Hledat

Ubytování

Casa Freitas Prázdninový dům

2 Carrer del Mar, 36993 Combarro, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Freitas. Casa Freitas se nachází v Combarru a nabízí ubytování s balkonem. Tento prázdninový dům má výhled na moře a je vzdálen 5 km od Pontevedry. Ubytování Casa Freitas se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa Freitas

Casa Freitas se nachází v Combarru a nabízí ubytování s balkonem. Prázdninový dům má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 2 koupelny s bidetem. Tento prázdninový dům má výhled na moře a je vzdálen 5 km od Pontevedry. Casa Freitas stojí 9 km od Sanxenxo a 22 km od Viga. Na letiště Vigo je to 23 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům má terasu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Pláž

Jiná ubytování ve městě Combarro

Mar de Vela Combarro

10

Mar de Vela Combarro

Ubytování (Apartmán) Mar de Vela Combarro. Located in Combarro in the Galicia region, Mar de Vela Combarro has a patio and sea views. Ubytování Mar de Vela Combarro se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Casa A Boleriña

9,9

Casa A Boleriña

Ubytování (Prázdninový dům) Casa A Boleriña. Featuring free WiFi, Casa A Boleriña is situated on the beachfront in Combarro. The property is 11 km from Sanxenxo and free private parking is available. Ubytování Casa A Boleriña se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Vistas de lujo e inmejorable ubicación en Combarro

9,8

Vistas de lujo e inmejorable ubicación en Combarro

Ubytování (Apartmán) Vistas de lujo e inmejorable ubicación en Combarro. Vistas de lujo e inmejorable ubicación en Combarro is located in Combarro. Ubytování Vistas de lujo e inmejorable ubicación en Combarro se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Seaport

9,7

Seaport

Ubytování (Apartmán) Seaport. Set in Combarro in the Galicia region, Seaport features a balcony and sea views. Ubytování Seaport se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Apartamento La Cantera

9,7

Apartamento La Cantera

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Cantera. Set in Combarro in the Galicia region, Apartamento La Cantera has a patio and sea views. Ubytování Apartamento La Cantera se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

CASA GLORIA - ÁTICO BALCÓN

9,7

CASA GLORIA - ÁTICO BALCÓN

Ubytování (Apartmán) CASA GLORIA - ÁTICO BALCÓN. CASA GLORIA - ÁTICO BALCÓN se nachází v Combarru a nabízí restauraci, bar a terasu. 5 km od Pontevedry. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CASA GLORIA - ÁTICO BALCÓN se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Apartamento nuevo con vistas

9,6

Apartamento nuevo con vistas

Ubytování (Apartmán) Apartamento nuevo con vistas. Apartamento nuevo con vistas se nachází v obci Combarro v Galicii a nabízí balkon a výhled do zahrady. 5 km od Pontevedry. Ubytování Apartamento nuevo con vistas se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Combarro Hills

9,6

Combarro Hills

Ubytování (Apartmán) Combarro Hills. Located in Combarro in the Galicia region, Combarro Hills has a balcony and sea views. Ubytování Combarro Hills se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Casa Noelmar

9,6

Casa Noelmar

Ubytování (Apartmán) Casa Noelmar. Casa Noelmar se nachází v galicijské rybářské vesnici Combarro, 5 minut chůze od přístavu. Ubytování Casa Noelmar se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Casa Do Pazo

9,6

Casa Do Pazo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Do Pazo. Casa Do Pazo se nachází v obci Combarro v Galicii a nabízí balkon a výhled na město. Pontevedra je vzdálená 8 km. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování Casa Do Pazo se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

PISO EN COMBARRO A 1º LINEA DE COSTA

9,6

PISO EN COMBARRO A 1º LINEA DE COSTA

Ubytování (Apartmán) PISO EN COMBARRO A 1º LINEA DE COSTA. Set in Combarro in the Galicia region, PISO EN COMBARRO A 1º LINEA DE COSTA features a balcony and sea views. Ubytování PISO EN COMBARRO A 1º LINEA DE COSTA se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Casa Rualeira

