Hledat

Ubytování

Casa típica mallorquina, 1930 Prázdninový dům

Tresorer Cladera, 7, 07420 Sa Pobla, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa típica mallorquina, 1930. Located in Sa Pobla in the Balearic Islands region, Casa típica mallorquina, 1930 features a balcony. The accommodation is 49 km from Cala Ratjada. Ubytování Casa típica mallorquina, 1930 se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Popis ubytování Casa típica mallorquina, 1930

The holiday home includes 3 bedrooms, a kitchen with a microwave and a fridge, as well as a coffee machine. A sun terrace is available for guests at the holiday home to use. Palma de Mallorca is 44 km from Casa típica mallorquina, 1930, while Alcudia is 15 km away. The accommodation is 49 km from Cala Ratjada. Located in Sa Pobla in the Balearic Islands region, Casa típica mallorquina, 1930 features a balcony.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Casa típica mallorquina, 1930

 • Parkování na ulici
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Dětská jídelní židlička
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Ručníky
 • Fén
 • Sprcha
 • Krb
 • Kabelové programy
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Sluneční terasa
 • Balkon
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Sa Pobla

Villa Son Ferragut

10

Villa Son Ferragut

Ubytování (Vila) Villa Son Ferragut. Located in Sa Pobla and surrounded by nature, Villa Son Ferragut boasts an outdoor pool, sun terrace and a furnished terrace with mountain views. Ubytování Villa Son Ferragut se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Es Serral

9,7

Es Serral

Ubytování (Prázdninový dům) Es Serral. Situated in Sa Pobla, a 5-minute drive off the Ma-13 Motorway, Serral Holiday Home features a garden with a private pool and sun loungers. Ubytování Es Serral se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Son Cladera

9,6

Finca Son Cladera

Ubytování (Farma) Finca Son Cladera. Finca Son Cladera se nachází v Sa Pobla, 40 km od El Arenal, a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Finca Son Cladera se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Can Rua

9,5

Can Rua

Ubytování (Vila) Can Rua. Featuring a garden, private pool and garden views, Can Rua is set in Sa Pobla. Ubytování Can Rua se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Finca Son Marc 1

9,4

Finca Son Marc 1

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Son Marc 1. Finca Son Marc 1 se nachází v Sa Pobla a nabízí sezónní venkovní bazén a zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Finca Son Marc 1 se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Vaumera f

9,3

Vaumera f

Ubytování (Vila) Vaumera f. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Vaumera f is situated in Sa Pobla. Ubytování Vaumera f se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de pueblo amplia

9,3

Casa de pueblo amplia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de pueblo amplia. Casa de pueblo amplia se nachází ve městě Sa Pobla a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Casa de pueblo amplia se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Casa Familiar y Acogedora

9,3

Casa Familiar y Acogedora

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Familiar y Acogedora. Located in Sa Pobla in the Balearic Islands region, Casa Familiar y Acogedora has a patio and garden views. Ubytování Casa Familiar y Acogedora se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Son Gallina Villa

9,3

YourHouse Son Gallina Villa

Ubytování (Prázdninový dům) YourHouse Son Gallina Villa. Featuring an outdoor pool and pool views, YourHouse Son Gallina Villa is situated in Sa Pobla. Ubytování YourHouse Son Gallina Villa se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Romaní

9,2

Villa Romaní

Ubytování (Vila) Villa Romaní. Villa Romaní se nachází v Sa Pobla a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. 10 km od přístavu Port d'Alcudia. Ubytování Villa Romaní se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Tau

9,2

Sa Tau

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Tau. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Sa Tau is located in Sa Pobla. Ubytování Sa Tau se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Bosquet

9

Es Bosquet

Ubytování (Vila) Es Bosquet. Featuring an outdoor pool and mountain views, Es Bosquet is set in Sa Pobla. This villa features a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Es Bosquet se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Herba sana 1

8,8

Herba sana 1

Ubytování (Vila) Herba sana 1. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Herba sana 1 is set in Sa Pobla. Ubytování Herba sana 1 se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Villa Campanile

8,8

Sunset Villa Campanile

Ubytování (Prázdninový dům) Sunset Villa Campanile. Situated in Sa Pobla in the Majorca region, Sunset Villa Campanile features a patio and pool views. This property offers a private pool and free WiFi. Ubytování Sunset Villa Campanile se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flor de Mandarina

8,8

Flor de Mandarina

Ubytování (Hotel) Flor de Mandarina. Flor de Mandarina se nachází v Sa Pobla. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Nabízí turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Flor de Mandarina se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cas Coronell

8,8

Cas Coronell

Ubytování (Privát) Cas Coronell. Cas Coronell se nachází v Sa Pobla. Toto ubytování v soukromá nabízí zahradu, balkon a Wi-Fi zdarma. Na místě je terasa. Ubytování Cas Coronell se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubac Pollença

