Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Bona

Ve městě Cala Bona (Španělsko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Bona

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Bona

Casa Aina

9,8

Casa Aina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Aina. Featuring pool views, Casa Aina provides accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Cala Millor Beach. Ubytování Casa Aina se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Protur Residencia Son Floriana

9,2

Protur Residencia Son Floriana

Ubytování (Hotel) Protur Residencia Son Floriana. Surrounded by the beautiful Majorcan countryside, this 200-year-old building has been carefully transformed from a traditional farmhouse into the ideal... Ubytování Protur Residencia Son Floriana se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Corb Boutique Hotel

9,1

Son Corb Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Son Corb Boutique Hotel. Tento venkovský statek ze 17. století je obklopen 4 golfovými kluby a stojí uprostřed prostorných upravených zahrad s venkovním bazénem. Ubytování Son Corb Boutique Hotel se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Protur Floriana Resort 3* SUP

8,9

Protur Floriana Resort 3* SUP

Ubytování (Aparthotel) Protur Floriana Resort 3* SUP. Tyto apartmány se nachází v klidné rezidenční čtvrti letoviska Cala Bona, jen chvíli chůze od pobřeží. Nabízí samoobslužnou restauraci s pestrou nabídkou. Ubytování Protur Floriana Resort 3* SUP se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Catalonia del Mar - Adults Only

8,5

Catalonia del Mar - Adults Only

Ubytování (Hotel) Catalonia del Mar - Adults Only. Catalonia del Mar - Adults Only se nachází ve městě Cala Bona, přímo naproti přístavu. Nabízí sdílený venkovní a krytý bazén, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Catalonia del Mar - Adults Only se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Globales Cala Bona Suites

8,4

Globales Cala Bona Suites

Ubytování (Hotel) Globales Cala Bona Suites. Globales Cala Bona Suites is located 100 metres from the sea in Cala Millor Bay, on Mallorca’s east coast. Ubytování Globales Cala Bona Suites se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Aparthotel Ferrer Isabel

8,4

Aparthotel Ferrer Isabel

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Ferrer Isabel. Aparthotel Ferrer Isabel se nachází několik minut chůze od pláže Port Roig na slunném ostrově Mallorca a nabízí výborné zázemí pro rodinné dovolené na... Ubytování Aparthotel Ferrer Isabel se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Hotel Atolon

8,3

Hotel Atolon

Ubytování (Hotel) Hotel Atolon. Hotel Atolon se nachází na nádherném místě s výhledem na Středozemní moře a nabízí elegantní ubytování, ideální pro uvolněnou rodinnou dovolenou na slunci. Ubytování Hotel Atolon se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Aparthotel Cap De Mar

7,9

Aparthotel Cap De Mar

Ubytování (Hotel) Aparthotel Cap De Mar. The hotel is situated right on the beach, along the sea front promenade and just a short stroll form the Cala Bona’s picturesque harbour in Cala Millor. Ubytování Aparthotel Cap De Mar se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Hotel Ilusion Moreyo - Adults Only

7,9

Hotel Ilusion Moreyo - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hotel Ilusion Moreyo - Adults Only. Hotel Ilusion Moreyó se nachází v městečku Cala Bona, hned vedle přístavu a pláže, a je obklopený spoustou obchodů a restaurací. Ubytování Hotel Ilusion Moreyo - Adults Only se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Finca GALARDO

Finca GALARDO

Ubytování (Vila) Finca GALARDO. Boasting pool views, Finca GALARDO features accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from Cala Bona Beach. Ubytování Finca GALARDO se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hipotels Cala Bona Club

Hipotels Cala Bona Club

Ubytování (Hotel) Hipotels Cala Bona Club. Located in Cala Bona, 1.8 km from Cala Millor Beach, Hipotels Cala Bona Club provides accommodation with a restaurant, free private parking, a fitness... Ubytování Hipotels Cala Bona Club se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Villa Cala Bona

Villa Cala Bona

Ubytování (Vila) Villa Cala Bona. Situated about 1.8 km from Cala Millor Beach, Villa Cala Bona offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Villa Cala Bona se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 26 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sur

Hotel Sur

Ubytování (Hotel) Hotel Sur. This charming, family-run hotel is situated just 70 metres from the sea. Ubytování Hotel Sur se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa

Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa. Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa, a property with a garden and a terrace, is situated in Cala Bona, 100 metres from Cala Bona Beach, 1. Ubytování Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Cala Bona

Město Cala Bona se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Cala Bona.