. This charming, family-run hotel is situated just 70 metres from the sea. Ubytování Hotel Sur se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

AT094 Cala Bona

AT094 Cala Bona

Ubytování (Apartmán) AT094 Cala Bona. AT094 Cala Bona se nachází v Torredembarra, 450 metrů od pláže Els Muntanyans a necelý 1 km od pláže Creixell, a nabízí klimatizaci. Ubytování AT094 Cala Bona se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pula Rustic

Pula Rustic

Ubytování (Prázdninový dům) Pula Rustic. Pula Rustic nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory, asi 1,9 km od Platja de sa Marjal. Ubytování Pula Rustic se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piso Jazmin

Piso Jazmin

Ubytování (Prázdninový dům) Piso Jazmin. Piso Jazmin se nachází asi 500 metrů od pláže Cala Bona a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Piso Jazmin se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Jazmin

Villa Jazmin

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Jazmin. Villa Jazmin se nachází asi 500 metrů od pláže Cala Bona a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Villa Jazmin se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 30 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Jazmin

Casa Jazmin

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Jazmin. Casa Jazmin se nachází asi 500 metrů od pláže Cala Bona a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Casa Jazmin se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 23 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gran Sol

Hotel Gran Sol

Ubytování (Hotel) Hotel Gran Sol. Hotel Gran Sol se nachází v Cala Bona a nabízí restauraci, fitness centrum, bar a zahradu. Ubytování Hotel Gran Sol se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vives

Vives

Ubytování (Apartmán) Vives. Vives se nachází jen pár kroků od pláže Cala Bona a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a rychlovarnou konvicí. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vives se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)