8,7

Ubac Pollença

Ubytování (Prázdninový dům) Ubac Pollença. Prázdninový dům Ubac Pollença se nachází ve městě Sa Pobla a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem na hory a bazén. Ubytování Ubac Pollença se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Villa Marco

8,7

Villa Marco

Ubytování (Vila) Villa Marco. Set in Sa Pobla, Villa Marco offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Villa Marco se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Loft Garden

8,6

Loft Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Loft Garden. Loft Garden is situated in Sa Pobla and offers an outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Loft Garden se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Finca s'Aubac

7,4

Finca s'Aubac

Ubytování (Vila) Finca s'Aubac. Featuring a shared lounge and a terrace, Finca s'Aubac offers accommodation in Sa Pobla with free WiFi and pool views. Ubytování Finca s'Aubac se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Cal Tio

6,9

Cal Tio

Ubytování (Prázdninový dům) Cal Tio. Located in Sa Pobla, Cal Tio provides accommodation with a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 49 km from Cala Ratjada. Ubytování Cal Tio se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Cladera

Holiday Home Cladera

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Cladera. Set in Crestatx, Holiday Home Cladera offers accommodation with a private pool and garden views. The property features mountain views. Ubytování Holiday Home Cladera se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Can Cremat

Holiday Home Can Cremat

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Can Cremat. Located in Sa Pobla in the Majorca region, Holiday Home Can Cremat has a terrace and garden views. This holiday home also features a private pool. Ubytování Holiday Home Can Cremat se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Correfoc

Correfoc

Ubytování (Vila) Correfoc. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Correfoc is located in Sa Pobla. Ubytování Correfoc se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Son Manyo

Finca Son Manyo

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Son Manyo. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a patio, Finca Son Manyo is set in Sa Pobla. Ubytování Finca Son Manyo se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Finca Els Tarongers de Son Gallina, Sa Pobla 182

Finca Els Tarongers de Son Gallina, Sa Pobla 182

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Els Tarongers de Son Gallina, Sa Pobla 182. Finca Els Tarongers de Son Gallina, Sa Pobla 182 is a detached holiday home with a terrace, set in Sa Pobla in the Majorca Region. Ubytování Finca Els Tarongers de Son Gallina, Sa Pobla 182 se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Crestatxt

Haus Crestatxt

Ubytování (Chata) Haus Crestatxt. Haus Crestatxt is set in Sa Pobla and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Haus Crestatxt se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cas Coronell Uno

Cas Coronell Uno

Ubytování (Privát) Cas Coronell Uno. Offering free WiFi and mountain views, Cas Coronell Uno is an accommodation located in Sa Pobla. Guests have a private balcony. Ubytování Cas Coronell Uno se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Serra

Can Serra

Ubytování (Prázdninový dům) Can Serra. Set in Sa Pobla, Can Serra offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. The air-conditioned accommodation is 49 km from Cala Ratjada. Ubytování Can Serra se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Caseta

Caseta

Ubytování (Prázdninový dům) Caseta. Situated in Sa Pobla, Caseta features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Caseta se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Modern Mansion in Sa Pobla with Private Pool

Modern Mansion in Sa Pobla with Private Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Mansion in Sa Pobla with Private Pool. Set in Sa Pobla, Modern Mansion in Sa Pobla with Private Pool offers a private pool and free WiFi. Ubytování Modern Mansion in Sa Pobla with Private Pool se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Posada Casal de Gaieta Adults Only

Posada Casal de Gaieta Adults Only

Ubytování (Venkovský dům) Posada Casal de Gaieta Adults Only. Situated in Sa Pobla, 13 km from Alcudia, Posada Casal de Gaieta Adults Only features a garden and free WiFi. The country house provides a terrace. Ubytování Posada Casal de Gaieta Adults Only se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Villa ESTEBAN

Villa ESTEBAN

Ubytování (Vila) Villa ESTEBAN. Boasting a terrace, Villa ESTEBAN features accommodation in Sa Pobla with free WiFi and pool views. Ubytování Villa ESTEBAN se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Sestados

Sestados

Ubytování (Vila) Sestados. Located close to Sa Pobla, Sestados boasts an outdoor pool, garden and a large furnished terrace with barbecue facilities. Ubytování Sestados se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Romana, Sa Pobla Villa 036

