Hledat

Ubytování

Casa Sampietro Apartmán

Arrabal 3, 22145 Alquézar, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Casa Sampietro. Casa Sampietro is located in Alquézar. This apartment is equipped with 2 bedrooms, a flat-screen TV, a dining area, and a kitchen with a microwave and a... Ubytování Casa Sampietro se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Popis ubytování Casa Sampietro

Casa Sampietro is located in Alquézar. This apartment is equipped with 2 bedrooms, a flat-screen TV, a dining area, and a kitchen with a microwave and a fridge. The nearest airport is Lleida-Alguaire Airport, 65 km from Casa Sampietro. There is a barbecue and a terrace at this property and guests can go hiking nearby. Huesca is 48 km from the apartment, while Barbastro is 24 km away.

Vybavení ubytování Casa Sampietro

 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Jídelní stůl
 • Toustovač
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Kuchyňský kout
 • Povlečení
 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Fén
 • Jídelna
 • TV s plochou obrazovkou
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní jídelní kout
 • Terasa
 • Gril
 • Pěší turistika
 • Výhled na památku
 • Apartmán v budově
 • Možnost vystavení faktury
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Alquézar

Apartamentos San Gregorio

9,6

Apartamentos San Gregorio

Ubytování (Venkovský dům) Apartamentos San Gregorio. Situated on the fringe of Sierra de Cañones de Guara Nature Reserve, Apartamentos San Gregorio features free Wi-Fi and a shared laundry room with a washing... Ubytování Apartamentos San Gregorio se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alodia

9,5

Alodia

Ubytování (Venkovský dům) Alodia. Alodia is a small rural hotel is situated on the edge of the Sierra de Guara Nature Reserve. Ubytování Alodia se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural La Parra de Maribel

9,5

Casa Rural La Parra de Maribel

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural La Parra de Maribel. Casa Rural La Parra de Maribel is a striking villa set in the village of Alquezar. The villa offers a terrace with mountain views. Ubytování Casa Rural La Parra de Maribel se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Portal de Alquezar

9,4

El Portal de Alquezar

Ubytování (Apartmány) El Portal de Alquezar. Located in Alquézar, El Portal de Alquezar offers accommodation with a patio or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a seasonal outdoor... Ubytování El Portal de Alquezar se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Casa Rural Os Arregueses

9,3

Casa Rural Os Arregueses

Ubytování (Apartmán) Casa Rural Os Arregueses. Set within the Sierra de Guara Nature Reserve, Casa Rural Os Arregueses is located in the medieval village of Alquézar. Ubytování Casa Rural Os Arregueses se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Avellanas

9,3

Casa Avellanas

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Avellanas. Casa Avellanas se nachází v Alquézaru a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování je vzdálené 32 km od města Monzón. Ubytování Casa Avellanas se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Castillo

9,3

Hotel Castillo

Ubytování (Hotel) Hotel Castillo. Set on the bank of Vero River, in the heart of the mediaeval village of Alquézar, Hotel Castillo offers features stylish rooms with views of the town and... Ubytování Hotel Castillo se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bellavista 2

9,3

Bellavista 2

Ubytování (Apartmány) Bellavista 2. Bellavista 2 se nachází v Alquézaru, 31 km od Boltaña, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bellavista 2 se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Larriero de Olsón

9,2

Casa Larriero de Olsón

Ubytování (Venkovský dům) Casa Larriero de Olsón. Set in Olsón in the Aragon region, Casa Larriero de Olsón features a patio and garden views. Ubytování Casa Larriero de Olsón se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

casa sampietro 2

9,2

casa sampietro 2

Ubytování (Apartmán) casa sampietro 2. Located in Alquézar in the Aragon region, casa sampietro 2 features a balcony. Ubytování casa sampietro 2 se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Residencial Fornocal

9,1

Apartamentos Residencial Fornocal

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Residencial Fornocal. Set on the edge of medieval Alquezar, in the Aragonese countryside, Apartamentos Residencial Fornocal offers apartments with free Wi-Fi, a private balcony... Ubytování Apartamentos Residencial Fornocal se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Boutique Maribel (Adult Only)

9,1

Hotel Boutique Maribel (Adult Only)

