Hledat

Ubytování

Casa San Amador Privát

Calle La Fuente, 60, 23600 Martos, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Casa San Amador. Casa San Amador is situated in Martos. Jaén is 21 km from the homestay, while Priego de Córdoba is 48 km from the property. Ubytování Casa San Amador se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa San Amador

Casa San Amador is situated in Martos. Jaén is 21 km from the homestay, while Priego de Córdoba is 48 km from the property. The nearest airport is Federico Garcia Lorca Granada-Jaen Airport, 104 km from Casa San Amador.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích

Vybavení ubytování Casa San Amador

 • Venkovní nábytek
 • Společná kuchyně
 • Toustovač
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Parkování na ulici
 • Turistické informace
 • Možnost vystavení faktury
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Martos

Alojamiento Rural Mendoza

8,8

Alojamiento Rural Mendoza

Ubytování (Prázdninový dům) Alojamiento Rural Mendoza. Alojamiento Rural Mendoza se nachází v Martosu a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem na jezero a terasou. 43 km od Jaénu. Ubytování Alojamiento Rural Mendoza se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ciudad de Martos

8,5

Hotel Ciudad de Martos

Ubytování (Hotel) Hotel Ciudad de Martos. Tento elegantní a komfortní hotel se nachází 10 minut chůze od centra města Martos, známého výrobou olivového oleje. Ubytování Hotel Ciudad de Martos se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hidalgo

8,1

Hotel Hidalgo

Ubytování (Hotel) Hotel Hidalgo. Set in a park next to Martos Bull Ring, Hotel Hidalgo offers 3 terraces, a restaurant and a night club. Ubytování Hotel Hidalgo se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamiento Llanete 1

7,9

Alojamiento Llanete 1

Ubytování (Apartmán) Alojamiento Llanete 1. Located in Martos in the Andalucía region, Alojamiento Llanete 1 features a balcony. The accommodation is 45 km from Zuheros. Ubytování Alojamiento Llanete 1 se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Fernando IV

7,8

Hotel Fernando IV

Ubytování (Hotel) Hotel Fernando IV. Set in Martos, Hotel Fernando IV provides a terrace. Ubytování Hotel Fernando IV se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Martos Jaen

7,8

Martos Jaen

Ubytování (Privát) Martos Jaen. Offering a terrace, Martos Jaen offers accommodation in Martos. Jaén is 21 km from the homestay, while Priego de Córdoba is 48 km from the property. Ubytování Martos Jaen se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Patines

7,5

Casa Patines

Ubytování (Privát) Casa Patines. Situated in Martos, Casa Patines features accommodation with seating area. Ubytování Casa Patines se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Chorro

7,4

El Chorro

Ubytování (Privát) El Chorro. Set in Martos, 47 km from Zuheros, El Chorro offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování El Chorro se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de Chocolate

6,6

Casa de Chocolate

Ubytování (Privát) Casa de Chocolate. Set in Martos Historic Centre, Casa de Chocolate provides accommodation with a kitchenette. Ubytování Casa de Chocolate se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de Pueblo

Casa de Pueblo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Pueblo. Casa de Pueblo se nachází v Martosu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 36 km od města Andújar. Ubytování Casa de Pueblo se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cottage Martos Med Syndicate 2

Cottage Martos Med Syndicate 2

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage Martos Med Syndicate 2. Cottage Martos Med Syndicate 2 is located in Martos and offers a terrace. The accommodation is 44 km from Torres. Ubytování Cottage Martos Med Syndicate 2 se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie).

Céntrico Alojamiento

Céntrico Alojamiento

Ubytování (Apartmán) Céntrico Alojamiento. Céntrico Alojamiento se nachází v Martosu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 36 km od města Andújar. Ubytování Céntrico Alojamiento se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coqueto Alojamiento

Coqueto Alojamiento

Ubytování (Apartmán) Coqueto Alojamiento. Coqueto Alojamiento se nachází v Martosu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 36 km od města Andújar. Ubytování Coqueto Alojamiento se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)