Romana, Sa Pobla Villa 036

Ubytování (Prázdninový dům) Romana, Sa Pobla Villa 036. Located in Sa Pobla, Romana, Sa Pobla Villa 036 provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has mountain views. Ubytování Romana, Sa Pobla Villa 036 se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

sa Pobla Villa Sleeps 12 Pool Air Con WiFi

sa Pobla Villa Sleeps 12 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) sa Pobla Villa Sleeps 12 Pool Air Con WiFi. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, sa Pobla Villa Sleeps 12 Pool Air Con WiFi is situated in Sa Pobla. Ubytování sa Pobla Villa Sleeps 12 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

sa Pobla Holiday Home Sleeps 6 with Pool

sa Pobla Holiday Home Sleeps 6 with Pool

Ubytování (Prázdninový dům) sa Pobla Holiday Home Sleeps 6 with Pool. Featuring an outdoor pool and pool views, sa Pobla Holiday Home Sleeps 6 with Pool is set in Sa Pobla. Ubytování sa Pobla Holiday Home Sleeps 6 with Pool se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

sa Pobla Holiday Home Sleeps 10 with Pool and WiFi

sa Pobla Holiday Home Sleeps 10 with Pool and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) sa Pobla Holiday Home Sleeps 10 with Pool and WiFi. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, sa Pobla Holiday Home Sleeps 10 with Pool and WiFi is set in Sa Pobla. Ubytování sa Pobla Holiday Home Sleeps 10 with Pool and WiFi se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lujosa Rey del Campo, Sa Pobla 140

Villa Lujosa Rey del Campo, Sa Pobla 140

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Lujosa Rey del Campo, Sa Pobla 140. Set in Sa Pobla, Villa Lujosa Rey del Campo, Sa Pobla 140 provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Lujosa Rey del Campo, Sa Pobla 140 se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Villa Renou

Villa Renou

Ubytování (Vila) Villa Renou. Set in Sa Pobla in the Balearic Islands region, Villa Renou features a garden. Ubytování Villa Renou se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Crestes

Son Crestes

Ubytování (Vila) Son Crestes. Son Vent is a villa is set in Sa Pobla and is 44.4 km from Palma de Mallorca. The property boasts views of the pool and is 10 km from Playa de Muro. Ubytování Son Crestes se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Can Ximo / Ximo

Villa Can Ximo / Ximo

Ubytování (Vila) Villa Can Ximo / Ximo. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Villa Can Ximo / Ximo is situated in Sa Pobla. Ubytování Villa Can Ximo / Ximo se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Deluxe Crestaix

Villa Deluxe Crestaix

Ubytování (Vila) Villa Deluxe Crestaix. Set in Sa Pobla, Villa Deluxe Crestaix offers accommodation with a private pool and private parking. Ubytování Villa Deluxe Crestaix se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Villa del Nord ID:85047

Villa del Nord ID:85047

Ubytování (Prázdninový dům) Villa del Nord ID:85047. Villa del Nord ID:85047 is located in Sa Pobla and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 48 km from Cala Millor. Ubytování Villa del Nord ID:85047 se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Villa CARRETXET

Villa CARRETXET

Ubytování (Prázdninový dům) Villa CARRETXET. Set in Sa Pobla, Villa CARRETXET offers accommodation with a private pool, a terrace and garden views. Ubytování Villa CARRETXET se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca Sa Cristeta de S'Escolà

Ca Sa Cristeta de S'Escolà

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Sa Cristeta de S'Escolà. Located in Sa Pobla, Ca Sa Cristeta de S'Escolà provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ca Sa Cristeta de S'Escolà se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca sa Cristeta de S'Escola

Ca sa Cristeta de S'Escola

Ubytování (Prázdninový dům) Ca sa Cristeta de S'Escola. Ca sa Cristeta de S'Escola is set in Sa Pobla and offers an outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Ca sa Cristeta de S'Escola se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa SON FORTEZA

Villa SON FORTEZA

Ubytování (Vila) Villa SON FORTEZA. SON FORTEZA is a villa in Sa Pobla with access to a garden and a terrace. The property boasts pool views and is 41 km from Palma de Mallorca. Ubytování Villa SON FORTEZA se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Son Fornari

Villa Son Fornari

Ubytování (Vila) Villa Son Fornari. Featuring a garden, private pool and garden views, Villa Son Fornari is located in Sa Pobla. The villa features pool views and is 47 km from Cala Millor. Ubytování Villa Son Fornari se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Beautiful holiday home with a lot of character and restored with great taste

Beautiful holiday home with a lot of character and restored with great taste

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful holiday home with a lot of character and restored with great taste. Situated in Sa Pobla, Beautiful holiday home with a lot of character and restored with great taste offers accommodation with a private pool. Ubytování Beautiful holiday home with a lot of character and restored with great taste se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa margalida

Villa margalida

Ubytování (Vila) Villa margalida. Villa margalida is located in Sa Pobla and offers an outdoor swimming pool, a fitness centre and barbecue facilities. Ubytování Villa margalida se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)