Ubytování (Hotel) Hotel Boutique Maribel (Adult Only). Hotel Boutique Maribel is in Alquézar, on the edge of Aragón’s Sierra de los Cañones de Guara Nature Reserve. Ubytování Hotel Boutique Maribel (Adult Only) se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Angel e Isabel

9,1

Apartamento Angel e Isabel

Ubytování (Apartmán) Apartamento Angel e Isabel. Apartamento Angel e Isabel se nachází v Alquézaru. Monzón je vzdálený 32 km. Na místě je venkovní bazén a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Ubytování Apartamento Angel e Isabel se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Jabonero

9,1

Casa Jabonero

Ubytování (Hostel) Casa Jabonero. Set in Alquézar, Casa Jabonero features a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Casa Jabonero se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Santa Maria de Alquezar

9

Hotel Santa Maria de Alquezar

Ubytování (Hotel) Hotel Santa Maria de Alquezar. Santa María de Alquézar nabízí ze svých pokojů výhled na starověký hrad a kaňon řeky Vero. Je to tradiční budova ze dřeva a kamene. Ubytování Hotel Santa Maria de Alquezar se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Villa de Alquézar

9

Hotel Villa de Alquézar

Ubytování (Hotel) Hotel Villa de Alquézar. Hotel Villa de Alquézar is situated in the medieval town of Alquézar, near the Sierra y Cañones de Guara National Park. Ubytování Hotel Villa de Alquézar se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Casa Aurelia

9

Apartamentos Casa Aurelia

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Casa Aurelia. These rustic-style apartments are located in a typical town house in Alquézar's medieval Old Town, on the edge of the Sierra y Cañones de Guara Nature... Ubytování Apartamentos Casa Aurelia se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Villacantal

8,7

Apartamentos Villacantal

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Villacantal. Apartamentos Villacantal is set in Alquézar. The air-conditioned units are furnished with tiled floors and feature a private bathroom, a flat-screen TV,... Ubytování Apartamentos Villacantal se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suite ORoyo

8,7

Suite ORoyo

Ubytování (Apartmán) Suite ORoyo. Located in Alquézar in the Aragon region, Suite ORoyo features a patio. The accommodation is 31 km from Boltaña. Ubytování Suite ORoyo se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Teresana

8,7

Apartamentos Teresana

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Teresana. Set within the Sierra y Cañones de Guara Nature Reserve, Apartamentos Teresana is located in the charming village of Alquézar. Ubytování Apartamentos Teresana se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Apartamentos Fuendebaños

8,6

Apartamentos Fuendebaños

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Fuendebaños. Apartamentos Fuendebaños se nachází v Alquézaru, 31 km od Boltaña, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Fuendebaños se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albergue Rural de Guara

8,3

Albergue Rural de Guara

Ubytování (Penzion) Albergue Rural de Guara. Albergue Rural de Guara se nachází v přírodní rezervaci Sierra y los Cañones de Guara a nabízí balkony a terasy s fantastickým výhledem na krásnou vesnici... Ubytování Albergue Rural de Guara se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento San Hipólito

8,3

Apartamento San Hipólito

Ubytování (Apartmán) Apartamento San Hipólito. Apartamento San Hipólito se nachází v Alquézaru v Aragonii a nabízí balkon. Do Boltaña je to 31 km. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Apartamento San Hipólito se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos La Cocineta con vistas

8,1

Apartamentos La Cocineta con vistas

Ubytování (Apartmán) Apartamentos La Cocineta con vistas. Apartamentos La Cocineta con vistas se nachází v Alquézaru. Monzón je vzdálený 32 km. Ubytování Apartamentos La Cocineta con vistas se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento La Cocineta 2º

6,7

Apartamento La Cocineta 2º

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Cocineta 2º. Apartamento La Cocineta 2º is located in Alquézar. The apartment includes 2 bedrooms, a living room, and 1 bathroom with a shower. Ubytování Apartamento La Cocineta 2º se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento 1 habitación

Apartamento 1 habitación

Ubytování (Apartmán) Apartamento 1 habitación. Apartamento 1 habitación is located in Alquézar. Huesca is 48 km from the apartment, while Barbastro is 22 km away. Ubytování Apartamento 1 habitación se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)