Hledat

Ubytování

Casa Avellanas Prázdninový dům

Calle Medio, 12, 22145 Alquézar, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Avellanas. Casa Avellanas se nachází v Alquézaru a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování je vzdálené 32 km od města Monzón. Ubytování Casa Avellanas se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Popis ubytování Casa Avellanas

Prázdninový dům stojí 48 km od Huescy a 24 km od Barbastro. Na letiště Lleida-Alguaire je to 101 km. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření. Prázdninový dům má 5 ložnic, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na město. Klimatizované ubytování je vzdálené 32 km od města Monzón. Casa Avellanas se nachází v Alquézaru a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Alquézar

Apartamentos San Gregorio

9,6

Apartamentos San Gregorio

Ubytování (Venkovský dům) Apartamentos San Gregorio. Situated on the fringe of Sierra de Cañones de Guara Nature Reserve, Apartamentos San Gregorio features free Wi-Fi and a shared laundry room with a washing... Ubytování Apartamentos San Gregorio se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Alodia

9,5

Alodia

Ubytování (Venkovský dům) Alodia. Alodia is a small rural hotel is situated on the edge of the Sierra de Guara Nature Reserve. Ubytování Alodia se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Casa Rural La Parra de Maribel

9,5

Casa Rural La Parra de Maribel

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural La Parra de Maribel. Casa Rural La Parra de Maribel is a striking villa set in the village of Alquezar. The villa offers a terrace with mountain views. Ubytování Casa Rural La Parra de Maribel se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Casa Rural Os Arregueses

9,3

Casa Rural Os Arregueses

Ubytování (Apartmán) Casa Rural Os Arregueses. Set within the Sierra de Guara Nature Reserve, Casa Rural Os Arregueses is located in the medieval village of Alquézar. Ubytování Casa Rural Os Arregueses se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Hotel Castillo

9,3

Hotel Castillo

Ubytování (Hotel) Hotel Castillo. Set on the bank of Vero River, in the heart of the mediaeval village of Alquézar, Hotel Castillo offers features stylish rooms with views of the town and... Ubytování Hotel Castillo se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Bellavista 2

9,3

Bellavista 2

Ubytování (Apartmány) Bellavista 2. Bellavista 2 se nachází v Alquézaru, 31 km od Boltaña, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bellavista 2 se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Casa Larriero de Olsón

9,2

Casa Larriero de Olsón

Ubytování (Venkovský dům) Casa Larriero de Olsón. Set in Olsón in the Aragon region, Casa Larriero de Olsón features a patio and garden views. Ubytování Casa Larriero de Olsón se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

casa sampietro 2

9,2

casa sampietro 2

Ubytování (Apartmán) casa sampietro 2. Located in Alquézar in the Aragon region, casa sampietro 2 features a balcony. Ubytování casa sampietro 2 se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Angel e Isabel

9,1

Apartamento Angel e Isabel

Ubytování (Apartmán) Apartamento Angel e Isabel. Apartamento Angel e Isabel se nachází v Alquézaru. Monzón je vzdálený 32 km. Na místě je venkovní bazén a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Ubytování Apartamento Angel e Isabel se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Apartamentos Residencial Fornocal

9,1

Apartamentos Residencial Fornocal

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Residencial Fornocal. Set on the edge of medieval Alquezar, in the Aragonese countryside, Apartamentos Residencial Fornocal offers apartments with free Wi-Fi, a private balcony... Ubytování Apartamentos Residencial Fornocal se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Hotel Boutique Maribel (Adult Only)

9,1

Hotel Boutique Maribel (Adult Only)

Ubytování (Hotel) Hotel Boutique Maribel (Adult Only). Hotel Boutique Maribel is in Alquézar, on the edge of Aragón’s Sierra de los Cañones de Guara Nature Reserve. Ubytování Hotel Boutique Maribel (Adult Only) se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Casa Jabonero

9,1

Casa Jabonero

Ubytování (Hostel) Casa Jabonero. Set in Alquézar, Casa Jabonero features a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Casa Jabonero se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Hotel Santa Maria de Alquezar

9

Hotel Santa Maria de Alquezar

Ubytování (Hotel) Hotel Santa Maria de Alquezar. Santa María de Alquézar nabízí ze svých pokojů výhled na starověký hrad a kaňon řeky Vero. Je to tradiční budova ze dřeva a kamene. Ubytování Hotel Santa Maria de Alquezar se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Hotel Villa de Alquézar

9

Hotel Villa de Alquézar

Ubytování (Hotel) Hotel Villa de Alquézar. Hotel Villa de Alquézar is situated in the medieval town of Alquézar, near the Sierra y Cañones de Guara National Park. Ubytování Hotel Villa de Alquézar se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Apartamentos Casa Aurelia

9

Apartamentos Casa Aurelia

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Casa Aurelia. These rustic-style apartments are located in a typical town house in Alquézar's medieval Old Town, on the edge of the Sierra y Cañones de Guara Nature... Ubytování Apartamentos Casa Aurelia se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Apartamentos Villacantal

8,7

Apartamentos Villacantal

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Villacantal. Apartamentos Villacantal is set in Alquézar. The air-conditioned units are furnished with tiled floors and feature a private bathroom, a flat-screen TV,... Ubytování Apartamentos Villacantal se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Suite ORoyo

8,7

Suite ORoyo

Ubytování (Apartmán) Suite ORoyo. Located in Alquézar in the Aragon region, Suite ORoyo features a patio. The accommodation is 31 km from Boltaña. Ubytování Suite ORoyo se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Apartamentos Fuendebaños

8,6

Apartamentos Fuendebaños

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Fuendebaños. Apartamentos Fuendebaños se nachází v Alquézaru, 31 km od Boltaña, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Fuendebaños se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Albergue Rural de Guara

8,3

Albergue Rural de Guara

Ubytování (Penzion) Albergue Rural de Guara. Albergue Rural de Guara se nachází v přírodní rezervaci Sierra y los Cañones de Guara a nabízí balkony a terasy s fantastickým výhledem na krásnou vesnici... Ubytování Albergue Rural de Guara se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Apartamento San Hipólito

8,3

Apartamento San Hipólito

Ubytování (Apartmán) Apartamento San Hipólito. Apartamento San Hipólito se nachází v Alquézaru v Aragonii a nabízí balkon. Do Boltaña je to 31 km. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Apartamento San Hipólito se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Apartamentos La Cocineta con vistas

8,1

Apartamentos La Cocineta con vistas

Ubytování (Apartmán) Apartamentos La Cocineta con vistas. Apartamentos La Cocineta con vistas se nachází v Alquézaru. Monzón je vzdálený 32 km. Ubytování Apartamentos La Cocineta con vistas se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Apartamento La Cocineta 2º

6,7

Apartamento La Cocineta 2º

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Cocineta 2º. Apartamento La Cocineta 2º is located in Alquézar. The apartment includes 2 bedrooms, a living room, and 1 bathroom with a shower. Ubytování Apartamento La Cocineta 2º se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).

Apartamento 1 habitación

Apartamento 1 habitación

Ubytování (Apartmán) Apartamento 1 habitación. Apartamento 1 habitación is located in Alquézar. Huesca is 48 km from the apartment, while Barbastro is 22 km away. Ubytování Apartamento 1 habitación se nachází ve městě Alquézar (Španělsko - Aragonie).