Hledat

Ubytování

Ubytování město Sa Pobla

Ve městě Sa Pobla (Španělsko) máme celkem 190 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sa Pobla

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sa Pobla

Es Serral

9,7

Es Serral

Ubytování (Prázdninový dům) Es Serral. Situated in Sa Pobla, a 5-minute drive off the Ma-13 Motorway, Serral Holiday Home features a garden with a private pool and sun loungers. Ubytování Es Serral se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Vaumera f

9,3

Vaumera f

Ubytování (Vila) Vaumera f. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Vaumera f is situated in Sa Pobla. Ubytování Vaumera f se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Son Gallina Villa

9,3

YourHouse Son Gallina Villa

Ubytování (Prázdninový dům) YourHouse Son Gallina Villa. Featuring an outdoor pool and pool views, YourHouse Son Gallina Villa is situated in Sa Pobla. Ubytování YourHouse Son Gallina Villa se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Villa Romaní

9,2

Villa Romaní

Ubytování (Vila) Villa Romaní. Villa Romaní se nachází v Sa Pobla a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. 10 km od přístavu Port d'Alcudia. Ubytování Villa Romaní se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Sa Tau

9,2

Sa Tau

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Tau. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Sa Tau is located in Sa Pobla. Ubytování Sa Tau se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Sunset Villa Campanile

8,8

Sunset Villa Campanile

Ubytování (Prázdninový dům) Sunset Villa Campanile. Situated in Sa Pobla in the Majorca region, Sunset Villa Campanile features a patio and pool views. This property offers a private pool and free WiFi. Ubytování Sunset Villa Campanile se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Herba sana 1

8,8

Herba sana 1

Ubytování (Vila) Herba sana 1. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Herba sana 1 is set in Sa Pobla. Ubytování Herba sana 1 se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Flor de Mandarina

8,8

Flor de Mandarina

Ubytování (Hotel) Flor de Mandarina. Flor de Mandarina se nachází v Sa Pobla. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Nabízí turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Flor de Mandarina se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Cas Coronell

8,8

Cas Coronell

Ubytování (Privát) Cas Coronell. Cas Coronell se nachází v Sa Pobla. Toto ubytování v soukromá nabízí zahradu, balkon a Wi-Fi zdarma. Na místě je terasa. Ubytování Cas Coronell se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Apartamento Cabrinetti

Apartamento Cabrinetti

Ubytování (Apartmán) Apartamento Cabrinetti. Apartamento Cabrinetti se nachází v Sa Pobla. Do letoviska El Arenal je to 38 km. Ubytování Apartamento Cabrinetti se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Great spacious house close to Pollenca Old Town, Pool table, Table tennis

Great spacious house close to Pollenca Old Town, Pool table, Table tennis

Ubytování (Vila) Great spacious house close to Pollenca Old Town, Pool table, Table tennis. Great spacious house close to Pollenca Old Town, Pool table, Table tenis se nachází v Sa Pobla a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Great spacious house close to Pollenca Old Town, Pool table, Table tennis se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Es Llimoner

Es Llimoner

Ubytování (Prázdninový dům) Es Llimoner. Es Llimoner se nachází v Sa Pobla a nabízí zahradu a gril. Alcudia je vzdálená 13 km. Ubytování Es Llimoner se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Town House Ca Na Mabel in Sa Pobla

Town House Ca Na Mabel in Sa Pobla

Ubytování (Prázdninový dům) Town House Ca Na Mabel in Sa Pobla. Town House Ca Na Mabel se nachází v Sa Pobla a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Tento prázdninový dům má zahradu a terasu. Ubytování Town House Ca Na Mabel in Sa Pobla se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Can Peret, modern town house in Sa Pobla with private pool

YourHouse Can Peret, modern town house in Sa Pobla with private pool

Ubytování (Vila) YourHouse Can Peret, modern town house in Sa Pobla with private pool. YourHouse nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování YourHouse Can Peret, modern town house in Sa Pobla with private pool se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Villa Divuit Pins

