Hledat

Ubytování

Casa de Pueblo Prázdninový dům

81 Calle Llana Baja, 23600 Martos, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Pueblo. Casa de Pueblo se nachází v Martosu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 36 km od města Andújar. Ubytování Casa de Pueblo se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa de Pueblo

Tento prázdninový dům má 3 ložnice a kuchyň s mikrovlnnou troubou a varnou deskou. TV, posezení a 1 koupelnu se sprchou. 36 km od města Andújar. Letiště Federico Garcia Lorca Granada-Jaen je vzdálené 62 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům stojí 17 km od Jaénu a 38 km od Priego de Córdoba. Casa de Pueblo se nachází v Martosu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město.

Jiná ubytování ve městě Martos

Alojamiento Rural Mendoza

8,8

Alojamiento Rural Mendoza

Ubytování (Prázdninový dům) Alojamiento Rural Mendoza. Alojamiento Rural Mendoza se nachází v Martosu a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem na jezero a terasou. 43 km od Jaénu. Ubytování Alojamiento Rural Mendoza se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie).

Hotel Ciudad de Martos

8,5

Hotel Ciudad de Martos

Ubytování (Hotel) Hotel Ciudad de Martos. Tento elegantní a komfortní hotel se nachází 10 minut chůze od centra města Martos, známého výrobou olivového oleje. Ubytování Hotel Ciudad de Martos se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie).

Hotel Hidalgo

8,1

Hotel Hidalgo

Ubytování (Hotel) Hotel Hidalgo. Set in a park next to Martos Bull Ring, Hotel Hidalgo offers 3 terraces, a restaurant and a night club. Ubytování Hotel Hidalgo se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie).

Alojamiento Llanete 1

7,9

Alojamiento Llanete 1

Ubytování (Apartmán) Alojamiento Llanete 1. Located in Martos in the Andalucía region, Alojamiento Llanete 1 features a balcony. The accommodation is 45 km from Zuheros. Ubytování Alojamiento Llanete 1 se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie).

Hotel Fernando IV

7,8

Hotel Fernando IV

Ubytování (Hotel) Hotel Fernando IV. Set in Martos, Hotel Fernando IV provides a terrace. Ubytování Hotel Fernando IV se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie).

Martos Jaen

7,8

Martos Jaen

Ubytování (Privát) Martos Jaen. Offering a terrace, Martos Jaen offers accommodation in Martos. Jaén is 21 km from the homestay, while Priego de Córdoba is 48 km from the property. Ubytování Martos Jaen se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie).

Casa Patines

7,5

Casa Patines

Ubytování (Privát) Casa Patines. Situated in Martos, Casa Patines features accommodation with seating area. Ubytování Casa Patines se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie).

El Chorro

7,4

El Chorro

Ubytování (Privát) El Chorro. Set in Martos, 47 km from Zuheros, El Chorro offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování El Chorro se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie).

Casa de Chocolate

6,6

Casa de Chocolate

Ubytování (Privát) Casa de Chocolate. Set in Martos Historic Centre, Casa de Chocolate provides accommodation with a kitchenette. Ubytování Casa de Chocolate se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie).

Casa San Amador

5,7

Casa San Amador

Ubytování (Privát) Casa San Amador. Casa San Amador is situated in Martos. Jaén is 21 km from the homestay, while Priego de Córdoba is 48 km from the property. Ubytování Casa San Amador se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie).

Céntrico Alojamiento

Céntrico Alojamiento

Ubytování (Apartmán) Céntrico Alojamiento. Céntrico Alojamiento se nachází v Martosu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 36 km od města Andújar. Ubytování Céntrico Alojamiento se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie).

Coqueto Alojamiento

Coqueto Alojamiento

Ubytování (Apartmán) Coqueto Alojamiento. Coqueto Alojamiento se nachází v Martosu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 36 km od města Andújar. Ubytování Coqueto Alojamiento se nachází ve městě Martos (Španělsko - Andalusie).