Hledat

Ubytování

Casa Rural La Fàbrega Chata

41.374263N, 1.489590E, 43815 Aiguamurcia, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Casa Rural La Fàbrega. Casa Rural La Fàbrega is situated in Aiguamurcia and offers a terrace. Ubytování Casa Rural La Fàbrega se nachází ve městě Aiguamurcia (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Rural La Fàbrega

There is a garden with a barbecue at this property and guests can go hiking nearby. The nearest airport is Reus Airport, 38 km from the chalet. Casa Rural La Fàbrega is situated in Aiguamurcia and offers a terrace. Speaking English, French, Catalan and Spanish at the reception, staff will be happy to provide guests with practical advice on the area.

Vybavení ubytování Casa Rural La Fàbrega

 • Parkování na ulici
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Recepce 24 hodin denně
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje
 • Hasicí přístroje

Jiná ubytování ve městě Aiguamurcia

Casa Rural Mas Aragó

9,4

Casa Rural Mas Aragó

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Mas Aragó. Casa Rural Mas Aragó se nachází v Pont de Armentera, 27 km od Calafell, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Rural Mas Aragó se nachází ve městě Aiguamurcia (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Condado De Alhama Resort , Mirador apartment

9,1

Condado De Alhama Resort , Mirador apartment

Ubytování (Apartmán) Condado De Alhama Resort , Mirador apartment. Condado De Alhama Resort, Mirador apartment se nachází v Murcii, pouhých 34 km od římského mostu, a nabízí venkovní bazén, tenisový kurt a bankomat. Ubytování Condado De Alhama Resort , Mirador apartment se nachází ve městě Aiguamurcia (Španělsko - Murcie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mas d'en Ferran

8,7

Mas d'en Ferran

Ubytování (Venkovský dům) Mas d'en Ferran. Situated in Pont de Armentera, Mas d'en Ferran provides accommodation with free WiFi and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytování Mas d'en Ferran se nachází ve městě Aiguamurcia (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Terrazas de la Torre

8,2

Las Terrazas de la Torre

Ubytování (Apartmán) Las Terrazas de la Torre. Located in Murcia, just 36 km from Roman Bridge, Las Terrazas de la Torre provides accommodation with a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a bar... Ubytování Las Terrazas de la Torre se nachází ve městě Aiguamurcia (Španělsko - Murcie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estupendo pareado Torreguil

7,7

Estupendo pareado Torreguil

Ubytování (Prázdninový dům) Estupendo pareado Torreguil. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Estupendo pareado Torreguil is situated in Murcia. Ubytování Estupendo pareado Torreguil se nachází ve městě Aiguamurcia (Španělsko - Murcie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Masieta

La Masieta

Ubytování (Prázdninový dům) La Masieta. Located in Aiguamurcia in the Catalonia region, La Masieta has a balcony and mountain views. Ubytování La Masieta se nachází ve městě Aiguamurcia (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roque del Conde Free Wifi

Roque del Conde Free Wifi

Ubytování (Apartmán) Roque del Conde Free Wifi. Roque del Conde Free Wifi, featuring a terrace, is located in Adeje, 3.4 km from Aqualand and 2 km from Gran Sur Shopping Centre. Ubytování Roque del Conde Free Wifi se nachází ve městě Aiguamurcia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mas Aragó Turismo Rural Habitaciones

Mas Aragó Turismo Rural Habitaciones

Ubytování (Venkovský dům) Mas Aragó Turismo Rural Habitaciones. Mas Aragó Turismo Rural Habitaciones se nachází ve městě Aiguamurcia v Katalánsku a nabízí zahradu. 31 km od Tarragony. Ubytování Mas Aragó Turismo Rural Habitaciones se nachází ve městě Aiguamurcia (Španělsko - Katalánsko).