Villa Divuit Pins

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Divuit Pins. Villa Divuit Pins se nachází ve městě Sa Pobla a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Villa Divuit Pins se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Villa Can Mussol with pool in Mallorca

Villa Can Mussol with pool in Mallorca

Ubytování (Vila) Villa Can Mussol with pool in Mallorca. Villa Can Mussol with pool in Mallorca se nachází v letovisku Sa Pobla a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. Ubytování Villa Can Mussol with pool in Mallorca se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Villa Cadell Petit

Villa Cadell Petit

Ubytování (Vila) Villa Cadell Petit. Villa Cadell Petit se nachází v Sa Pobla a nabízí zahradu a gril. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Cadell Petit se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Villa Ximo

Villa Ximo

Ubytování (Vila) Villa Ximo. Situated just outside Sa Pobla, a 10-minute drive from the centre, Villa Ximo boasts a spacious landscaped garden with a private pool and a covered terrace... Ubytování Villa Ximo se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Villa SON FORTEZA

Villa SON FORTEZA

Ubytování (Vila) Villa SON FORTEZA. SON FORTEZA is a villa in Sa Pobla with access to a garden and a terrace. The property boasts pool views and is 41 km from Palma de Mallorca. Ubytování Villa SON FORTEZA se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Ca Na Foc

YourHouse Ca Na Foc

Ubytování (Prázdninový dům) YourHouse Ca Na Foc. Featuring an outdoor pool and pool views, YourHouse Ca Na Foc is located in Sa Pobla. The air-conditioned accommodation is 49 km from Cala Ratjada. Ubytování YourHouse Ca Na Foc se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Son Crestes

Son Crestes

Ubytování (Vila) Son Crestes. Son Vent is a villa is set in Sa Pobla and is 44.4 km from Palma de Mallorca. The property boasts views of the pool and is 10 km from Playa de Muro. Ubytování Son Crestes se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Romana, Sa Pobla Villa 036

Romana, Sa Pobla Villa 036

Ubytování (Prázdninový dům) Romana, Sa Pobla Villa 036. Located in Sa Pobla, Romana, Sa Pobla Villa 036 provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has mountain views. Ubytování Romana, Sa Pobla Villa 036 se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

sa Pobla Holiday Home Sleeps 10 with Pool and WiFi

sa Pobla Holiday Home Sleeps 10 with Pool and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) sa Pobla Holiday Home Sleeps 10 with Pool and WiFi. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, sa Pobla Holiday Home Sleeps 10 with Pool and WiFi is set in Sa Pobla. Ubytování sa Pobla Holiday Home Sleeps 10 with Pool and WiFi se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Haus Crestatxt

Haus Crestatxt

Ubytování (Chata) Haus Crestatxt. Haus Crestatxt is set in Sa Pobla and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Haus Crestatxt se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Finca Els Tarongers de Son Gallina, Sa Pobla 182

Finca Els Tarongers de Son Gallina, Sa Pobla 182

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Els Tarongers de Son Gallina, Sa Pobla 182. Finca Els Tarongers de Son Gallina, Sa Pobla 182 is a detached holiday home with a terrace, set in Sa Pobla in the Majorca Region. Ubytování Finca Els Tarongers de Son Gallina, Sa Pobla 182 se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Correfoc

Correfoc

Ubytování (Vila) Correfoc. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Correfoc is located in Sa Pobla. Ubytování Correfoc se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Ca Sa Cristeta de S'Escolà

Ca Sa Cristeta de S'Escolà

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Sa Cristeta de S'Escolà. Located in Sa Pobla, Ca Sa Cristeta de S'Escolà provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ca Sa Cristeta de S'Escolà se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Ca sa Cristeta de S'Escola

Ca sa Cristeta de S'Escola

Ubytování (Prázdninový dům) Ca sa Cristeta de S'Escola. Ca sa Cristeta de S'Escola is set in Sa Pobla and offers an outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Ca sa Cristeta de S'Escola se nachází ve městě Sa Pobla (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Sa Pobla

Město Sa Pobla se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 190 hotelů a ubytování ve městě Sa Pobla.