9,5

Casa Rualeira

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rualeira. Featuring free WiFi, Casa Rualeira is situated on the beachfront in Combarro. The property has sea views and is 11 km from Sanxenxo. Ubytování Casa Rualeira se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Atico Mirador Rualeira

9,5

Atico Mirador Rualeira

Ubytování (Prázdninový dům) Atico Mirador Rualeira. Offering free WiFi, Atico Mirador Rualeira is set on the beachfront in Combarro. The property has sea views and is 9 km from Sanxenxo. Ubytování Atico Mirador Rualeira se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

casa do chirino

9,5

casa do chirino

Ubytování (Apartmán) casa do chirino. Casa do chirino se nachází v Combarru a nabízí vířivku. Ubytování casa do chirino se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Casa Mucha

9,4

Casa Mucha

Ubytování (Apartmány) Casa Mucha. Casa Mucha se nachází v obci Combarro v Galicii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Mucha se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Calle Maceiras, 1 - 1B

9,4

Calle Maceiras, 1 - 1B

Ubytování (Apartmán) Calle Maceiras, 1 - 1B. Situated in Combarro in the Galicia region, Calle Maceiras, 1 - 1B features a balcony and city views. Ubytování Calle Maceiras, 1 - 1B se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Casa A Codela

9,3

Casa A Codela

Ubytování (Prázdninový dům) Casa A Codela. Casa A Codela se nachází na pláži v Combarru a nabízí bezplatné Wi-Fi. Klimatizované ubytování je vzdálené 5 km od města Pontevedra. Ubytování Casa A Codela se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

BOA VISTA

9,2

BOA VISTA

Ubytování (Apartmány) BOA VISTA. BOA VISTA se nachází v Combarru. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, posezení, TV s plochou obrazovkou, pračku a vlastní... Ubytování BOA VISTA se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Casa Cordieira

9,1

Casa Cordieira

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cordieira. Located in Combarro, Casa Cordieira provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features sea views and is 11 km from Sanxenxo. Ubytování Casa Cordieira se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Antiguo almacén de sal encima del mar

8,9

Antiguo almacén de sal encima del mar

Ubytování (Prázdninový dům) Antiguo almacén de sal encima del mar. Overlooking Ria de Pontevedra, Antiguo almacén de sal encima del mar offers self-catering accommodation in Combarro. Ubytování Antiguo almacén de sal encima del mar se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Casa Mariñeira

8,3

Casa Mariñeira

Ubytování (Apartmán) Casa Mariñeira. CASA MARIÑEIRA is set in Combarro. The accommodation is 11 km from Sanxenxo. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Casa Mariñeira se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Casa Da Chousa

8

Casa Da Chousa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Da Chousa. Casa Da Chousa is a 1900 refurbished property offering accommodation in the centre of Combarro. The property boasts views of the sea and is 22 km from... Ubytování Casa Da Chousa se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Piso Maceira Combarro

7,9

Piso Maceira Combarro

Ubytování (Apartmán) Piso Maceira Combarro. Piso Maceira Combarro is situated in Combarro. The property is 11 km from Sanxenxo and free private parking is available. Ubytování Piso Maceira Combarro se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Dabarca Combarro

7,7

Apartamentos Dabarca Combarro

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Dabarca Combarro. Apartamentos Dabarca Combarro is located in Combarro. Ubytování Apartamentos Dabarca Combarro se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Casas Fontan

7,1

Casas Fontan

Ubytování (Prázdninové domy) Casas Fontan. Set in Combarro, CASA FONTAN provides accommodation with a flat-screen TV. Ubytování Casas Fontan se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Hogar del Puerto

6,2

Hogar del Puerto

Ubytování (Penzion) Hogar del Puerto. Set next to Combarro Beach, this family-run hotel offers free Wi-Fi, a bar with seafront terrace and a typical Galician restaurant. Ubytování Hogar del Puerto se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Maraxe 45

