Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Bona

Ve městě Cala Bona (Španělsko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Bona

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Bona

Casa Aina

9,8

Casa Aina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Aina. Featuring pool views, Casa Aina provides accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Cala Millor Beach. Ubytování Casa Aina se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

HOTEL CALA BONA Mallorca

9,3

HOTEL CALA BONA Mallorca

Ubytování (Hotel) HOTEL CALA BONA Mallorca. HOTEL CALA BONA Mallorca se nachází v letovisku Cala Bona, 350 metrů od pláže Cala Bona a 1,2 km od pláže Cala Millor, a nabízí bar a terasu. Ubytování HOTEL CALA BONA Mallorca se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Protur Residencia Son Floriana

9,2

Protur Residencia Son Floriana

Ubytování (Hotel) Protur Residencia Son Floriana. Surrounded by the beautiful Majorcan countryside, this 200-year-old building has been carefully transformed from a traditional farmhouse into the ideal... Ubytování Protur Residencia Son Floriana se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Finca GALARDO

Finca GALARDO

Ubytování (Vila) Finca GALARDO. Boasting pool views, Finca GALARDO features accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from Cala Bona Beach. Ubytování Finca GALARDO se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Casa Aina

Casa Aina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Aina. Casa Aina se nachází v Cala Bona, 42 km od přístavu Port de Pollensa, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také gril. Ubytování Casa Aina se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Villa Cala Bona

Villa Cala Bona

Ubytování (Vila) Villa Cala Bona. Situated about 1.8 km from Cala Millor Beach, Villa Cala Bona offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Villa Cala Bona se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

AT094 Cala Bona

AT094 Cala Bona

Ubytování (Apartmán) AT094 Cala Bona. AT094 Cala Bona se nachází v Torredembarra, 450 metrů od pláže Els Muntanyans a necelý 1 km od pláže Creixell, a nabízí klimatizaci. Ubytování AT094 Cala Bona se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Katalánsko).

Pula Rustic

Pula Rustic

Ubytování (Prázdninový dům) Pula Rustic. Pula Rustic nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory, asi 1,9 km od Platja de sa Marjal. Ubytování Pula Rustic se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Villa Jazmin

Villa Jazmin

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Jazmin. Villa Jazmin se nachází asi 500 metrů od pláže Cala Bona a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Villa Jazmin se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Piso Jazmin

Piso Jazmin

Ubytování (Prázdninový dům) Piso Jazmin. Piso Jazmin se nachází asi 500 metrů od pláže Cala Bona a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Piso Jazmin se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa

Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa. Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa, a property with a garden and a terrace, is situated in Cala Bona, 100 metres from Cala Bona Beach, 1. Ubytování Casa Tramuntana a 500 metros de la Playa se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Vives

Vives

Ubytování (Apartmán) Vives. Vives se nachází jen pár kroků od pláže Cala Bona a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a rychlovarnou konvicí. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vives se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Hotel Gran Sol

Hotel Gran Sol

Ubytování (Hotel) Hotel Gran Sol. Hotel Gran Sol se nachází v Cala Bona a nabízí restauraci, fitness centrum, bar a zahradu. Ubytování Hotel Gran Sol se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Casa Jazmin

Casa Jazmin

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Jazmin. Casa Jazmin se nachází asi 500 metrů od pláže Cala Bona a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Casa Jazmin se nachází ve městě Cala Bona (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Cala Bona

Město Cala Bona se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Cala Bona.