Maraxe 45

Ubytování (Prázdninový dům) Maraxe 45. Maraxe 45 se nachází v Combarru a nabízí sdílený lounge a terasu. Pontevedra je vzdálená 5 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maraxe 45 se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

House - 4 Bedrooms with Pool, WiFi and Sea views - 07739

House - 4 Bedrooms with Pool, WiFi and Sea views - 07739

Ubytování (Prázdninový dům) House - 4 Bedrooms with Pool, WiFi and Sea views - 07739. House - 4 Bedrooms with Pool, Wi-Fi and Sea views - 07739 se nachází v Combarru a nabízí vířivku. Ubytování House - 4 Bedrooms with Pool, WiFi and Sea views - 07739 se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Comfortable Holiday Home in Combarro with Seaviews

Comfortable Holiday Home in Combarro with Seaviews

Ubytování (Prázdninový dům) Comfortable Holiday Home in Combarro with Seaviews. Comfortable Holiday Home in Combarro with Seaviews se nachází v Combarru v Galicii a nabízí terasu. Ubytování Comfortable Holiday Home in Combarro with Seaviews se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Combarro Suite

Combarro Suite

Ubytování (Apartmán) Combarro Suite. Combarro Suite se nachází v Combarru v Galicii a nabízí balkon. 5 km od Pontevedry. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Combarro Suite se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

O Mirador

O Mirador

Ubytování (Apartmán) O Mirador. O Mirador se nachází v Combarru a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Apartmán je vzdálený 9 km od Sanxenxo a 21 km od Viga. Ubytování O Mirador se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Snug Holiday Home in Combarro near Praia da Pinela Seabeach

Snug Holiday Home in Combarro near Praia da Pinela Seabeach

Ubytování (Prázdninový dům) Snug Holiday Home in Combarro near Praia da Pinela Seabeach. Snug Holiday Home in Combarro near Praia da Pinela Seabeach se nachází ve městě Combarro a nabízí zázemí pro vodní sporty. Ubytování Snug Holiday Home in Combarro near Praia da Pinela Seabeach se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

A posardiña

A posardiña

Ubytování (Apartmán) A posardiña. A posardiña se nachází v Combarru v Galicii a nabízí balkon. Pontevedra je vzdálená 5 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování A posardiña se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Simplistic Holiday Home in Combarro with Seaviews

Simplistic Holiday Home in Combarro with Seaviews

Ubytování (Prázdninový dům) Simplistic Holiday Home in Combarro with Seaviews. Simplistic Holiday Home in Combarro with Seaviews se nachází v Combarru a nabízí zázemí pro vodní sporty a terasu. Ubytování Simplistic Holiday Home in Combarro with Seaviews se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Idyllic Holiday Home in Combarro near Seabeach

Idyllic Holiday Home in Combarro near Seabeach

Ubytování (Prázdninový dům) Idyllic Holiday Home in Combarro near Seabeach. Idyllic Holiday Home in Combarro near Seabeach se nachází v Combarru v Galicii a nabízí terasu. 5 km od Pontevedry. Ubytování Idyllic Holiday Home in Combarro near Seabeach se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

PISO EN COMBARRO A 1º LINEA DE COSTA

PISO EN COMBARRO A 1º LINEA DE COSTA

Ubytování (Apartmán) PISO EN COMBARRO A 1º LINEA DE COSTA. PISO EN COMBARRO se nachází v Combarru v Galicii. A 1o LINEA DE COSTA má balkon. 5 km od Pontevedry. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování PISO EN COMBARRO A 1º LINEA DE COSTA se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

House with history and old salt warehouse hanging over the sea

House with history and old salt warehouse hanging over the sea

Ubytování (Prázdninový dům) House with history and old salt warehouse hanging over the sea. Dům s historií a starým solným skladem visícím nad mořem se nachází v Combarru a nabízí zázemí pro vodní sporty. Ubytování House with history and old salt warehouse hanging over the sea se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).